Небулозно........посао и новац Словенцима!!!!!!

Poruka
20.103
Turistička organizacija Srbije izradu sajamskih postavki za promociju srpskog turizma
u svetu poverila slovenačkoj firmi „4 dizajn“
iako su domaći ponuđači bili jeftiniji za više desetina hiljada evra




0150505050505050.jpg


BEOGRAD - Slovenačka firma „4 dizajn“ iz Ljubljane izabrana je kao najadekvatnija za izradu sajamskih postavki Turističke organizacije Srbije, na tenderu obavljenom po sumnjivoj proceduri, tvrde vlasnici domaćih kompanija koji su učestvovali u ovom javnom nadmetanju i ponudili znatno niže cene. Prema njihovim rečima, od trenutka kad su dobili rešenje o izabranom ponuđaču do danas nisu dobili nikakvo obrazloženje na osnovu kojih kriterijuma je „4 dizajn“ pobedio na tenderu.

...

- I pored tri srpske firme koje su imale povoljnije ponude, TOS se odlučio za stranu koja je ponudila štand gotovo identičan našem.....

http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-23-12-2008/protekcija
 
pa sta se cudite...nashi idu i na more gde nisu dobro dosli..i govore na koncertima da pricaju iskrivljenu verziju hrvatskog jezika..obozavaju Gorenje i pored svih drugih i jacih brendova...tudje je sve bolje.pamtenije ..mudrije..privlacnije...a mi smo i dalje najgori od sve dece

a sto ja ne bih volela Gorenje ako su u samom vrhu bar u Evopi, po kvalitetu?
kad nasi naprave stvari koje traju duze od mesec dana,(cast izuzecima) kupovacu nase.

Sto se tice mora, cini mi se da smo najmanje dobrodosli na crnogorskoj obali, sudeci po tome kako se ponasaju prema nasim turistima.
 
Poslednja izmena:
Turistička organizacija Srbije izradu sajamskih postavki za promociju srpskog turizma
u svetu poverila slovenačkoj firmi „4 dizajn“
iako su domaći ponuđači bili jeftiniji za više desetina hiljada evra




0150505050505050.jpg


BEOGRAD - Slovenačka firma „4 dizajn“ iz Ljubljane izabrana je kao najadekvatnija za izradu sajamskih postavki Turističke organizacije Srbije, na tenderu obavljenom po sumnjivoj proceduri, tvrde vlasnici domaćih kompanija koji su učestvovali u ovom javnom nadmetanju i ponudili znatno niže cene. Prema njihovim rečima, od trenutka kad su dobili rešenje o izabranom ponuđaču do danas nisu dobili nikakvo obrazloženje na osnovu kojih kriterijuma je „4 dizajn“ pobedio na tenderu.

...

- I pored tri srpske firme koje su imale povoljnije ponude, TOS se odlučio za stranu koja je ponudila štand gotovo identičan našem.....

http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-23-12-2008/protekcija

pa stara price. Slovenci uvek nude mito . I onda demokrate briga sto su nasi ponudjaci jeftiniji - jer su korumpirani lopovi i oni usvoje najskuplju ponudu jer deo tog novca ide njima u dzep.
 
a sto ja ne bih volela Gorenje ako su u samom vrhu bar u Evopi, po kvalitetu?
kad nasi naprave stvari koje traju duze od mesec dana,(cast izuzecima) kupovacu nase.

Sto se tice mora, cini mi se da smo najmanje dobrodosli na crnogorskoj obali, sudeci po tome kako se ponasaju prema nasim turistima.

gorenje u vrhu? :lol:

pa ti stvarno nemas veze blage sa tehnikom.

Na nasem trzistu imas belu tehniku marki Ariston, LG, Electrolux, Samsung, Bosch, Indesit, Whirpool, Daewoo su mnogo kvalitetniji od ovog slovenackog krsa...

Gorenje je NAJGORA marka bele tehnike na nasem trzistu

Pa koliko su oni tehnoloski zaostali dokazuje i podatak da nemaju jos u ponudi no frost frizidere.

No dok je glupih Srba Gorenje i slovenci ce da prodaju svoj skart ovde...
 
Poslednja izmena:
pa negde sam procitala da jesu sto se tice bele tehnike.(ne da su najbolji, vec prilicno kvalitetni), i kakve veze ima da li cu da kupim masinu koju prave slovenci ili nemci, srpsku sigurno necu, dok ne bude u istom rangu po kvalitetu.

Pa srpsku i da hoces da kupish ne mozes posto je ne pravimo. z:p posto mi vise nista ne pravimo z:)

A iskreno to Gorenje nikada kupio ne bih posto ima za iste te pare a mozda i manje daleko kvalitetnijih proizvoda nego sto je Gorenje.
 
a sto ja ne bih volela Gorenje ako su u samom vrhu bar u Evopi, po kvalitetu?
kad nasi naprave stvari koje traju duze od mesec dana,(cast izuzecima) kupovacu nase.

Sto se tice mora, cini mi se da smo najmanje dobrodosli na crnogorskoj obali, sudeci po tome kako se ponasaju prema nasim turistima.

uzmimo hipoteticki da su u samom vrhu...ajd...al nisu sam vrh...u ponudi koja je pred nama..pre cu uzeti mashinu kandi..pre boshov sporet..i da ne nabrajam dalje..jednostavno uzasno me kod naseh naroda nervira to misljenje po difoltu..cim je tudje..odmah je bolje..da se ne podsecam onih fruktalovih sokova koji su prav za prav bili dobri...ali sokovi Srbijanke Valjevo su u isto vreme bili bez premca....prema nekim istrazivanjima tehnoloskih naucnih instituta u ovom delu Evrope sokovi Srbijanke Valjevo su bili iznad nekih brendova sokova iz Zapadne Evrope i to jakih brendova
marketinske agencije iz Srbije su veoma jake...po reklamama koje su pre svega originalne smo u samom vrhu...ali to ovde niti ko ceni niti ko gura..u tom medjuprostoru nase ravnodusnosti prema nasim kvalitetima uguraju se drugi..pa neka kad smo kreteni
 
Pa srpsku i da hoces da kupish ne mozes posto je ne pravimo. z:p posto mi vise nista ne pravimo z:)

A iskreno to Gorenje nikada kupio ne bih posto ima za iste te pare a mozda i manje daleko kvalitetnijih proizvoda nego sto je Gorenje.

meni sve njihovo super radi, da ne pominjem kevine miksere i zezalice koji rade godinama,vise se i ne seca kad ih je kupila. naravno da ima cudesa koja su mnogo kvalitetnija od njih, ali i oni su sasvim o.k.
 
uzmimo hipoteticki da su u samom vrhu...ajd...al nisu sam vrh...u ponudi koja je pred nama..pre cu uzeti mashinu kandi..pre boshov sporet..i da ne nabrajam dalje..jednostavno uzasno me kod naseh naroda nervira to misljenje po difoltu..cim je tudje..odmah je bolje..da se ne podsecam onih fruktalovih sokova koji su prav za prav bili dobri...ali sokovi Srbijanke Valjevo su u isto vreme bili bez premca....prema nekim istrazivanjima tehnoloskih naucnih instituta u ovom delu Evrope sokovi Srbijanke Valjevo su bili iznad nekih brendova sokova iz Zapadne Evrope i to jakih brendova
marketinske agencije iz Srbije su veoma jake...po reklamama koje su pre svega originalne smo u samom vrhu...ali to ovde niti ko ceni niti ko gura..u tom medjuprostoru nase ravnodusnosti prema nasim kvalitetima uguraju se drugi..pa neka kad smo kreteni
pa uzecu i ja pre bosh-ov sporet, ali boshov sporet ne kosta bas isto kao sporet gorenja, samo kazem da gorenje nema bas ludacke cene a imaju prilican kvalitet.

Sto se tice sokova, nas sok od sumskih jagoda je proglasen najboljim na svetu i ulazi u organsku, cistu hranu, silne nagrade je dobio i next od maline, ali ne mozes da kazes da neko ne voli srpske proizvode ako treba da da za 1L soka plati 200 dinara, a inace smo poznati po proizvodnji malina.
 
pa uzecu i ja pre bosh-ov sporet, ali boshov sporet ne kosta bas isto kao sporet gorenja, samo kazem da gorenje nema bas ludacke cene a imaju prilican kvalitet.

Sto se tice sokova, nas sok od sumskih jagoda je proglasen najboljim na svetu i ulazi u organsku, cistu hranu, silne nagrade je dobio i next od maline, ali ne mozes da kazes da neko ne voli srpske proizvode ako treba da da za 1L soka plati 200 dinara, a inace smo poznati po proizvodnji malina.

ma nisu toliko drasticne razlike u cenama sokova...to sam navela cisto kao primer naseg bezveznog ponasnja u smislu kako i tudje g...vishe cenimo
to ne znaci da ja ne kupujem ili ne volim neke inostrane proizvode..ali me do ludila dovodi takav odnos prema svemu sto je iz nashe drzave...ah da..cak me nervira i kad neko kaze da mora da gleda sport na HRT..bolja slika i komentator....aaaaaaaaaaaaaaaaaaa e na to tek odlepim...cuj komentator...u stvari sto se ja nerviram od rane zore..vreme je za kafuz:lol:
 
pa uzecu i ja pre bosh-ov sporet, ali boshov sporet ne kosta bas isto kao sporet gorenja, samo kazem da gorenje nema bas ludacke cene a imaju prilican kvalitet.

Sto se tice sokova, nas sok od sumskih jagoda je proglasen najboljim na svetu i ulazi u organsku, cistu hranu, silne nagrade je dobio i next od maline, ali ne mozes da kazes da neko ne voli srpske proizvode ako treba da da za 1L soka plati 200 dinara, a inace smo poznati po proizvodnji malina.

Dobro ne kostaju svi srpski sokovi 200 dinara ali za taj od maline stvarno je smejurija...aj da kazes da je od manga koga nemamo nego od maline u kojoj se davimo.
 
pa uzecu i ja pre bosh-ov sporet, ali boshov sporet ne kosta bas isto kao sporet gorenja, samo kazem da gorenje nema bas ludacke cene a imaju prilican kvalitet.

Sto se tice sokova, nas sok od sumskih jagoda je proglasen najboljim na svetu i ulazi u organsku, cistu hranu, silne nagrade je dobio i next od maline, ali ne mozes da kazes da neko ne voli srpske proizvode ako treba da da za 1L soka plati 200 dinara, a inace smo poznati po proizvodnji malina.

gorenje ima nikakav kvalitet.....

al sta da se radi kad neki nemaju pojma o tehnici
 

Back
Top