ljubomora...

samoupravljac

Zainteresovan član
Poruka
212
ovako..uvijek sam o sebi mislio da sam prilicno hladnokrvan...da bih mogao svoju dragu zateci u krevetu sa nekim i samo se okrenuti i otici...
e..prije par mjeseci sam zapoceo jednu vezu...pocelo je kao neobavezno...pa smo se malo i zavolili..
i ja krecem na posao,imam jos malo vremena,pa zovem nju da vidim gdje je...
a ona kaze:u gradu sam..pa gdje u gradu???...pa tu..pa gdje???u jednom kaficu...u kom kaficu??? i kaze mi ime...i ja sjedam u auto i idem...i u putu se toliko nabrijem jer kontam da je sa nekim tipom...i utrcavam u kafic spreman da nabijem sto nogom,da iznabijam i njega i nju..pa sta bude....kad ona sa drugaricom..i ja sjedam,ruke mi se tresu,sav sam poblijedio...
e sad je li to normalno tako???nisam vise bas mlad,ne bih trebao da se tako ponasam...
je li jos neko imao takvu situaciju??? ( i nemojte da mi kazete da je neko bio sa njom pa otisao kad sam ja zvao,to sam provjerio...)
 
Ne razumem tvoj motiv postavljanja ove teme
1. Hteo si da se pohvalis a nisi znao kako (ebes svaleraciju ako za nju niko ne zna)
2. Mazohisticki si raspolozen pa cekas izliv gneva velike vecine forumasa
3. Osecas grizu savesti pa ocekujes da ce neko opravdati tvoje postupke
Ne mogu da verujem da si ocekivao da ce ti neko dati savet kako da prevazidjes svoj "veliki problem".
:dontunderstand:
 
Ne razumem tvoj motiv postavljanja ove teme
1. Hteo si da se pohvalis a nisi znao kako (ebes svaleraciju ako za nju niko ne zna)
2. Mazohisticki si raspolozen pa cekas izliv gneva velike vecine forumasa
3. Osecas grizu savesti pa ocekujes da ce neko opravdati tvoje postupke
Ne mogu da verujem da si ocekivao da ce ti neko dati savet kako da prevazidjes svoj "veliki problem".
:dontunderstand:

e jedino sto mi je stalo da gomila ljudi koje ne poznajem i koje nikad necu videti zna za moju svaleraciju...
a osecam malo grizu savesti,ali nije to cilj postavljanja teme...
i kakav izliv gneva,bas me zaboli,dovoljno me osudjuju ovi moji domaci...
 
ovako..uvijek sam o sebi mislio da sam prilicno hladnokrvan...da bih mogao svoju dragu zateci u krevetu sa nekim i samo se okrenuti i otici...
e..prije par mjeseci sam zapoceo jednu vezu...pocelo je kao neobavezno...pa smo se malo i zavolili..
i ja krecem na posao,imam jos malo vremena,pa zovem nju da vidim gdje je...
a ona kaze:u gradu sam..pa gdje u gradu???...pa tu..pa gdje???u jednom kaficu...u kom kaficu??? i kaze mi ime...i ja sjedam u auto i idem...i u putu se toliko nabrijem jer kontam da je sa nekim tipom...i utrcavam u kafic spreman da nabijem sto nogom,da iznabijam i njega i nju..pa sta bude....kad ona sa drugaricom..i ja sjedam,ruke mi se tresu,sav sam poblijedio...
e sad je li to normalno tako???nisam vise bas mlad,ne bih trebao da se tako ponasam...
je li jos neko imao takvu situaciju??? ( i nemojte da mi kazete da je neko bio sa njom pa otisao kad sam ja zvao,to sam provjerio...)

sta reci; za coeka u tvom stanju; mrtvog i jednonogog....tesko
da si ziv i nekako...

a tek kad Jovanka sazna, a saznace...z:mrgreen:
 
Не нападајте човека, стварно су последња времена дошла кад човек више ни на верност швалерке не може да се ослони. :(
 

Back
Top