???

Violetna

Elita
Poruka
22.085
"vreme prolazi, lepota će nestati, nemoj tražiti muškarca sa kojim imaš
strast, dobar sex, već onog koji ti je prijatelj, sa kojim lepo pričaš i koji je tu..." z:hm:
 
Kad je čovek sa sobom načisto i ima nekog, onda mu je i sex dobar i razgovor prijatan i sve ostalo. Kada u glavi nešto nije na svom mestu uvek će imati zamerku. Jer ništa ne isključuje jedno drugo, pitanje je samo kako mi to doživljavamo.
 
"vreme prolazi, lepota će nestati, nemoj tražiti muškarca sa kojim imaš
strast, dobar sex, već onog koji ti je prijatelj, sa kojim lepo pričaš i koji je tu..." z:hm:


A какве везе има лепота са страшћу и добрим сексом? :confused:

Оно као: лепи људи су добри у кревету, или шта?
 
A какве везе има лепота са страшћу и добрим сексом? :confused:

Оно као: лепи људи су добри у кревету, или шта?

..neee, hellen..
..nego - lepota prolazi, pa necesh vishe moci da pecash nove primerke,
ako i nije neshto u krevetu nadji neku temu o kojoj mozete da prichate prijateljski, kad je vec tu..
 
A какве везе има лепота са страшћу и добрим сексом? :confused:

Оно као: лепи људи су добри у кревету, или шта?

rekla bih da se tu radi o mladosti....mladost je lepa sama po sebi.
s druge strane,ako izgubi mladost duha...onda je zavrsio i sa seksom i sa lepotom...
 
ih vde!
mladost nije prolazna. mozda ova fizicka ako ne umres na vreme
ja ne znam stalno nas filuju tim mailovima i pricama da je bitan razgovor, jeste! nema ni seksa bez dobre price
sve to mora nekako da se uklopi ali samo, jer kad navlacis uvek neki deo ostane da zjapi
 
"vreme prolazi, lepota će nestati, nemoj tražiti muškarca sa kojim imaš
strast, dobar sex, već onog koji ti je prijatelj, sa kojim lepo pričaš i koji je tu..." z:hm:

Ne znam koga si citirala, sve je to lepo rečeno i poprilično tačno, ali nešto u takvom odnosu mora još da postoji, bar trun ljubavi, a bez seksa se definitivno ne može.
Mislim, nemoj da se ljutiš, takav odnos može da opstane, ali pitanje je da li žena može bar bez maženja, paženja... zagrljaja, poljubaca i svih onih drugih stvari i stvarčica... dok je muškarac indiferentan što se onih stvari tiče? Ili nisam dobro razumela pitanje???
 
Poslednja izmena:
"vreme prolazi, lepota će nestati, nemoj tražiti muškarca sa kojim imaš
strast, dobar sex, već onog koji ti je prijatelj, sa kojim lepo pričaš i koji je tu..." z:hm:

i sa kojim ces moci da igras sah, domine, poker, na ljuti se covece ............
 
"vreme prolazi, lepota će nestati, nemoj tražiti muškarca sa kojim imaš
strast, dobar sex, već onog koji ti je prijatelj, sa kojim lepo pričaš i koji je tu..." z:hm:

Sve to sto si navela je tako imam samo da dodam i s kim mozes i lepo da cutis, meni je i to jedan od momenata koji je cini mi se vazan (ljubav se podrazumeva).
 
"vreme prolazi, lepota će nestati, nemoj tražiti muškarca sa kojim imaš
strast, dobar sex, već onog koji ti je prijatelj, sa kojim lepo pričaš i koji je tu..." z:hm:

Nadji ti blago meni nekog koji će sad dobro da te kreše, a kako vreme prolazi kod njega će se sama po sebi razvijati sklonost ka razgovoru uporedo sa opadanjem mogućnosti za atletski sex.
 

Back
Top