Che -

vins

Primećen član
Poruka
577
che-poster-lowqual-big-1.jpg

evo i novog filma Steven Soderbergha koga i ne mirišem nešto preterano. Skriner prvog dela se dobavlja as I speak, pa ne mogu ništa konkretnije reći o filmu trenutno.
Šta znam zasigurno?
Pogignuta je velika larma oko njega što bi se reklo hype, iako se trenutno emituje u dva američka bioskopa mnogi ga smatraju kandidatom za oskara ukoliko je ta nagrada uopšte merodavna. Čak su ameri izračunali da ovaj film trenutno zarađuje najviše u odnosu na broj sala u kojima se emituje (otprilike 30000 $ po sali)z:)
Benisio u glavnoj ulozi.
To po pravilu garantuje bar odlično obavljen posao ispred kamere znajući koliko je ovaj glumac revnosan bar po pitanju svog dela posla. Nagrada za najbolju ulogu u Kanu je samo preporuka više.
Planirano je da film bude u trajanju od ~4 sata, ali je odlučeno da bude podeljen u dva dela, prvi je krenuo sa emitovanjem 14.12., drugi se očekuje krajem januara.
Sutra utisci.
 
stao torent na 94%, verovatno ovaj originalni sider čeka da se nakupi bar 50 ljudi da bi se sidovalo dalje. Očekujem uskoro da bude gotovo, samim tim na javnim trekerima verovatno u toku sutrašnjeg dana, kao i moj komentar. Verzija je od 1.37GB, a naziv fajla je Che.Part.One.DVDSCR.XviD-DEViSE(za one koji traže torent)
Ukoliko je ranije postojala tema neka se spoji sa originalnom, ja sam juče pretražio prvih 5 strana što je izbačeno po pretrazi i nisam pronašao
edit: skinuto!
evo ga i na javnom trekeru http://www.mininova.org/tor/2115649
 
Poslednja izmena:
Soderberg svaki film snima na istu foru tako da i da ne odgledam znam odprilike na shta ce to da lichi-
sex lazi i videotrake citaj: oceans 11 citaj: oceans 12,13....al u pecinama i dzunglama centralne amerike...polu dokumentaristichki pristup bla bla..mnogo klousapa Benisijeve face dok pravi grimase...i to je to

bahs da vidim kad odgledam da li sam bio u pravu...
 

Back
Top