Box
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Box

Pessa_Bog
    Guest

Podrazumevano Box

Najbolji boxer jugoslavije.

Ludaaaaa
    Guest

Podrazumevano Re: Box

S obzirom da sam vrlo upucena u boks i da aktivno pratim sve sto se u njemu desava,da vecinu boksera licno poznajem, mogu slobodno da kazem da mislim da su najbolji braca Vuk i Bogdan Mitic, nasi profi bokseri iz kluba "Chip boxing promotion"

Hetman
    Guest

Podrazumevano

Ajde prvo nesto sto me stalno proganja, pa prosto moram da se pozalim. Naime, neverovatno je koliko ljudi na ovim prostorima ne zna da se na engleskom ime sporta zove BOXING, a ne BOX, sto vazi i za sva kombinovana imena, tipa KICK-BOXING. Kod nas je boks, i to je u redu, ali se treba odluciti za jednu verziju, a ne koristi kutije da oznace sportove.
    Drugo, vidim da je u pitanju "ona" drzava, tj. Jugoslavija. U tom slucaju bi u konkurenciju usli verovatno i Hrastinski, Belic... Parlov,Benes itd.
    No dobro, sinhrono gledano, tj. u ovom trenutku dosta je tesko govoriti o nasim bokserima kao najboljim u bilo kojoj konkurenciji, sto se videlo na EP u Puli kao i u cinjenici da nismo ni imali predstavnika na OI u Atini.
    Najzad, evo da dam i konkretan doprinos, meni se cini da bi na ovim prostorima "laskavu" titulu najboljeg mozda ipak mogao da ponese Gajovic.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •