Da li je moguce da prijateljstvo preraste u vezu ako ste ranije vec bili zajedno?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: Da li je moguce da prijateljstvo preraste u vezu ako ste ranije vec bili zajedno?

Početnik
    Učlanjen
    25.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Question Da li je moguce da prijateljstvo preraste u vezu ako ste ranije vec bili zajedno?

Mislite li da je moguce da prijateljstvo preraste u vezu ako ste prethodno vec bili zajedno? Ima li neko takvo iskustvo? Ja sam u vezi skoro dve godine, sada smo se dogovorili da budemo prijatelji, jer se lepo slazemo, ali nema dovoljno emocija sa njegove strane jer je on u trenutku naseg susreta prolazio kroz agoniju razvoda pa sam mu bila vise kao uteha, ali sam se ja u medjuvremenu zaljubila u njega kao nikad u zivotu i dala mu 100% sebe da bi mi on sada, kada je konacno spreman za ljubav rekao da zeli da oseti glad za nekim. Pitam se, ako smo sad kao prijatelji, mozda tu glad koju nije osetio dok sam mu davala sve konacno oseti sad kad toga nema?

Domaćin EGYPTIAN CAT (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano Re: Da li je moguce da prijateljstvo preraste u vezu ako ste ranije vec bili zajedno?

Ne deluje mi da ces docekati to sto bi htela. Nadam se da gresim.

Medjutim, lako je meni da "drobim" kad nisam direktno umesana. Ako mozes i ako se slazes, daj mu fore (vremenski) da oseti "glad" za tobom. Ne predugo. Mozda ce i shvatiti sta je ostavio iza sebe, ali je pitanje kada i da li ce uopste, a ti utroseno vreme, energiju, ljubav, nadanja... ne mozes da vratis.

Mozda je najgore izgubiti dragoceno vreme. Mozes doci u situaciju da se u nekom momentu osvrnes iza sebe i upitas se gde si to bila ? Sta si to radila tolike godine ? Naravno i posle toga mozes dalje, ali ce mnogo toga biti drugacije.

Prosto receno, ako mu dajes fore, uradi to na kratke staze i idi dalje. U suprotnom, mozda ces se kajati zbog svega sto je uludo utroseno.
    Uzivaj u zivotu, suvise je kratak.

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Da li je moguce da prijateljstvo preraste u vezu ako ste ranije vec bili zajedno?

Poslušaj Tanjine savete. Odlični su. Taj tvoj mi ne deluje kao neko ko će biti spreman da te voli, pre će biti da se on izvlači, da se sklanja od tebe, koristio te je dok mu je bila potrebna uteha, a sad izgleda da nije više zainteresovan za tvoju pažnju. Ako nije bilo emocija dok je bio nestabilan i ranjiv teško će ih sad biti kad je u punom elementu. On sad traži drugu, svežiju lovinu, njegovi i tvoji ciljevi nisu isti. Voleo bi da nisam u pravu, ali bojim se da on neće osetiti glad za tobom. Dobro ti je Tanja rekla, ne gubi i dalje vreme na njega.

Domaćin
    Učlanjen
    08.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

to ti lutko nije baš pametno
    on želi da ti bude drug
    da ne kažem da te drži u rezervi
    ti želiš nešto mnogo mnogo više

nemoj to sebi da radiš

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio Veseli Oblacak Pogledaj poruku
    Mislite li da je moguce da prijateljstvo preraste u vezu ako ste prethodno vec bili zajedno? Ima li neko takvo iskustvo? Ja sam u vezi skoro dve godine, sada smo se dogovorili da budemo prijatelji, jer se lepo slazemo, ali nema dovoljno emocija sa njegove strane jer je on u trenutku naseg susreta prolazio kroz agoniju razvoda pa sam mu bila vise kao uteha, ali sam se ja u medjuvremenu zaljubila u njega kao nikad u zivotu i dala mu 100% sebe da bi mi on sada, kada je konacno spreman za ljubav rekao da zeli da oseti glad za nekim. Pitam se, ako smo sad kao prijatelji, mozda tu glad koju nije osetio dok sam mu davala sve konacno oseti sad kad toga nema?

Odyebi manipulatora.

Kakvo prijateljstvo posle torbanja, to nema ni u Carobnjaku iz oza. Ma najbolje jos da buducu upoznajemo sa bivsom i pricamo joj o njoj i obratno.

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Ljudi posle torbanja moze samo torbanje, a nikad prijateljstvo.

Početnik
    Učlanjen
    25.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Puno vam hvala na savetima, uvek je dobro cuti objektivno misljenje (i musko i zensko). Dacu mu fore, jer ga jos uvek volim, ali mu to vise necu pokazivati (nek se uzeli) i necu sebi da dozvolim da zbog njega ostanem usedelica, puj, puj, daleko bilo, ali se plasim da nikada vise necu voleti tim intenzitetom, zbog toga sam spremna da cekam jos malo...

Veoma poznat QueenOfClubs (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    135

Слажем се и са Мајом и са Дачом, и са Синкетом (бар у овој првој његовој поруци).
    Није пријатељство ако ти, у ствари, чекаш да те он поново пожели.
    То је агонија а и није поштено с твоје стране.
    Шта можеш да очекујеш? Приче о неким будућим љубавима?
    Упознавање са њима?
    Запитај се да ли спремна да све то издржиш?
    Зашто би то радила себи?
    А да ли је и он желео да ви, после свега, останете пријатељи?

Domaćin
    Učlanjen
    08.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

to nije prijateljstvo
    ti si još uvek zaljubljena u njega

Početnik
    Učlanjen
    25.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pa najcudnije od svega je to sto on nije rekao "zbogom" i prekinuo svaki kontakt sa mnom, nego je izrazio zelju da bude sam, da se preispita da li je sposoban ponovo da voli, a ujedno i zelju da mi ostanemo prijatelji. Mislim da mu je potrebno da oseti glad za ljubavlju, a to nije mogao dok smo bili zajedno jer sam ja uvek bila dostupna u svako doba za njega, davala sam mu 100% sebe, prakticno je imao sve na tacni.

A sto se tice prijateljstva, bas zbog te njegove potrebe da oseti glad za ljubavlju postavila bih se kao prijatelj bez ikakvog pokusaja sa moje strane da bude nesto vise od toga, ali bih se trudila da budem u najboljem izdanju svaki put kad se vidimo, pa ako me ponovo ne zazeli, onda sta da mu radim.

Ali vise nikada necu biti dostupna u svako doba, ne.
    Kazu: "Ne trci za njim neces ga stici, okreni mu ledja sam ce ti prici!" Znam da to deluje, ali s obzirom da smo vec bili zajedno, nisam sigurna da li ce upaliti sa vec "isprobanom robom", a mozda bas i hoce, kad oseti prazninu. Iskreno se nadam.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5977

Sve znas..nije mi samo jasno zasto si pristala na takav odnos gde se dajes 100% a od njega dobijas prijateljstvo..mislim to da se uzeli mi se ne dopada..niste deca da se igrate toplo-hladno
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Domaćin
    Učlanjen
    08.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ja mogu da budem prijatelj samo sa onima prema kojima više ništa ne osećam
    a ako gajim i zrnce nade da ću ponovo biti s njim
    jok

distanciraj se od njega
    i ostavi ga da sam reši šta i koga želi

Legenda gica (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    647

Немогуће. Доказали ови са Харварда
    emancipate yourselves from mental slavery
    none but ourselves can free our minds

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Batali ro... Opet ce te zajebe....

Učlanjen
    20.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    135

Pa najcudnije od svega je to sto on nije rekao "zbogom" i prekinuo svaki kontakt sa mnom, nego je izrazio zelju da bude sam, da se preispita da li je sposoban ponovo da voli, a ujedno i zelju da mi ostanemo prijatelji. Mislim da mu je potrebno da oseti glad za ljubavlju, a to nije mogao dok smo bili zajedno jer sam ja uvek bila dostupna u svako doba za njega, davala sam mu 100% sebe, prakticno je imao sve na tacni.
    А уједно да те држи на стенд бају.
    Ако огладни, супер, а ако не огладни, ту је она увек доступна.
    Па лепо се он досетио.
    А ти седи и чекај шта ће он да загризе.
    И пази молим те да не заборавиш да се нашминкаш и истушираш, за сваки случај.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Batali to, opet ce te zajebe...Ja bih da sam musko u toj situaciji....

Iskusan
    Učlanjen
    02.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio cheri Pogledaj poruku
    ja mogu da budem prijatelj samo sa onima prema kojima više ništa ne osećam
    a ako gajim i zrnce nade da ću ponovo biti s njim
    jok

distanciraj se od njega
    i ostavi ga da sam reši šta i koga želi
    Isto. Ja bih se distancirala. Ne znam kako neko može sebe da muči "prijateljstvom" sa nekim koga želi.
    P.S. Ne zovi sebe robom ni u šali. (Ovo je za Veseli Oblačak.)
    Poslednji put ažurirao/la Treća : 26.12.2008. u 09:55

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

...od ovakvih tema mi se prisere...

Iskusan
    Učlanjen
    02.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

U pa to je dobro.

Učlanjen
    20.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    135

Citat Original postavio DeeLiteOrangeAdvanced Pogledaj poruku
    ...od ovakvih tema mi se prisere...
    Имаш слаб стомак?

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Marina.bgd Pogledaj poruku
    Имаш слаб стомак?
    ...mora da je to...

Poznat >NiNa< (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

I aj ti posle iznesi problem ovde...

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio >NiNa< Pogledaj poruku
    I aj ti posle iznesi problem ovde...
    ... aj'...dok ja otrčim u wc...

Poznat >NiNa< (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

Citat Original postavio DeeLiteOrangeAdvanced Pogledaj poruku
    ... aj'...dok ja otrčim u wc...
    Sacekaj prvo da otvorim temu,o nesrecnoj sudbini mojoj.
    Pa onda pali.

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio >NiNa< Pogledaj poruku
    Sacekaj prvo da otvorim temu,o nesrecnoj sudbini mojoj.
    Pa onda pali.
    ...jel ti 'oćeš da ja dehidriram...?

Slične teme

1. Nemci koji su bili protiv Hitlera bili su ...
    Autor nesha t. u forumu Politika
    Odgovora: 196
    Poslednja poruka: 08.11.2009., 04:47
  2. Kad prijateljstvo preraste u nesto vise
    Autor oci_boje_tuge u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 30.07.2009., 00:40
  3. 3 dana ranije
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 13.08.2008., 11:08
  4. Odgovora: 9