Buduca mama

D

Dragan@

Gost
Da li mozete da mi predlozite neki zanimljiv sajt za trudnice i buduce roditelje ili neku provereno dobru knjigu?! Ovo mi je prva trudnoca i htela bih da se dobro informisem o svemu..
 
Knjiga je' Sta sve mozete da ocekujete dok cekate bebu' i sadrzi sve ono sto ce ti trebati (a i ono sto nece) dok budes u drugom stanju.
Podeljena je na mesece i veoma detaljno opisuje sve stvari koje te mogu snaci za to vreme a pritom je vrlo lepo napisna u obliku "Pitanja i odgovori",pa nije klasican vodic kroz trudnocu>
Takodje preporucujem casopis Trudnoca ,istog izdavaca kao i casopis Mama,u kome se bas svasta korisno moze procitati.
Nije lose obavestiti se i biti spreman ali ne treba ni preterivati jer sto vise stvari znas vise se i plasis.
 
Znam da se pitanje odnosi na kjnjige koje prate trudnocu, ali nakon rodjenja deteta jako dobro je imati knjigu "Sta sve mozete da ocekujete u prvoj godini", ili tako neka varijacija na naslov. Knjiga kosta 1500din, veoma je korisna jer mozete pratiti razvoj detat iz meseca u mesec, i zanimljiva je za citanje jer je uglavnom napisana u formi pitanja i odgovora.
 
Imas i super forum na serbian cafeu, tj, serbian kafe/diskusije/zdravlje/trudnoca... tamo sam nasla mnoge mame sa kojima sam podelila sve brige i radosti trudnoce i to mi je pomoglo vise od svega.
A imas i sajt koji ima takodje forum: www.mameibebe.net, jako je dobar sajt
 
NJEGA DJECE PO DR.SPOKU fantasticna je knjiga po kojoj mozes vjeruj mi podici svoje dijete obuhvacen je period od trudnoce do puberteta odgovori na svakojaka pitanja pogledaj obavezno cao
 

Back
Top