ruzni frajeri

Hehe,interesantna tema stvarno...
Ne,nije mi bitno,vaznije mi je da ga volim i da mog decka ljudi postuju zato sto je dobar covek a ne zato sto je dobar frajer.
Bila sam jednom sa tipom koji je bio lep kao lutka,strasno kako je bio dobar frajer,ali naravno nije umeo da bekne :roll: ...Mutavi... :roll:
To je nemoguce izdrzati :D
Bolje da je on smeker,nego da je "frajer"
A bitnije mi je sta mi kazu prave drugarice( ukusi po pitanju momaka su nam isti)nego sta ce da prokomentarise neka poznanica,to me ne pogadja.
 
Sta to znaci ruzan tip???? :?
Ma zabole me sta misle drugi, moja stvar i samo moja !
'Lepi frajeri' mi nikad nisu bili inspirativni (osim u periodu pre puberteta), jer misle da je dovoljno da budu lepi i zgodni.Kosa mi se dize na glavi kad se tip jos dodatno licka.
'Ruzan' muskarac, ukoliko je pravi muskarac i jos intelektualno stimulativan, mmmmmmmmmmm!!!Prava kombinacija! :wink:
 
...bez izuzetka(od :? ...jedna,dve,tri... :) koliko sam ih imao)nije bilo bitno kako izgledam!?!To je prouzrokovalo moju totalnu nezainteresovanost za,isto tako nebite stvari,kao sto su:obrazovanje,sport,muzika,film,kultura...ma,drustveni zivot u celosti... :? A njihova spoljasnost-ma nije ni meni bitna-nimalo :?:
I ? Ja i dalje ne obracam paznju na to-koliko sam poceo da lazeeem... 8)
 
AnaMaria:
goodday:
divlja-u-srcu:
Pa nije bez para! :D
pa ni ja nisam bez para...ali nisam bogat...
dakle, da li je bio bogat?

Nema veze i da je bogat,jos bolje.Stvar je u tome da svejedno nesto mora da mu fali.Ako je lep,pametan,bogat,ima nesto drugo sto mu fali.Ne moze da bude savrsen.
a i da jeste trazio bi isto tako savrshenu....dakle za tebe je sve jedno :roll:
 
goodday:
AnaMaria:
goodday:
divlja-u-srcu:
Pa nije bez para! :D
pa ni ja nisam bez para...ali nisam bogat...
dakle, da li je bio bogat?

Nema veze i da je bogat,jos bolje.Stvar je u tome da svejedno nesto mora da mu fali.Ako je lep,pametan,bogat,ima nesto drugo sto mu fali.Ne moze da bude savrsen.
a i da jeste trazio bi isto tako savrshenu....dakle za tebe je sve jedno :roll:

Hmmm,ti si mene sad kao izprozivao?
:roll: Strasno...
Pa dobro,verovatno bi me postovao da sam debela,ruzna,da radim u pekari i da se zalim kako je zivot tezak i slazem se sa tobom u svemu..a posto sam rekla da frajer ne moze da bude savrsen i posto si se ti nasao uvredjen time?! ti mene kao prozivas... :roll:
 
ma jok.....samo mislim da niko nema pravo da trazi savrshenstvo....kao neshto shto ima univrerzalnu vrednost....takva lupetanja su u teen fazonu....kao i tvoje tumachenje moje "prozivke".....puf
 

Back
Top