kablovska tv

S band ili super band je posebno podrucje za prijem kablovskih programa,za q band nisam cuo i ne znam koji je to opseg frekvencija a sto se tice tv-a za vise od sto kanala to su svi noviji modeli (nesto skuplji).Primera radi ja imam "Orion" color 7000 koji ima 120 kanala.Znam za neke tipove "Schneider" tv-a koji takodje imaju ovakav tjuner.Pozdrav!!!
 
Pretplatiti se na kablovsku televiziju ima manje efekta nego pare dati prosjaku koji vam prodaje maglu. oprema za kablovsku je otprilike kvaliteta sa polovine proslog veka. jedna najobicnija prevara.Mamac za lakoverne da im izmame pare kako bi u narednim godinama stalno napominjali da se rekonstrukcija radi ovde pa tamo pa onamo a vi i dalje imate sneg. Ziveli
 
dejka:
Pretplatiti se na kablovsku televiziju ima manje efekta nego pare dati prosjaku koji vam prodaje maglu. oprema za kablovsku je otprilike kvaliteta sa polovine proslog veka. jedna najobicnija prevara.Mamac za lakoverne da im izmame pare kako bi u narednim godinama stalno napominjali da se rekonstrukcija radi ovde pa tamo pa onamo a vi i dalje imate sneg. Ziveli

<<E pa nije bas tako ako se ne razumete oned nemoj te ni osudjivatipozdrav. <"tuzna"<
 
S band su frekvencije standardne za upotrebu kablovske TV(nalaze se izmedju VHF i UHF)frekvencija.
C band se koristi u satelitskim telekomunikacijama i to je frekvencija od 3,5 Ghz
Q band je u sirokoj upotrebi satelitskih frekvencija 10,5-12,5 Ghz(upotrebljava se za analognu i digitalnu TV...)
:D
 

Back
Top