Pancevacki milioneri

Sta mislite o temi "pancevacki milioneri"?

  • Tupa

  • Glupa

  • Dobra

  • Vrlo dobra

  • Odlicna


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Изградио би један велики ресторан народне кухиње за све гладне којих има све више после приватизације које су спровеле "демократске власти"

Немам представу где да се дене сав тај народ кад га "ЦИА демократизатори" потпуно оставе без посла
 

Агрожив ипак неће у стечај !

Сте чули да ће "агенција за приватизацију" , 5. јануара РАЗМОТРИТИ раскид уговора о приватизацији :lol:

Уместо да га одмах после КРАЂЕ Карбамида II раскину

Вероватно чекају да поумиремо од глади
 
apsolutno nishta.
- u stvari .. najverovatnije bih se odselio u drugi grad. a najverovatnie i drugu drzavu.

pogledaj prethodne dobrotvore i zaduzbinare i uchi se na njihovim greshkama.
treba gledati sebe i svoju porodicu ..shta god da poklonish gradu ili drzavi pokrashce (uzece, upropastice) neko (opshtinari? politichar? birokrate?) koga nisi zeleo da darivash

restoran narodne kuhinje i par stanova za siromashne su ipak dobra ideja.
(mada me ne bi chudilo da se posle godinu dana zale kako im je losha hrana ili da im je stan neadekvatan i prokishnjava i trazili od tebe da to reshish. shta ti je zahvalnost)
 
apsolutno nishta.
- u stvari .. najverovatnije bih se odselio u drugi grad. a najverovatnie i drugu drzavu.

pogledaj prethodne dobrotvore i zaduzbinare i uchi se na njihovim greshkama.
treba gledati sebe i svoju porodicu ..shta god da poklonish gradu ili drzavi pokrashce (uzece, upropastice) neko (opshtinari? politichar? birokrate?) koga nisi zeleo da darivash

restoran narodne kuhinje i par stanova za siromashne su ipak dobra ideja.
(mada me ne bi chudilo da se posle godinu dana zale kako im je losha hrana ili da im je stan neadekvatan i prokishnjava i trazili od tebe da to reshish. shta ti je zahvalnost)


Da, i to je istina. :lol: :lol: :lol: Ali i o tome bi trebalo razmisljati pre nego sto se desi , nije ni fora smandrljati neku zgradicu ( cist fuseraj ) samo kao foru. Pa to nije humanost, 'okle njima par hiljada evrica da popravljaju taj fuseraj.A nije ni fora da spavaju sa zagrljenim kisobranom nad glavom. I mi se hvatamo za glavu kad nesto crkne u kuci, pukne cev itd. :lol:
 

Back
Top