Falična memorija

?

  • Pa ne znam, zavisi... nisam nikad bio/la u takvoj situaciji!

  • Onako, neko vreme, dok ga/je ne odvučem u krevet!

  • Prvi put da mi zakasni ugazio/la bi je/ga!!!

  • Lolz, kako mogu ta pitanja za verziju kad su u braku, missim, svašta, lolzskaterz!!!!11

  • Pa ne znam šta da kažem, ali stvarno!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
Šta mislite, da li bi i koliko bi bili u vezi/braku sa osobom koje uvek sve zaboravljaju... npr sastanak, neku zajedničku aktivnost, rođendane, proslave... znate šta hoću da kažem...

Znači, pitanje sam postavio i jadno formulisao, pa... to je to...
 
Šta mislite, da li bi i koliko bi bili u vezi/braku sa osobom koje uvek sve zaboravljaju... npr sastanak, neku zajedničku aktivnost, rođendane, proslave... znate šta hoću da kažem...

Znači, pitanje sam postavio i jadno formulisao, pa... to je to...

....zenama to zaista puno znaci a tipove bas zabole za to....hvala bogu postoji reminder na mobilnom telefonu,pa on pamti te gluposti umesto mene z:hi:
 
Šta mislite, da li bi i koliko bi bili u vezi/braku sa osobom koje uvek sve zaboravljaju... npr sastanak, neku zajedničku aktivnost, rođendane, proslave... znate šta hoću da kažem...

Znači, pitanje sam postavio i jadno formulisao, pa... to je to...

ja nisam nesto mnogo vezana za godisnjice, datume, znacajne dane i sl. pre cu ja da zaboravim nego oni. ja ne pridajem mnogo znacaja takvim stvarima. to su neke formalnosti koje meni licno nemaju neki poseban znacaj. bitnije mi je nesto drugo.
 
Šta mislite, da li bi i koliko bi bili u vezi/braku sa osobom koje uvek sve zaboravljaju... npr sastanak, neku zajedničku aktivnost, rođendane, proslave... znate šta hoću da kažem...

Znači, pitanje sam postavio i jadno formulisao, pa... to je to...
Па дуго.
Срећом, измислише овај мобилни па увек могу да га подсетим ... пошто заборави и да упише у тај подсетник.
 
meni je to ono u fazonu, kao, setice se nase godisnjice, pa kao, da napravi neku posebnu atmosferu ili iznenadjenje..
e jebbe mi se da mi tada to pravi ako vec nema obicaj da to radi i bez ikakavog povoda. jer ja to radim nadahnuta trenutnom iznspiracijom, jebbe mi se za datum.
 
Kako možeš da budeš u vezi sa nekim ko zaboravlja sastanke? :lol: Kako se viđate?

Па лепо. Зовеш онако наивно.
Е ... можда ћу мало да закасним.
Он: Аааа ... ха. Ха? Па добро.

Или: Да знаш, тек сад крећем.
Или: Ух, стигла сам раније, није било гужве, хоћеш ли да пожуриш мало, баш дува данас.
И све тако. Да му не повредиш сујету и да му не набијеш комплексе. z:(
 
Кад урадиш формат не треба ти дефрагмент бар три месеца.
(Ово ти је бесплатан савет за комп да знаш)

Ma znam format sve podatke brise ;)
Hvala na trudu da me savetujes i malo spustis ;)
Ali ocigledno ne znas moj komp i ljude koji ga koriste :lol:
Samo cekam da mi rikne hard pa da slavim :lol::lol::lol::lol:
Muka mi vise kad me pitaju sta sam mu uradio a ja kazem a ubij me ako znam i onda kad naleti na svasta u njemu ;) i to posle samo nedelju dana koriscenja naravno dok ima neta :D :lol:
 
Па лепо. Зовеш онако наивно.
Е ... можда ћу мало да закасним.
Он: Аааа ... ха. Ха? Па добро.

Или: Да знаш, тек сад крећем.
Или: Ух, стигла сам раније, није било гужве, хоћеш ли да пожуриш мало, баш дува данас.
И све тако. Да му не повредиш сујету и да му не набијеш комплексе. z:(

Da, samo što mu ja ne bih dala drugu šansu, ako bi me jednom ispalio. :rumenko:
 

Back
Top