Izgoj pecuraka

Zdravo!Zovem se Tanja i pišem ti iz Sokobanje.Zainteresovana sam za kupovinu ove pečurke,naime,mojoj ujni je dijagnostikovan kancer pluća,čuli smo za ovu pečurku ali ne znamo gde možemo da je nabavimo.Zamolila bih te da mi kažeš nešto više o njoj,kao i to da li možemo da je kupujemo od tebe.Možeš mi se javiti na email bubice@ymail.com,ili tel 0638668760.Unapred zahvalna.Pozdrav
 
Vidim da je ovo stara tema ali ako nekog interesuje uzgoj shitake neka napise nesto ovde ja je gajim i mogu vam dati neka obavestenja.

Zdravo.Zovem se Tanja iz Sokobanje sam.Interesujeme kupovina shitaki pečurke.Naime,mojoj ujni je idijagnostikovan karncer pluća,od ponedeljka kereće na hemo terapiju i reklisu nam da je shitaki dobar za jačanja imuniteta kod ljudi koji idu na terapiju. Ti si jedini koji je ostavio poruku da mogu da te kontakiram za kupovinu.Ukoliko je imaš molila bih te da mi kažeš koja je cena,koliko je dovoljno kupovati,i kako je koristiti,ukoliko znaš a, verujem da znaš.Možeš da mi se javiš na broj 0638668760,i ostaviš tvoj broj da mogu da te kontaktiram,ili ostaviš ovde poruku

.Unapred zahvalna!
 

Back
Top