D12 World!

perica

Obećava
Poruka
80
Kao što sam rekao hteo bih da prodiskutujem sa nekim na temu ovog albuma ali ako niko nema (što je verovatno jer mislim da još nije izašao kod nas a downloado bi ga samo pravi fan!) hoću da pričam i na temu Eminema,50 i svega što su dosad postgli i hteo bih da čujem mišljene na koji način su oni promenili hip-hop!
P.S. Ko god kaže da ga uopšte nisu promenili i da su nebotni je stvarno Velja Ilić (idiot) :D
 
:evil: :twisted:
Zanimljiva je ta fora o tome da je ova muzika komercijalna zato što je prodavana.A da li je neko možda pomislio da se prodaje zato što je dobra :?:
A?Ali ne u Srbiji!
Žao mi je što nisam bio ovde imao sam neka posla (ako nekog interesuje)
E ali zar Gitarrre Babe (i ovaj baja što je startuje) ne slušaju neku drugu vrstu muzike (bar po imenu) :?: :?: :?:
Stvarno neko od vas sluša ovu "komercijalnu" muziku :?:
 
perica:
:evil: :twisted:
Zanimljiva je ta fora o tome da je ova muzika komercijalna zato što je prodavana.A da li je neko možda pomislio da se prodaje zato što je dobra :?:
A?Ali ne u Srbiji!
Žao mi je što nisam bio ovde imao sam neka posla (ako nekog interesuje)
E ali zar Gitarrre Babe (i ovaj baja što je startuje) ne slušaju neku drugu vrstu muzike (bar po imenu) :?: :?: :?:
Stvarno neko od vas sluša ovu "komercijalnu" muziku :?:


hihihi, pa da, ali citam svakakve postove i svakakve teme, znas, kad je neka tema nova a ti poslao postove svuda gde si hteo i tako to...

I da, slusam prilicno drugaciju muziku i, iskreno, gnusam se svega D12 ne zato sto je komercijalno (komercijalnost nije parametar kvaliteta, nego slusljivosti, zato ne mislim da je sve sto je komercijalno i nekvalitetno; vrlo cesto komercijalna muzika i traje - npr. Madona - ali, na zalost, vrlo cesto je kratkog veka, ako dozivi par godina...), nego zato sto ne vidim poentu u "girl, you can jump on Shady's dick" ili "see those purple pills... blablabla", u svakom slucaju, ne volim zlato, pistolje i dijamante preko kosarkaskih dreseva, a posebno ne ribe u brusevima i gacama koje se uvijaju oko nabildovanih frajera, ali, ipak, to je samo moje misljenje. ok?
 
Ko je pričao o zlatu preko dresova i grupijima koje su tu zbog love?Baš zbog toga slušam Eminema jer je protiv toga i to ne koristi (pesma BITCH sa ovog albuma baš govori o kur...a koje se samo češu zbog novaca)Njega nikad nisam niti ću videti sa kilogramima zlata oko vrata i kurvama oko njega sem ako nije zezanje kao što su pesme i kojima proziva žene u opštem smislu (KILL YOU,KIM...).Ali to su samo zezanja i nikada to ne misli ozbiljno!!!
Baš zbog toga ga gotivim a i zbog neverovatnog kvaliteta njegovih rima i bitova (većinu sam radi)!
Zato me i nervira domaća šatro scena u kojoj su svi (sem Marcela) kul tipova sa gomilom para i ribama oko njih!(a Ikac je ukinut na radiju B92 zato što je dovodio neke ***** i muvao ih u emisiji)! :wink:
Znam da sam odužio!
Koju tačno muziku slušaš?
 
Jel' to sada toliko vazno? Mislim da ne bih mogla da se odlucim za TACNO jednu muziku, znas, sve ti je to skrooooz povezano. Muzika koju najvise volim i ono cemu se uvek vracam je reggae. Ma, nema toga sto me tako brzo pronadje i pogodi mi raspolozenje kao reggae. Ali to je recimo nekih 60% muzike koju slusam. Svasta moze da mi se svidi. Evo, sad nesto slusam Asian Dub Foundation, Rammstein i nesto sam se bas skoro odusevila Vivaldijem. Cudno, ha?
 
znam.Ludilo!!!Provalio sam da svako ko kaže d asluša samo jednu vrstu muzike je ili idiot ili lažov jer je se svaki put kada čujem oduševim Franc Ferdinandom,Stroksima i Whate Stripes!!! :!: :!:
Ludilo totalno ludilo :!:
Po mom mišljenju klasična rok scena se veoma popravila preošle ali i ove godine jer sem gorepomenutih i Vines su veom veoma dobri!
Šta ti misliš?
 
Zasto se se svi napalili na D12 tek sad kad im je izasla neka bzvz pjesma a grupa postoji vec dosta dugo kad je niko nije ni slusao?
U svakom slucaju su glupi!
 
Deya:
Zasto se se svi napalili na D12 tek sad kad im je izasla neka bzvz pjesma a grupa postoji vec dosta dugo kad je niko nije ni slusao?
U svakom slucaju su glupi!
Malo sam listao starije teme, ali nisam mogao da ne odgovorim na ovo. Grupa postoji vec dosta dugo kad je niko nije ni slusao? Sta? Album pre D12 World, Devil's Night je prodat u vise od 122,000 kopija u prvoj nedelji i postao je platinum.
 
D-12 sem ove pesme nije imao nista bitno i poznatije...Ne volim Eminema,ali svako ima pravo na svoje misljenje.Tacnije mislim da se Eminem mnogo folira i da upravo tim negativnim stavom prema svetu privlaci ljude da ga slusaju.Ali opet to je moje misljenje.
 
Znaci Ema slusam od Infinitija t.j njegovog prvog albuma i jednostavno svaka pesma mu je hit.A za lose yourself je trebao da dobije 2,3 oskara :) .
D12 su njegova ekipa i imaju straobalne rime,kao i svi njegovi saradnici-Dre,Snoop,.
 

Back
Top