ex ta Nova godina

Akon

Zainteresovan član
Poruka
293
Caos svima, imam jedan VELIKI problem!!!i sami znate blizi se NG, znaci vreme je da se obezbede pokloni!e tu nastaje problem!treba nesto da poklonim devojci, a stvarno nemam ideju sta!zelim da to bude nesto posebno, nesto nesvakidasnje, ali stao mi mozak i nista mi ne pada na pamet!ako neko ima neki predlog, savet ili da neko kaze neki poklon koji je on poklonio ili dobio, resio bi moj problem i bio bi mu veoma zahvalan!MNOGO! btw SRECNI PRAZNICI SVIMA!z:dm5:
 
Joj pa vidi, znam da ne mogu nista od garderobe jer je jako izbirljiva po tom pitanju, a kolko vidim znace joj male sitnice od srca, znaci nije bitno da to bude nesto skupo vec nesto posebno!
 
Рекао си нешто посебно, зар није на теби да одлучиш шта би то њој било посебно??
И зар тај поклон не би изгубио своју вредност, с обзиром да је та ,,уникатна'' идеја дошла са форума? Мислим да је ипак на теби да одлучиш, баш јесте поента да ти смислиш шта да јој купиш...
 
Slazem se sa Sunset.

Poklon ce biti unikatan i od srca SAMO ako ga ti SAM smislis a ne mi da ti dajemo predloge.

Ne znam koliko ste zajedno, ali valjda si primetio kakve sitnice i sta od sitnica voli.
 
npr ...ako pije kafu ili caj , potrudi se da nadjes neku lepu solju , koja bi se njoj dopala i u nju stavi neku malu pufnastu igrackicu ................i naravno , sve lepooooo zapakuj
Nije originalno , ali nekako uvek uspeva da obraduje
 
ako bude jos snega do Nove godine,mozes ispred njene kuce/stana ili u nekom parku ili nekom vasem mestu da napravis malog sneska i pored njega napises poruku u snegu i dovedes je kao slucajno da vidi. umesto poruke mozes i nesto drugo,da ostavis cvetic,buketic,pisamce.....
mnogo sam bre romanticna :zstidljivko: z:lol::grudvanje2: :snesko2: :poklon:
 

Back
Top