ŠEŠELJ vs. BALAŠEVIĆ

Slavic Land

Aktivan član
Poruka
1.168
Šešelj Vojislav. Mesto stanovanja: Hag, Holandija.

"hrvati pričaju srpskim jezikom, iskvarenim srpskim jezikom, u stvari svi su oni srbi"

z:hm:

Balašević Đorđe. Mesto stanovanja: multietnička Vojvodina

"mi pričamo iskvarenim hrvatskim jezikom, takozvanim srpskim"

z:hm:

kaj reć za ovo dvoje. meni dođe istovjetno. bok dječki...
 
Šešelj Vojislav. Mesto stanovanja: Hag, Holandija.

"hrvati pričaju srpskim jezikom, iskvarenim srpskim jezikom, u stvari svi su oni srbi"

z:hm:

Balašević Đorđe. Mesto stanovanja: multietnička Vojvodina

"mi pričamo iskvarenim hrvatskim jezikom, takozvanim srpskim"

z:hm:

kaj reć za ovo dvoje. meni dođe istovjetno. bok dječki...

Šešelj greši u tome što taj jezik naziva iskvarenim srpskim. To nije iskvareni, to je srpska štokavska ijekavica. Po njemu je i Vuk Karadžić govorio iskvareno. A, ako se uzmu u obzir jezičke kovanice (kojima btw većina Hrvata se ne služi) onda jeste iskvaren.

Za Balaševića ne vredi trošiti reči. Čovek se prosto ubi da bude što ljigavija gnjida.
 
Šešelj greši u tome što taj jezik naziva iskvarenim srpskim. To nije iskvareni, to je srpska štokavska ijekavica. Po njemu je i Vuk Karadžić govorio iskvareno. A, ako se uzmu u obzir jezičke kovanice (kojima btw većina Hrvata se ne služi) onda jeste iskvaren.

Za Balaševića ne vredi trošiti reči. Čovek se prosto ubi da bude što ljigavija gnjida.

:ok: Nemam sta da dodam.
 
Šešelj greši u tome što taj jezik naziva iskvarenim srpskim. To nije iskvareni, to je srpska štokavska ijekavica. Po njemu je i Vuk Karadžić govorio iskvareno. A, ako se uzmu u obzir jezičke kovanice (kojima btw većina Hrvata se ne služi) onda jeste iskvaren.
.
Šešeljuga ne greši. On svesno radi protiv Srba i Srbije. On je na zadatku kompromitovanja svega srpskog, od samog početka. :twisted:

Za Balaševića ne vredi trošiti reči. Čovek se prosto ubi da bude što ljigavija gnjida
Slažem se.
 
Значи Балашевић није само незналица већ и плагијатор.

Пошто се Балашевић бави историјом и политиком - онда би и ови што бране Балашевића требали да подрже Шешеља уколико започне певачку каријеру.

Баш би супер било да Воја запева на суђењу:
Путуј Европо, немој више чекати на нас....

z:D
 
Šešelj Vojislav. Mesto stanovanja: Hag, Holandija.

"hrvati pričaju srpskim jezikom, iskvarenim srpskim jezikom, u stvari svi su oni srbi"

z:hm:

Slazem se da :
Šešelj greši u tome što taj jezik naziva iskvarenim srpskim. To nije iskvareni, to je srpska štokavska ijekavica.

A Srbi i Hrvati definitivno nisu isti narod,btw.

Balašević Đorđe. Mesto stanovanja: multietnička Vojvodina

"mi pričamo iskvarenim hrvatskim jezikom, takozvanim srpskim"

z:hm:

Sve mi se cini da je bio malo sarkastican,al' mozda gresim.

Па то је и Шешељ рекао, само мало другачије....Он је прескочио то с логопедом, из очигледних разлога.

Vala bas:hahaha:
 
Šešelj Vojislav. Mesto stanovanja: Hag, Holandija.

"hrvati pričaju srpskim jezikom, iskvarenim srpskim jezikom, u stvari svi su oni srbi"

z:hm:

Balašević Đorđe. Mesto stanovanja: multietnička Vojvodina

"mi pričamo iskvarenim hrvatskim jezikom, takozvanim srpskim"

z:hm:

kaj reć za ovo dvoje. meni dođe istovjetno. bok dječki...

dva Hrvata na dve zaratjene strane
kako tragichno:(
 
ma nema on politichke stavove
on samo ima cenu ko i svaka druga k.urva
plati i pevatje danke dojchland
plati vishe i pevatje spremte se spremte na onu jednu jedinu budjavu melodiju kojoj 30 godina samo menja rechi
 
Da znaš. E, pa baš u tom i jeste štos. "Kako je do neprepoznavanja dovedena suština prevare".

Те Штулићеве стихове, можеш, најпре да употребиш на Коштуницу, или рецимо на цео демократски поредак
владавине
, ту би баш легли... Стихови су добри, али онако опште место, а за Шешеља је пре примењив неки
надреализам, или дадаизам.
 
Poslednja izmena:

Back
Top