Коштуница на челу београдског одбора ДСС

Софија

Legenda
Poruka
52.897
коштуница на челу београдског одбора дсс
Политика - Пре 35 минута
БЕОГРАД - Демократска странка Србије (ДСС) сменила је руководство београдског одбора и њим ће до марта привремено руководити председник странке Војислав Коштуница, изјавио је портпарол ДСС-а Андреја Младеновић.

"Извршни одбор странке је одлучио да измени одлуку о организацији странке у главном граду, а Коштуница је одлучио да подржи београдски одбор тако што ће га у периоду од три месеца лично водити и дати посебан подстицај и снагу у јачању страначке организације", рекао је Младеновић агенцији Бета.

Упитан да ли је до промена дошло јер се руководство ДСС-а не слаже са досадашњим председником Ненадом Коматином и осталим челницима градског одбора по питању сарадње са Демократском странком, Младеновић је казао да то нема везе са другим странкама и коалицијом.

"Ово је унутрашња промена у вези с прављењем још боље организације градског одбора и бољим дефинисањем наше политике и то нема везе са другим странкама и коалицијом", навео је портпарол ДСС.

У марту ће бити избрано ново руководство страначких органа на градском нивоу, а потпредседници Градског одбора привремено ће бити функционери ДСС-а Синиша Ковачевић и Милош Јовановић.

Андреја Младеновић ће бити на челу привременог Извршног одбора и бавиће се организационим питањима и формирањем стручних одбора ради бољег дефинисања градске политике странке.

---------------------------------------------------
Изгледа је ДСС решио да се отараси кукоља!
Браво за смену Коматине!
Прича се за Коматину да је здушно крадуцкао са ДС-пајтосима.;)


Извор
 
Poslednja izmena:
Неее, тек ће да се врне...ово је загревање.;)

...кад се млохава машинерија захухта. Нема вама народњацима осталих дОсманлија, прича се да кују договор за форнтални напад на ову вест.
 
Bas ste neobavesteni, jos sinoc smo pricali o tome. No od koga je, nije za zameriti.
Та немојте касти. z:shock:
Е, хвала ти што си нас обавестио/ла да сте још синоћ о томе разговарали.
Ми се баш питали, онако у себи.

Него, је л' патите ви демоНкрате сад због овога?

Мис'им, прво Борисова издаја и пакт са Русима, па сад Воја каминг бек...еботе, доста је то ствари за два дана. z:shock:
 
Poslednja izmena:
Та немојте касти. z:shock:
Е, хвала ти што си нас обавестио/ла да сте још синоћ о томе разговарали.
Ми се баш питали, онако у себи.

Него, је л' патите ви демоНкрате сад због овога?

Мис'им, ипак Воја има сам 12% гласова Србије.
Pa niste se morali pitati, mogli ste procitati. z;) Doduse, to ti je mozda komplikovano.z:poz:
 
Та немојте касти. z:shock:
Е, хвала ти што си нас обавестио/ла да сте још синоћ о томе разговарали.
Ми се баш питали, онако у себи.

Него, је л' патите ви демоНкрате сад због овога?

Мис'им, прво Борисова издаја и пакт са Русима, па сад Воја каминг бек...еботе, доста је то ствари за два дана. z:shock:
Gde ti nestade onih 12% iz posta? z:lol: Slatko me nasmeja> :bob::bob::bob:
 
Pa niste se morali pitati, mogli ste procitati. z;) Doduse, to ti je mozda komplikovano.z:poz:
Да компликовано је читати, посебно кад умеш да пишеш. z;)

Него тема: изменила сам горњи пост, али сам предухитрена у квотовању, па да поновим питање, како се демонкрате осећају након збивања од ових дана: прво Борисова издаја и потписивање с Русима, па сад и Воја опет искаче у први план...стресно, зар не? z:(
 
коштуница на челу београдског одбора дсс
Политика - Пре 35 минута
БЕОГРАД - Демократска странка Србије (ДСС) сменила је руководство београдског одбора и њим ће до марта привремено руководити председник странке Војислав Коштуница, изјавио је портпарол ДСС-а Андреја Младеновић.

"Извршни одбор странке је одлучио да измени одлуку о организацији странке у главном граду, а Коштуница је одлучио да подржи београдски одбор тако што ће га у периоду од три месеца лично водити и дати посебан подстицај и снагу у јачању страначке организације", рекао је Младеновић агенцији Бета.

Упитан да ли је до промена дошло јер се руководство ДСС-а не слаже са досадашњим председником Ненадом Коматином и осталим челницима градског одбора по питању сарадње са Демократском странком, Младеновић је казао да то нема везе са другим странкама и коалицијом.

"Ово је унутрашња промена у вези с прављењем још боље организације градског одбора и бољим дефинисањем наше политике и то нема везе са другим странкама и коалицијом", навео је портпарол ДСС.

У марту ће бити избрано ново руководство страначких органа на градском нивоу, а потпредседници Градског одбора привремено ће бити функционери ДСС-а Синиша Ковачевић и Милош Јовановић.

Андреја Младеновић ће бити на челу привременог Извршног одбора и бавиће се организационим питањима и формирањем стручних одбора ради бољег дефинисања градске политике странке.

---------------------------------------------------
Изгледа је ДСС решио да се отараси кукоља!
Браво за смену Коматине!
Прича се за Коматину да је здушно крадуцкао са ДС-пајтосима.;)


Извор
znachi
od 4%
pashce na 0,000004% :D

:cool:
 
Та немојте касти. z:shock:
Е, хвала ти што си нас обавестио/ла да сте још синоћ о томе разговарали.
Ми се баш питали, онако у себи.

Него, је л' патите ви демоНкрате сад због овога?

Мис'им, прво Борисова издаја и пакт са Русима, па сад Воја каминг бек...еботе, доста је то ствари за два дана. z:shock:


prica sam sa sobom po ceo dan.... to mu posao. treba ga razumeti. z:dm3:
 
Gde ti nestade onih 12% iz posta? z:lol: Slatko me nasmeja> :bob::bob::bob:
Објаснила сам ти у посту изнад, али ти трчиш ко ждребе пред руду.
Успут, што се мене и моје процене тиче, Коштуничиних је 7-8% и то оних најважнијих...преостали су Вељини.:)
 
znachi
od 4%
pashce na 0,000004% :D

:cool:

veselo drustvo ponovo na okupu... ono sto je liberalima i zutima juce palo juce ne moze da skoci ni za milioniti deo tog promila...

vidim evro vec 90 a kazu mi ljudi da ce u utorak da bude oko 100 ako je verovati :lol: al nema veze ionako ce rublja da bude platezno sredstvo jako brzo.... z:dm3:
 
o cemu se ovde radi mislim sada nam jos najbolje trebaju teme o jogi letacima i partiji pcelara iz Trbusnice ,ajte molim vas uozbiljite se , koga zabole za neke kombi partije i njihove odbore u nekim selendrama ?
Одувек су ме одушевљавале твоје сјајне и непобитно тачне процене.z;)

Ал' ме чуди оглашавање на овој теми...мис'им, комби странке, кога још брига за њих?! :)
 

Back
Top