Небулозно........посао и новац Словенцима!!!!!!
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 51

Tema: Небулозно........посао и новац Словенцима!!!!!!

kisela bombona nije na forumu
    срећа долази у кућу где се чује смех
    Elita kisela bombona (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    638

Angry Небулозно........посао и новац Словенцима!!!!!!

Turistička organizacija Srbije izradu sajamskih postavki za promociju srpskog turizma
    u svetu poverila slovenačkoj firmi „4 dizajn“
    iako su domaći ponuđači bili jeftiniji za više desetina hiljada evra

BEOGRAD - Slovenačka firma „4 dizajn“ iz Ljubljane izabrana je kao najadekvatnija za izradu sajamskih postavki Turističke organizacije Srbije, na tenderu obavljenom po sumnjivoj proceduri, tvrde vlasnici domaćih kompanija koji su učestvovali u ovom javnom nadmetanju i ponudili znatno niže cene. Prema njihovim rečima, od trenutka kad su dobili rešenje o izabranom ponuđaču do danas nisu dobili nikakvo obrazloženje na osnovu kojih kriterijuma je „4 dizajn“ pobedio na tenderu.

...

- I pored tri srpske firme koje su imale povoljnije ponude, TOS se odlučio za stranu koja je ponudila štand gotovo identičan našem.....

http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-23-12-2008/protekcija

Učlanjen
    22.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    638

Podrazumevano Re: Небулозно........посао и новац Словенцима!!!!!!

"Јесте скупо ал` је из дежеле"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Učlanjen
    22.11.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    13
    Reputaciona moć
    638

Има ли Србија министра туризма?
    Ко је у овој области најодговорнији?

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Da,slovenačke se*onje dobro plaćaju ispod žita,a propalice koje su u tenderskoj komisiji su gladne para.

Primećen član
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

mislimo globalno, zivimo lokalno, ne verujemo u domace,
    tudje je sve lepse i sarenije.

uostalom, slovenci to lepo kupe od domace firme i prodaju opet nama za malo vece pare.

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

A nego jel istina da onaj PEVEC sto se otvorio u BG da nije zaposljavao nashe ljude vec doveo radnike iz Hrvatske??? To je takodje tek katastrofa.
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

pa sta se cudite...nashi idu i na more gde nisu dobro dosli..i govore na koncertima da pricaju iskrivljenu verziju hrvatskog jezika..obozavaju Gorenje i pored svih drugih i jacih brendova...tudje je sve bolje.pamtenije ..mudrije..privlacnije...a mi smo i dalje najgori od sve dece

Aktivan član
    Učlanjen
    03.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio konzab Pogledaj poruku
    pa sta se cudite...nashi idu i na more gde nisu dobro dosli..i govore na koncertima da pricaju iskrivljenu verziju hrvatskog jezika..obozavaju Gorenje i pored svih drugih i jacih brendova...tudje je sve bolje.pamtenije ..mudrije..privlacnije...a mi smo i dalje najgori od sve dece
    a sto ja ne bih volela Gorenje ako su u samom vrhu bar u Evopi, po kvalitetu?
    kad nasi naprave stvari koje traju duze od mesec dana,(cast izuzecima) kupovacu nase.

Sto se tice mora, cini mi se da smo najmanje dobrodosli na crnogorskoj obali, sudeci po tome kako se ponasaju prema nasim turistima.
    Poslednji put ažurirao/la Selket hetyt : 24.12.2008. u 11:02

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Ko ti kaze da su u vrhu???

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Citat Original postavio kisela bombona Pogledaj poruku
    Turistička organizacija Srbije izradu sajamskih postavki za promociju srpskog turizma
    u svetu poverila slovenačkoj firmi „4 dizajn“
    iako su domaći ponuđači bili jeftiniji za više desetina hiljada evra

BEOGRAD - Slovenačka firma „4 dizajn“ iz Ljubljane izabrana je kao najadekvatnija za izradu sajamskih postavki Turističke organizacije Srbije, na tenderu obavljenom po sumnjivoj proceduri, tvrde vlasnici domaćih kompanija koji su učestvovali u ovom javnom nadmetanju i ponudili znatno niže cene. Prema njihovim rečima, od trenutka kad su dobili rešenje o izabranom ponuđaču do danas nisu dobili nikakvo obrazloženje na osnovu kojih kriterijuma je „4 dizajn“ pobedio na tenderu.

...

- I pored tri srpske firme koje su imale povoljnije ponude, TOS se odlučio za stranu koja je ponudila štand gotovo identičan našem.....

http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-23-12-2008/protekcija
    pa stara price. Slovenci uvek nude mito . I onda demokrate briga sto su nasi ponudjaci jeftiniji - jer su korumpirani lopovi i oni usvoje najskuplju ponudu jer deo tog novca ide njima u dzep.
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Aktivan član
    Učlanjen
    03.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    Ko ti kaze da su u vrhu???
    pa negde sam procitala da jesu sto se tice bele tehnike.(ne da su najbolji, vec prilicno kvalitetni), i kakve veze ima da li cu da kupim masinu koju prave slovenci ili nemci, srpsku sigurno necu, dok ne bude u istom rangu po kvalitetu.

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Citat Original postavio Selket hetyt Pogledaj poruku
    kad nasi naprave stvari koje traju duze od mesec dana,(cast izuzecima) kupovacu nase.

Sto se tice mora, cini mi se da smo najmanje dobrodosli na crnogorskoj obali, sudeci po tome kako se ponasaju prema nasim turistima.
    gorenje u vrhu?

pa ti stvarno nemas veze blage sa tehnikom.

Na nasem trzistu imas belu tehniku marki Ariston, LG, Electrolux, Samsung, Bosch, Indesit, Whirpool, Daewoo su mnogo kvalitetniji od ovog slovenackog krsa...

Gorenje je NAJGORA marka bele tehnike na nasem trzistu

Pa koliko su oni tehnoloski zaostali dokazuje i podatak da nemaju jos u ponudi no frost frizidere.

No dok je glupih Srba Gorenje i slovenci ce da prodaju svoj skart ovde...
    Poslednji put ažurirao/la Тихи : 24.12.2008. u 11:12
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

pa negde sam procitala da jesu sto se tice bele tehnike.(ne da su najbolji, vec prilicno kvalitetni), i kakve veze ima da li cu da kupim masinu koju prave slovenci ili nemci, srpsku sigurno necu, dok ne bude u istom rangu po kvalitetu.
    Pa srpsku i da hoces da kupish ne mozes posto je ne pravimo. posto mi vise nista ne pravimo

A iskreno to Gorenje nikada kupio ne bih posto ima za iste te pare a mozda i manje daleko kvalitetnijih proizvoda nego sto je Gorenje.

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

uzmimo hipoteticki da su u samom vrhu...ajd...al nisu sam vrh...u ponudi koja je pred nama..pre cu uzeti mashinu kandi..pre boshov sporet..i da ne nabrajam dalje..jednostavno uzasno me kod naseh naroda nervira to misljenje po difoltu..cim je tudje..odmah je bolje..da se ne podsecam onih fruktalovih sokova koji su prav za prav bili dobri...ali sokovi Srbijanke Valjevo su u isto vreme bili bez premca....prema nekim istrazivanjima tehnoloskih naucnih instituta u ovom delu Evrope sokovi Srbijanke Valjevo su bili iznad nekih brendova sokova iz Zapadne Evrope i to jakih brendova
    marketinske agencije iz Srbije su veoma jake...po reklamama koje su pre svega originalne smo u samom vrhu...ali to ovde niti ko ceni niti ko gura..u tom medjuprostoru nase ravnodusnosti prema nasim kvalitetima uguraju se drugi..pa neka kad smo kreteni

Iskusan kaai79 (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    126

Pa sad jesu skupi al u to je usla i provizija za funkcionere ,troskovi su to.
    Nema Boga nema djavola .
    A ko se to smeje nad covekom.

Aktivan član
    Učlanjen
    03.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pa srpsku i da hoces da kupish ne mozes posto je ne pravimo. posto mi vise nista ne pravimo

A iskreno to Gorenje nikada kupio ne bih posto ima za iste te pare a mozda i manje daleko kvalitetnijih proizvoda nego sto je Gorenje.
    meni sve njihovo super radi, da ne pominjem kevine miksere i zezalice koji rade godinama,vise se i ne seca kad ih je kupila. naravno da ima cudesa koja su mnogo kvalitetnija od njih, ali i oni su sasvim o.k.

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

meni sve njihovo super radi, da ne pominjem kevine miksere i zezalice koji rade godinama,vise se i ne seca kad ih je kupila. naravno da ima cudesa koja su mnogo kvalitetnija od njih, ali i oni su sasvim o.k.
    Pa sta tu ima da ti rikne na mixeru??
    Obican elektromotor.

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

hm..imam jedno pitanje...mislim mozda se samo meni cini...znam da je ovo spam..ali se tice slovenacke robe
    da li ste primetili kad udjete u prodavnicu bele tehnike da prodavac sa vrata vam gura neki gorenje proizvod...ebem ti kao da ga placaju posebno i dodatno za to...ili se meni to samo cini..ili samsamo ja naletala na takve prodavce

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Mozda takav utisak ostavljas na ljude pa zele da ti uguraju nesto

Aktivan član
    Učlanjen
    03.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio konzab Pogledaj poruku
    uzmimo hipoteticki da su u samom vrhu...ajd...al nisu sam vrh...u ponudi koja je pred nama..pre cu uzeti mashinu kandi..pre boshov sporet..i da ne nabrajam dalje..jednostavno uzasno me kod naseh naroda nervira to misljenje po difoltu..cim je tudje..odmah je bolje..da se ne podsecam onih fruktalovih sokova koji su prav za prav bili dobri...ali sokovi Srbijanke Valjevo su u isto vreme bili bez premca....prema nekim istrazivanjima tehnoloskih naucnih instituta u ovom delu Evrope sokovi Srbijanke Valjevo su bili iznad nekih brendova sokova iz Zapadne Evrope i to jakih brendova
    marketinske agencije iz Srbije su veoma jake...po reklamama koje su pre svega originalne smo u samom vrhu...ali to ovde niti ko ceni niti ko gura..u tom medjuprostoru nase ravnodusnosti prema nasim kvalitetima uguraju se drugi..pa neka kad smo kreteni
    pa uzecu i ja pre bosh-ov sporet, ali boshov sporet ne kosta bas isto kao sporet gorenja, samo kazem da gorenje nema bas ludacke cene a imaju prilican kvalitet.

Sto se tice sokova, nas sok od sumskih jagoda je proglasen najboljim na svetu i ulazi u organsku, cistu hranu, silne nagrade je dobio i next od maline, ali ne mozes da kazes da neko ne voli srpske proizvode ako treba da da za 1L soka plati 200 dinara, a inace smo poznati po proizvodnji malina.

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ma dobro gura je pogrsna rec,,,,mislila sam ono znas..gura pod nos...a radi se o pnudi..nudi brate...nudi

Aktivan član
    Učlanjen
    03.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pa sta tu ima da ti rikne na mixeru??
    Obican elektromotor.
    pa kupi neki koji proizvode neki drugi proizvodjaci, pa ces da vidis, da i nemoguce stvari mogu da riknu.
    A uostalom kad pricamo o gorenju, pricamo o mikserima, sporetima, friziderima,klimama ne pricamo o spejs satlu.

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

pa uzecu i ja pre bosh-ov sporet, ali boshov sporet ne kosta bas isto kao sporet gorenja, samo kazem da gorenje nema bas ludacke cene a imaju prilican kvalitet.

Sto se tice sokova, nas sok od sumskih jagoda je proglasen najboljim na svetu i ulazi u organsku, cistu hranu, silne nagrade je dobio i next od maline, ali ne mozes da kazes da neko ne voli srpske proizvode ako treba da da za 1L soka plati 200 dinara, a inace smo poznati po proizvodnji malina.
    ma nisu toliko drasticne razlike u cenama sokova...to sam navela cisto kao primer naseg bezveznog ponasnja u smislu kako i tudje g...vishe cenimo
    to ne znaci da ja ne kupujem ili ne volim neke inostrane proizvode..ali me do ludila dovodi takav odnos prema svemu sto je iz nashe drzave...ah da..cak me nervira i kad neko kaze da mora da gleda sport na HRT..bolja slika i komentator....aaaaaaaaaaaaaaaaaaa e na to tek odlepim...cuj komentator...u stvari sto se ja nerviram od rane zore..vreme je za kafu

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Dobro ne kostaju svi srpski sokovi 200 dinara ali za taj od maline stvarno je smejurija...aj da kazes da je od manga koga nemamo nego od maline u kojoj se davimo.

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

gorenje ima nikakav kvalitet.....

al sta da se radi kad neki nemaju pojma o tehnici

Slične teme

1. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 30.05.2011., 18:17
  2. Новац под ногама
    Autor QueenOfClubs u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 16.03.2009., 21:52
  3. Новац без покрића
    Autor Astral-Blade u forumu Politika
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 09.03.2009., 19:21
  4. Посао и исхрана