Политичка странка „Ниједан од понуђених одговора“

Понуђени одговори:

  • Ивица Дачић & 40 пеМзионера

  • Млађан Динкић & Г експерти

  • Велимир Илић & сељачка буна

  • Чедомир Јовановић & нарко картел

  • Војислав Коштуница & резолуција 1244

  • Томислав Николић & заклетве које необавезују

  • Борис Тадић & Габана

  • Војислав Шешељ & осећање бесмртности

  • мањине

  • Ниједан Од Понуђених Одговора


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

dakica

Ističe se
Poruka
2.605
СРБИЈА ДОБИЛА 471. ПОЛИТИЧКУ СТРАНКУ ЧУДНОГ ИМЕНА

НОПО против „свих одговора“

Thumb_02nikola.jpg


БЕОГРАД - Најмлађа политичка партија у Србији - „Ниједан од понуђених одговора“, чији је оснивач и лидер широј јавности непознати Никола Тулимировић - бар по свом ретком имену има неке изгледе да остане записана у историји нашег вишестраначја.

Њен оснивач за Глас открива да се за назив странке одлучио „сасвим спонтано“, још пре одлуке о оснивању, када је са пријатељима разговарао о политици, па схватио да им се уопште не допада ништа од оног што се нуди на нашој политичкој сцени.

- Тада смо закључили да око 80 одсто људи гласа за ДС да не би победили радикали, и обрнуто, а не за понуђене политичке програме. Отуда и име странке „Ниједан од понуђених одговора“ - објашњава Тулимировић.

Засада, како каже, НОПО нема готов програм, али нам је представио неке од његових будућих тачака. Поред борбе за заштиту животне средине и инсистирања на увођењу високих технологија у те сврхе, 471. политичка партија Србије бориће се за очување ћирилице и српског језика за који сматра да су „озбиљно угрожени“.

Биће ту и, како најављује, и залагања за промену правног поретка, али не у „радикалном смислу, већ да се праве закони који могу и да се примењују“. Као метод борбе, НОПО ће нудити „боља решења од постојећих“, па ће се тако потрудити да на пример приближи идеју соларних плоча народу који није навикао на алтернативне изворе енергије.

А закон о политичким странкама који се најављује, Тулимировић - зато што фаворизује постојеће велике странке - види као „пут за укидање демократије у Србији“.

Оснивач нове странке рођен је 1981. године у Београду, апсолвент је електротехнике и бави се програмирањем.

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/politika/glas-javnosti-18-11-2008/nopo-protiv-svih-odgovora

http://sr.wikipedia.org/wiki/Политичка_странка_„Ниједан_од_понуђених_одговора“

[*]Званични сајт

[*]Скупина на Фејсбуку

[*]Тулимировићева страна на Фејсбуку


Сада ви видите да сте за електрану на нуклеарни или светлосни погон.

Моја маленкост даје предност "светлу", а ви како хоћете z:)
 
Poslednja izmena:
Заправо, у анкети сам понудио осам гробара.

Која ће боја кога да симболише нека они то међу собом одлуче. Мени је све једно.

Сви су се они специјалисти у својој грани гробарења:

Ивица Дачић са својих 40 пеМзионера поставља почасни шпалир за последњи испраћај,
Млађан Динкић води рачуна о свим финансијама у вези погреба,
Велимир Илић је задужен за ношење ковчега,
Чедомир Јовановић зна да жали, као нико, за сваком душом која напушта овај свет,
Војислав Коштуница задужен да води рачуна да ли је све по протоколу
Томислав Николић гробар,
Борис Тадић задужен за одевање покојника,
Војислав Шешељ је инструктор штрајка глађе.

Излаз је у "Ниједном од понуђених одговора".
 
Poslednja izmena:
ovde samo ako si opicen mokrom carapom dobijes malo publiciteta.
ili ako izdas najboljeg prijatelja jos bolje kuma i pridjes proeu i pronato rezimu, postajes miljanik medija, pa cak i `zabavnih` emisija na pinku, tipa `i politicari su ljudi, zamislite!`

tako i ovaj deckic, vise sanse da zazivi ima ako nesto upropasti sto nam/mu je ostanulo od rezima sm, neku fabriku ili jos bolje neku narodnu inicijativu
 
ovde samo ako si opicen mokrom carapom dobijes malo publiciteta.
Не знам само до какве је промена дошло z:) Познато је да сви који студирају на ЕТФ-у добију
"три слова Ћ" - ћорав, ћакнут и ћелав. Истина, човек не носи још наочаре али то је зато што је апсолвент. Док заврши факултет мало ћему се и вид погоршати, све то иде с' годинама.

У овој земљи одавно нема публицитета који је фокусиран на паметне људе. У овој земљи је све наопако па тако нема шансе да памет исплива на површину. Морате разликовати праве лудаке од оних који исмевају лудаке.

А ово горе није никакав публицитет, из интервјуа је исечено оно најбитније.
ili ako izdas najboljeg prijatelja jos bolje kuma i pridjes proeu i pronato rezimu, postajes miljanik medija, pa cak i `zabavnih` emisija na pinku, tipa `i politicari su ljudi, zamislite!`

tako i ovaj deckic, vise sanse da zazivi ima ako nesto upropasti sto nam/mu je ostanulo od rezima sm, neku fabriku ili jos bolje neku narodnu inicijativu

Човек нема шта више да упропасти у овој земљи, одавно је све пропало осим живахе политичке сцене.

Његов план и програм јесте да упропасти ту сцену. Обратите мало пажњу како се спрда са Дачићем и осталима.

Када овај човек постане миљеник Пинк телевизије то ће значити само једно - нестанак Гранд звезда и парада. И свакако увођења музичких емисија које оплемењују душу за разлику од горе поменутих које позверују.
 
Poslednja izmena:
Vec zamisljam 471 posmatraca u nasoj ambasadi u Sijera Leoneu, prilikom sledecih izbora. I sve to o trosku drzave.

Толико излизана прича, са нивоом истине мањим него у Господару прстенова... Немој да бринеш за наше посматраче. Они ће радити бесплатно. Чак и ако плаћаш порез, њих нећеш порезом платити.

Новац одређен за изборе се не мења у зависности од броја странака које на њима учествују. Ове на власти више брине који део тога њима иде, па зато желе да гасе све странке за које мисле да су недовољно велике да би их угрозиле приликом текућег удара на демократију.

Не постоји ниједан разлог да странку не оснује свако ко пожели. Ако ти се не свиђа, немој да гласаш.
 
Било је на Крстарици тема да ли председници политичких партија обилазе форуме и да ли на њима дебатују.

Сада имамо неспорни доказ да су те индиције сада и потврђене.

Замолио бих председника НОПО-а да инсталира око главе ловор и одржи свима нама политички говор. :)
 
И не мора да ти се допада, заиста. Нећемо се према бирачима понашати као Ђорђе Балашевић према Хрватима. ;)

За нас политика није извор зараде. Већина оснивача добро зарађује на текућим радним местима и у властитим предузећима. Ми нисмо, у том смислу, обавезни да успемо у овом подухвату. Наш политички успех је дужност бирача, колико и наша. Дакле, не постоји разлог да бирачима саопштавамо да су најлепши и најпаметнији, затим да је свака одлука исправна, али да ће с другима, ето, доћи до потопа, па смо зато ми најбољи. Треба да сарађујемо.

Дела треба да говоре, не речи. Ми окупљамо слушаоце који то разумеју и укидамо оправдање за „мање зло“. Ако се некоме допада да државна и помесна управа запошљавају људе којима је опис посла испијање кафе, плата већа од просека у привреди, заиста треба да гласа за досадашње „мање зло“.

Кад поменух дела... Борис Тадић вам је обећао нова радна места (200.000 до 500.000), Динкић води Министарство економије и регионалног развоја, а од обећања, наравно, нема ’леба. Они нису на време чули за тзв. светску економску кризу. :D

Ја не могу да правим много нових радних места са текућег положаја, али ево шта могу и шта сам направио: Сви Послови. Претраживач Сви Послови је настао пре НОПО-а. Запитајте се зашто Национална служба за запошљавање исто не нуди и зашто власт у Београду није желела да учествује у развоју овог подухвата, зашто вам нико осим НОПО-а није проследио савет за баратање валутама итд. Ја мислим: зато што не брину о људима, него о гласачима.
 
И не мора да ти се допада, заиста. Нећемо се према бирачима понашати као Ђорђе Балашевић према Хрватима. ;)

За нас политика није извор зараде. Већина оснивача добро зарађује на текућим радним местима и у властитим предузећима. Ми нисмо, у том смислу, обавезни да успемо у овом подухвату. Наш политички успех је дужност бирача, колико и наша. Дакле, не постоји разлог да бирачима саопштавамо да су најлепши и најпаметнији, затим да је свака одлука исправна, али да ће с другима, ето, доћи до потопа, па смо зато ми најбољи. Треба да сарађујемо.

Дела треба да говоре, не речи. Ми окупљамо слушаоце који то разумеју и укидамо оправдање за „мање зло“. Ако се некоме допада да државна и помесна управа запошљавају људе којима је опис посла испијање кафе, плата већа од просека у привреди, заиста треба да гласа за досадашње „мање зло“.

Кад поменух дела... Борис Тадић вам је обећао нова радна места (200.000 до 500.000), Динкић води Министарство економије и регионалног развоја, а од обећања, наравно, нема ’леба. Они нису на време чули за тзв. светску економску кризу. :D

Ја не могу да правим много нових радних места са текућег положаја, али ево шта могу и шта сам направио: Сви Послови. Претраживач Сви Послови је настао пре НОПО-а. Запитајте се зашто Национална служба за запошљавање исто не нуди и зашто власт у Београду није желела да учествује у развоју овог подухвата, зашто вам нико осим НОПО-а није проследио савет за баратање валутама итд. Ја мислим: зато што не брину о људима, него о гласачима.
Jedva cekam da stupi na snagu novi zakon pa ce te vi i vama slicni drugari tatatatirci nestati iz registra politickih organizacija, posto je to jedino mesto gde postojite. I da naravno biracki odbori, mahom po inostranstvu.
 
Jedva cekam da stupi na snagu novi zakon pa ce te vi i vama slicni drugari tatatatirci nestati iz registra politickih organizacija, posto je to jedino mesto gde postojite. I da naravno biracki odbori, mahom po inostranstvu.

Лепе жеље... Хвала ти. Срећна Нова година. z:poz:

Татататирци су куд и камо јачи него што мислиш, а тај закон је, уз поправке извршене према нашим упутствима, нешто чега не можемо да се плашимо. Наравно, још није добар... Не вреди да ти пишем о томе. Кад буде дошло време, схватићеш.
 
Лепе жеље... Хвала ти. Срећна Нова година. z:poz:

Татататирци су куд и камо јачи него што мислиш, а тај закон је, уз поправке извршене према нашим упутствима, нешто чега не можемо да се плашимо. Наравно, још није добар... Не вреди да ти пишем о томе. Кад буде дошло време, схватићеш.
Bojim se da si ti teko osoba koja meni moze da objasni tako nesto .Formiirajte lepo NVO, pa nemojte da se sprdate sa ljudima. Ionako necete docekati, da kao pojedini uzmete tih 50 000 evra za kampanju i da saljete "clanove" u BO po inostranstvu da bi ste ispromovisali svoje frustracije. Znam takve kao sto ste vi - Propali! z:poz:
 
Bojim se da si ti teko osoba koja meni moze da objasni tako nesto .Formiirajte lepo NVO, pa nemojte da se sprdate sa ljudima. Ionako necete docekati, da kao pojedini uzmete tih 50 000 evra za kampanju i da saljete "clanove" u BO po inostranstvu da bi ste ispromovisali svoje frustracije. Znam takve kao sto ste vi - Propali! z:poz:

У праву си у једном. Нећу ти ја било шта објаснити. ;)

Дочекивање остави времену. О „Ниједном од понуђених одговора“ заправно не знаш ништа. Зато ти препоручујем да не дајеш те одокативне оцене. Стидећеш се после. Нема потребе за тим...

Имај на уму да свако, бар званично, има право на политичко мишљење и да не размишљају сви као ти. Одређеније, постоје људи који заиста размишљају. Прича о бирачким одборима је само знак вашег страха... Немам ништа против изражавања тог страха. Изволи. Опали. И тога ћеш се стидети.
 
У праву си у једном. Нећу ти ја било шта објаснити. ;)

Дочекивање остави времену. О „Ниједном од понуђених одговора“ заправно не знаш ништа. Зато ти препоручујем да не дајеш те одокативне оцене. Стидећеш се после. Нема потребе за тим...

Имај на уму да свако, бар званично, има право на политичко мишљење и да не размишљају сви као ти. Одређеније, постоје људи који заиста размишљају. Прича о бирачким одборима је само знак вашег страха... Немам ништа против изражавања тог страха. Изволи. Опали. И тога ћеш се стидети.
Oko objasnjavanja smo se slozili. Ako o pomenutoj stranci nista ne znas, glupo je da koristis ime lica ovlasenog za zastupanje iste.
 

Back
Top