psiholog?

  • Začetnik teme pomalo izgubljena
  • Datum pokretanja
P

pomalo izgubljena

Gost
Imam 18 godina.Ja ovih dana planiram da idem kod psihologa,jer se bas i neslazem sa roditeljima, stalno se derem,postajem jako agresivna i neprepoznajem samu sebe. Stalno sam nervozna,ne mogu vise sebe da podnesem,cak sam nervozna i bez razloga. Zanimaju me vasa iskustva sa psiholozima, da li ste ikad isli? I kako se ustvari zapocinje razgovor,kad ni ja neznam sta me je spopalo? sta vi mislite? MOLIM VAS SAMO OZBILJNE ODGOVORE,JER JE TEMA OZBILJNA!
 
nisam imala iskustva sa psiholozima, ali mislim da je to ok i voljela bih povremeno da to ucinim. nije lose potraziti nekoga ko te moze saslusati i dati strucno svoje misljenje. samo opusteno.
 
pomalo izgubljena:
Imam 18 godina.Ja ovih dana planiram da idem kod psihologa,jer se bas i neslazem sa roditeljima, stalno se derem,postajem jako agresivna i neprepoznajem samu sebe. Stalno sam nervozna,ne mogu vise sebe da podnesem,cak sam nervozna i bez razloga. Zanimaju me vasa iskustva sa psiholozima, da li ste ikad isli? I kako se ustvari zapocinje razgovor,kad ni ja neznam sta me je spopalo? sta vi mislite? MOLIM VAS SAMO OZBILJNE ODGOVORE,JER JE TEMA OZBILJNA!
Ovo sto ti se desava je ma koliko tebi sad zvucalo bez veze je potpuno normalno za tvoje godine,i ta agresivnost ,posledica odrastanja,slobode koju zelis a verovatno od roditelja ne dobijas...zelje da tretiraju kao odraslu osobu...sve je to potpuno normalno.
Nemoj se plasiti samog odlaska kod psihologa,ti si zdrava,prava,normalna tinejdzerka kojoj je potrebno da je neko saslusa ali ne neko,kao drug i drugarica vec neko strucan ko ce ti u jednom krajnje prijateljskom razgovoru pribliziti sve ono sto ti se desava a ti ne razumes.
Samo hrabro,ni ta muka nije doveka veruj mi.
Pozdrav!
 
Ma ne ne treba mi,samo sto cu posle 2 godine otici na zivce,pa cemo sa bensedinima! jako sam labilna osoba! Nisam dovoljno jaka da se sama nosim sa tim problemima,kontate? Joj nemojte me nervirati sa glupim komentarima jer poludim!!!
 
da, da, daaaa....... svi smo to prosli, sve je to karakteristicno za TE godine i bla bla bla. I mene je spopalo to nesto u 17 godini i jos uvek ne popusta. Bice da sam presla 25. godinu i jos uvek sam nervozna i lako planem za sve i svasta, tri dana nervozna, jedan ipo dan ok pa sve ispocetka, plus sto me u zadnje vreme hvataju neke depresije i nekako se uvek nadjem u bezizlaznoj situaciji.
Tako da pricajte sta hocete ali nemojte trubiti kako je sve to normalno i da ce proci samo od sebe.
Tako su i meni govorili, pa eto..... bolje da su malo bolje "gledali" sta mi je... mozda bi mi danas bilo super. :?
 
pomalo izgubljena:
Imam 18 godina.Ja ovih dana planiram da idem kod psihologa,jer se bas i neslazem sa roditeljima, stalno se derem,postajem jako agresivna i neprepoznajem samu sebe. Stalno sam nervozna,ne mogu vise sebe da podnesem,cak sam nervozna i bez razloga. Zanimaju me vasa iskustva sa psiholozima, da li ste ikad isli? I kako se ustvari zapocinje razgovor,kad ni ja neznam sta me je spopalo? sta vi mislite? MOLIM VAS SAMO OZBILJNE ODGOVORE,JER JE TEMA OZBILJNA!
Super je kad ti sama odlucis da ides kod psihologa...Zamisli kako je meni bilo kad su moji roditelji hteli da me na silu odvuku kod psihologa zbog istog problema...Nisam isla na "seansu" vec sam pocela da ih cooliram... :wink:
 
Zdravo,
na vezi je jedan psiholog i to skolski, koji se vec pet godina nosi sa tinejdzerskim raspolozenjima i neraspolozenjima, bubicama, burnim izlivima emocija ali i radostima. Psiholog je uvek na tvojoj strani i pun razumevanja cak i za naizgled neresive i beznadezne situacije. Moji skolarci dolaze sami, jer jedni drugima prenose utiske olaksanja nakon caskanja sa mnom i onda hrabre i svoje drugare da dodju i opuste se. Probaj kod svog skolskog psihologa, steci ces jedno novo iskustvo situacije u kojoj mozda ti sve redom iz svog okruzenja iskritikujes a niko te ne osudjuje....
 
veoma zreo potez.Imaj na umu da pravo psiholosko testiranje traje vise od 3 sata..toliko ce ti se smuciti da ces odmah po izlasku iz ordinacije osetiti poboljsanje :lol:
 
da ali ima raznih psihologa tako da ... nece svaki da ti odgovara, mene je jedna pomalo sjebala tj taj susret. naravno moj problem sto je tako .. ali ipak imaj dozu rezerve itd
 
te nisam htio da radim zadace te sam poslao svoje u p*** materinu te radish ovo te ono nikako ne valja...
1000% ce ti reci da morash da napravish raspored obaveza i tyako radish da ne bi mislila na svoju bolesthinu hihihih.
KO RADI KO KONJ i RAZMISHLJA KO KONJ
ja mislim da je to bio dzek london ako je on uopste izn londona
mozda bi ti bilo bolje da se prcnesh svremena na vrijeme to ti je moj u stvari eo ti moj jujujuj
 

Back
Top