Idealno vece
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Idealno vece

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Idealno vece

...dobro, nista nije idealno,ali kako zamisljate ili kako bi osmislili vece pa i noc sa nekom veoma za vas vaznom osobom!?
    Kako pocinje i kako se zavrsava!?Sta bi ste obukli!?Ili sta bi ste voleli da doticna osoba ima na sebi!?
    Da li uopste umete da organizujete takvo zbivanje,znaci nesto posebno u cemu cete uzivati!?

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

ja ne volim "organizovano" idealno vece....takve veceri su mi se uvek desavale spontano...kad sam njmanje ocekivala...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: Idealno vece

Citat Original postavio maja mala mama
    ...dobro, nista nije idealno,ali kako zamisljate ili kako bi osmislili vece pa i noc sa nekom veoma za vas vaznom osobom!?
    Kako pocinje i kako se zavrsava!?Sta bi ste obukli!?Ili sta bi ste voleli da doticna osoba ima na sebi!?
    Da li uopste umete da organizujete takvo zbivanje,znaci nesto posebno u cemu cete uzivati!?
    idealno kao sto i sama kazes ne postoji, ali postoje idealni sastojici za recept kako skuvati skoro savrseno vece, kao prvo potrebno je dovoljno dobro upoznati zrtvu, tj. vasu drugu polovinu, jer naravno nijedno lepo vece nije lepo ako zrtva ne uziva, elem zatim naci odlican sporet gde moze da se ispece, skuva, dinjsta na tihoj buduca dobra atmosfera, prvi zacin se stavlja u ogromnoj kolicini a to je ljubav, onda kilogram dobre volje da se sve zamerke izrecene ili ne precute i precuju, dve kasicice lepog raspolozenja i naravno kako se neka gurmanska jela kuvaju na vinu ovo cemo vece zalivati vinom, kvalitet i kvantitet moraju da budu izvrsni i u velikim kolicinama dostupni, i umesto soli treba dobre muzike, svece na stolu mogu bilo gde da se aranziraju, neko lepo mesto, more na primer, i naravno ovde ne vazi da se ne prica sa punim ustima i tako pocinju moje lepe veceri, nesto za grickanje, dobro vino i sa nekim dobrim tememam za razglabanje, ozbiljnim, neozbiljnim a kako se zavrsavaju hm, well...

iluzionista
    Guest

Podrazumevano

Ovo je iz mog maila jednoj net-drugarici.

Citat Original postavio Iluzionista
    > Sta je za tebe dobar tj. najbolji provod,tj. kako najvise volis da provedes
    > vece,dan?

Zavisi od situacije. :-)
    Ponekad je to pijuckanje pica uz zvuke zive muzike i u nekom prijatnom
    drustvancu, ponekad je to setnja mnogobrojnim zelenim povrsinama ovog
    grada u drustvu meni veoma drage osobe, ponekad je to setnja gradskim
    ulicama, ponekad pijuckanje picenca u basti nekog kafica sa dobrim pogledom,
    ponekad zajednicko mastanje sa osobom s kojom sam u vezi, ponekad
    odlazak u bioskop, ponekad odlazak na neki dobar koncert, ponekad
    cisto slusanje muzike u drustvu drage osobe, ponekad odlazak na neka
    interesantna i nesvakidasnja zbivanja u gradu, ponekad intimno vece
    provedeno sa devojkom...
    Hteo sam i ranije da odgovorim na temu, ali me mrzelo da otvaram mail...

Slične teme

1. IDEALNO MESTO I VREME
    Autor EVIL GHOST u forumu Arhiva
    Odgovora: 124
    Poslednja poruka: 08.01.2008., 16:41

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •