Pre xy godina sam sasvim slučajno naletela na jedan fenomenalan sajt koji se bavi razmenom nekretnina.Konkretno,ljudi iz bukvalno čitavog sveta nude tj. ustupaju korišćenje svojih nekretnina u zamenu za korišćenje tuđih u istom vremenskom periodu.Već sam pokušavala da nađem tu adresu ali do sada niko nije uspeo da mi pomogne.Upućivali su me na neke druge sajtove koji se bave i time između ostalog,ali nisu ni prineti ovome koji meni treba.Ovde konkretno može da se vidi kompletna ponuda,prvo se ukuca tražena država,a onda u okviru nje može da se bira da li želimo kuću,stan,vikendicu i da li nas interesuje grad,selo,more,planine...
Za svaku ponudu date su fotografije uz detaljan opis šta se nudi (period ustupanja,za koliko osoba,kvadratura,udaljenost od aerodroma,da li mogu kućni ljubimci i sl. i naravo šta se traži zauzvrat).Ja već godinu dana pokušavam da nađem traženu adresu,ali mi očigledno ne polazi za rukom.Da li iko od vas zna o kojem sajtu se radi?Ljudi pomagajte!!!Čini mi se da sam pre nekoliko meseci slično pitanje postavila na putovanjima,ali ni tamo niko nije mogao da mi pomogne.Ovde su sve sami stručnjaci tako da ja uopšte ne sumnjam da ćete vi to naći!