Obavestenja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

GRIZZLY

Iskusan
Poruka
6.920
Od danas sa vama vas novi moderator...a stari drugarz;)

Imamo neka pravila a to su:
1. Ako ste novi, prvo procitajte pravila jer nece biti protekcije...

2. Mogu se otvarati teme o onim teniserima koji to zasluze svojom igrom tj. titulama!

3. Imamo 3 glavne teme...to su ATP za muski...WTA za zenski tenis...i Davis cup za
tenis reprezentacija...tu mozemo pisati sve novosti vezane za navedene... (Novitet je tema Fed kup, takodje veoma vazna)

4. Otvaranje tema mimo ovih pravila...tj. nakon nekih nadahnuca tipa Nole osvojio Masters Kup...Rafa osvojio Masters kup i slicno...bice kaznjavano kaznenim bodovima...

Eto...mislim da vam nijesam oduzeo puno vremena...
Siguran sam da cemo se slagati odlicno:bye:
 
Poslednja izmena:
Korisnik Najvisi Clan Foruma je otisao na odmor od dva dana u Grcku zbog konstantne nekulture(psovke ili provokacije)...
Nadamo se da ce nam poslati razglednicu...ili da ce se barem vratiti da nam prica o svojim dozivljajima...
 
Korisnik jekana je otisao na odmor od dva dana u nepoznatom pravcu...
Razlozi - lose ponasanje i psovke...

Svi je ocekujemo sa nestrpljenjem...da nam isprica gdje je to bila...
 
Korisnik Najvisi Clan Foruma je zarko zelio da se pridruzi jekani na odmoru...
Posto mu je ovo drugi odmor dobio je duzi...od 5 dana...

Razlozi - bezobrazluk i odstupanje od teme nakon upozorenja...
 
Korisnik Najvisi Clan Foruma je opet otisao na odmor...

Razlozi se ponavljaju...a meni polako pocinje da biva dosadno zbog toga...

P.S. Moracu da uradim nesto po tom pitanju...
 
Nas dragi korisnik Najvisi Clan Foruma nas je opet napustio...

Ovog puta su sljedeci razlozi...losa kultura, lose ponasanje, nepostovanje moderatora...

A najvazniji razlog je u stvari zelja korisnika...
Korisnik je zelio da bude banovan i ja sam mu kao dobar moderator ispunio zelju...
 
I u vrijeme krize korisnik Najvisi Clan Foruma nastavlja sa svojim putovanjima...
Ovog puta putovanje je kratkog daha, svega 2 dana...

Razlozi njegovog odlaska su nedolican potpis i ometanje rada foruma i moderatora...
 
Obrisana tema Poraz Novaka Djokovica!!! zato što tema o njemu već postoji i glupo je za svaki njegov poraz ili pobedu otvarati novu temu.
To važi i za otvaranje tema o bilo kom teniseru ili teniserki ako o njima tema već postoji.
 
ČarliStoun-C3; Ucestale provokacije/odgovor na provokacije, neprikladno izrazavanje/vredjanje drugih korisinka na vise tema.
Борис 1-C3; Ucestale provokacije/odgovor na provokacije, neprikladno izrazavanje/vredjanje drugih korisinka na vise tema.
Machony-C1; Ucestale provokacije/odgovor na provokacije, neprikladno izrazavanje/vredjanje drugih korisinka na vise tema; 3.aktivni poen.
Gospoda odmara 2 dana.
 
Poslednja izmena:
jankelabg C10....posle velikog broja uvreda i provokacija trajni ban klon naloga---odmor zauvek
Machony 2 vitaminčića----odmor 3 dana
BossanNoga 4 vitaminčića večeras----odmor 3 dana
Boris1 3 vitaminčića---odmor 3 dana

sve u svemu,svi su mogli da pazare još nekoliko desetina vitamina koliko su groznih stvari ispisali za jedno popodne...užas
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top