....i dosta vishe!!!

Peta W.

Veoma poznat
Poruka
10.039
Obichno vam dodjem ovde inspirisana nekim razgovorom..ovog puta je moja kuma u pitanju...

Naime,pricha mi uz kafu pre neki dan kako se uzhasno iznervirala jer je upala u kupatilo dok joj se muzh tushirao i posumnjala da je masturbirao....
Totalno je bila razocharana i iz nekog razloga,osecala se iznevereno ( "Zar pored mene zhive?? " )
Dalji tok razgovora tekao je ovako:
"Pre neki dan je ,stoka jedna,prdnuo za stolom (unapred se izvinjavam onima kojima je ovo nekulturno da chitaju i koji eventualno ne prdU ) i bash sam se iznervirala! Pocheo je da mljacka i srche,i pitala sam ga jel to radi svuda gde jede,a on je rekao da to radi samo kod kuce! "...
LM,Lanin monolog je bio dug,da vam ne citiram sve,ali ovo me je nateralo da se zapitam:
gde kazhete STOP?
Shta je ono shto nikako ne tolerishete partneru?
Neko je na lj i s spomenuo nepodizanje daske na wc sholji :lol:,Lani smeta masturbiranje,podrigivanje,mljackanje.... Shta je ono shto vas izbaci iz takta? :)
 
Nema tu kao nesto da se ne tolerise..pa ce partner nesto promeniti zbog nas..od toga nema nista i ne treba da bude..ali znam pojedine kojima je to humor..i smeju se sami sebi..kad prdnu ili podrignu..narocito je sirovo kad ovo prvo urade onako socno da se cuje..i to im je normalna pojava:evil:
 
Pa ne znam šta bih rekla na ovu temu...
Sam organizam, da ne kažem metabolizam tu može da uradi veliki deo "posla".
"Krivac" možda uopšte nije kriv, jednostavno je "morao" to da uradi... mislim na ispuštanje vetrova, da ne budem baš vulgarna.
Mislim da nema nikog na svetu kome se to nije desilo u nekom nezgodnom momentu... naravno i meni.
 
ja kad sam nervozna sve mi smeta, kad sam ql ne smeta mi ništa.
a srkanja i mljackanja ili ne registrujem ili nisam imala tu čast do sad. zbunila sam se.
al da smislim od čega baš baš šiznem... hm.
kad se pojede/potroši nešto poslednje i ne prijavi mi se pa ja računam da to imam a u stvari nemam.
 
a to da su nam muzevi stoke...to stoji...eto valjda su se odomacili er smatraju da posto dele postelju sa nama mogu i sve ostalo raditi...eto meni kad dodju ti dani kad ne podnosim ni sebe ja se tada samo setim kako je on bio dobar frajer i kako je imao divne manire kojima me je osvojio,i onda se samo pitam gde sve to nestade?z:((
 
srkanje..podrigivanje i prdez u prisustvu drage i drugih osoba je stvar licne kulture i onoga ko to tolerise..moze svakom da se to desi u jednom trenutku..kako neko rece stvar metabolizma ali ne stralno..i ne toliko da se ne moze skloniti u starnu ili wc.. i navedeno nisu nicije mane da bi dragu osobu voleli zbog njih vec nevaspitanje....Ono sto sigurno ne bih tolerisala je nepostovanje mene i svega onoga sto uradim...i da..kako mozete svoje muzeve i drage da nazivate stokama..z:hm:
 
Ja ne bih tolerisala partneru ako bi prestao da me poštuje.
Tu spada i konstantno prdenje i podrigivanje sa blaženim izrazom zadovoljstva bez ikakvog osećaja nelagodnosti ili potrebe da se izvini što to radi u mom ili bilo čijem prisustvu.

Hoću reći, sviđa mi se takav kakav je, a ako bude promenio svoje ponašanje prema meni onda ću znati da se nešto dešava. I tada ćemo rešavati problem - šta god da je razlog takvoj promeni.
 
Chekaj, treba da trchi u wc 20 puta dnevno? :) Pa nije ni on lud :)

Pa stvarno. Zamisli jeo juče pasulj... mora prdnuti bar 48 puta u tog dana... e sad zamisli da svaki put trči u wc... a i nismo spojeni pupčanom vrpcom 24 sata na dan...
Nek prdi koliko god hoće... meni to ne smeta... skoro uvek... ni podrigivanje mi ne smeta... tj. dok ja ne osećam smrad baš me brigE...

A za masturbaciju... to mi je isto ok... pa ja da bi ispunila sexualna očekivanja mm... nikad ne bi ni trebala oblačiti gaće...z:mrgreen:
 

Back
Top