Lupanje (radikalsko) u poslaničke klupe

JOPE

Aktivan član
Poruka
1.271
Pokusavam vec nekoliko dana da sa paznjom pratim skupstinska zasedanja ali mi to, uglavnom, ne polazi za rukom. Lupanje, a bogami i lupetanje, (naravno radikalsko- a bio sam njihov simpatizer) vec mi ide na zivce. Nekulturno, prostacko. Tako se ne dolazi do istine i pravde. Sto puta su im predsedavajuci rekli put do ostvarenja njihovih prava a ONI lupetaju li lupetaju. Da zlo bude vece, vredjaji i zadiru u porodicu. Pitam se kakve veze imaju mandati sa unucima, decom, zenom, majkom, ocem. To samo bolesni umovi mogu da smisle. Pa uskoro ce, nadam se, izbori pa neka narod oluci. Na ovaj nacin samo sebi umanjuju cenu i vec su ispod 10 odsto podrske. Radikali, plizzzzzzzzzz, ma koliko Vam bilo tesko NE LUPAJTE.
 
По мом мишљењу радикали су превише млаки и толерантни.

Једва чекам да се Шешељ врати.

Уосталом, зар неки нису спалили скупштину због крађе гласова/мандата?

seselj.jpg
 
Pokusavam vec nekoliko dana....
ali mi to, uglavnom, ne polazi za rukom....
vec mi ide na zivce. Nekulturno, prostacko. ....
ONI lupetaju li lupetaju...
Pitam se ...
To samo bolesni umovi mogu da ...
uskoro ce, nadam se, izbori ...
Radikali, plizzzzzzzzzz..

da nije jednopartijski aktuelno bilo bi, mozda, i zabavno, ovaj osvrt mislim , kako sve ostalo valja u skupstini i drzavi, a samo ONI smetaju demokratskoSNS sreci.
pa, to i jeste cilj. budjenje iz neprirodnog demokratskoSNS kosmara
 
Ja mislim da bi trebalo na jedan dan da im vrate Mićićku da presedava. Ta bi ih očas posla odučila od lopkanja u klupe.

Sad bez šale...
Stvarno su divljaci. Pa nije to bre hajdučki sabor, nego narodna skupština. Odakle im samo drskost da pomisle da mogu tako da ometaju druge poslanike, a i građane, da čuju šta ko izgovara za skupštinskom govornicom? I to nema veze sa tim ko koga voli. Stvar je u poštovanju narodne skupštine i građana birača.
Ali, pošto su sad u SRS ostali sve dokazani cirkusanti, a vladajuća većina, sa sve predsednikom parlamenta, skupljena sa konca i konopca, nije se čuditi.
 

Back
Top