ljubomora...

hvala...***...pa zar mogu da odlucujem kad cu se i u koga zaljubiti???...mislis da mi je svejedno i da ne znam da je to sve "bljak" pa i ja??? nisam ja bas zelio takav razvoj situacije...a sada je volim i ne mogu bez nje....

A ona (svalerka) moze da odluci "kada i u koga ce da se zaljubi"?

Vidi svaka batina ima dva kraja, sem one sa yayima - na njoj je onaj na jednom kraju - yaye!
 
ovako..uvijek sam o sebi mislio da sam prilicno hladnokrvan...da bih mogao svoju dragu zateci u krevetu sa nekim i samo se okrenuti i otici...
e..prije par mjeseci sam zapoceo jednu vezu...pocelo je kao neobavezno...pa smo se malo i zavolili..
i ja krecem na posao,imam jos malo vremena,pa zovem nju da vidim gdje je...
a ona kaze:u gradu sam..pa gdje u gradu???...pa tu..pa gdje???u jednom kaficu...u kom kaficu??? i kaze mi ime...i ja sjedam u auto i idem...i u putu se toliko nabrijem jer kontam da je sa nekim tipom...i utrcavam u kafic spreman da nabijem sto nogom,da iznabijam i njega i nju..pa sta bude....kad ona sa drugaricom..i ja sjedam,ruke mi se tresu,sav sam poblijedio...
e sad je li to normalno tako???nisam vise bas mlad,ne bih trebao da se tako ponasam...
je li jos neko imao takvu situaciju??? ( i nemojte da mi kazete da je neko bio sa njom pa otisao kad sam ja zvao,to sam provjerio...)

E, ne znam tipe, ali desava mi se da popizdim zbog banalnosti.
Zapravo, te banalnosti su samo pocetak njenog dokazivanja i teranja kurzu inata, jer "nisam duzna da ti objasnjavam gde sam i s kim sam"...
Mnogim zenama je smrtna kazna da se jave na telefon u sred kafica ili sa drugaricama i kazu jednostavno, nazivajuci te po imenu, - tu i tu sam sa tom i tom.
Cim je njoj problem da ti kaze sve to znaci da je ta prijateljica vec uzela "pod svoje" i daje joj lekcije iz "zenskih prava".
To je pocetak kraja. Ne voli te dovoljno i hoce da te izdresira da se naviknes na njena svrljanja.
Uvek prekinem takvu glupost.
Meni nikada nije tesko da kazem sve i ocekujem i od nje to isto.
I tako...
 
E, ne znam tipe, ali desava mi se da popizdim zbog banalnosti.
Zapravo, te banalnosti su samo pocetak njenog dokazivanja i teranja kurzu inata, jer "nisam duzna da ti objasnjavam gde sam i s kim sam"...
Mnogim zenama je smrtna kazna da se jave na telefon u sred kafica ili sa drugaricama i kazu jednostavno, nazivajuci te po imenu, - tu i tu sam sa tom i tom.
Cim je njoj problem da ti kaze sve to znaci da je ta prijateljica vec uzela "pod svoje" i daje joj lekcije iz "zenskih prava".
To je pocetak kraja. Ne voli te dovoljno i hoce da te izdresira da se naviknes na njena svrljanja.
Uvek prekinem takvu glupost.
Meni nikada nije tesko da kazem sve i ocekujem i od nje to isto.
I tako...

z:) kad ti je cista savest...mnogima nije.....
 
ljubomoran jesam ali mislim da je u granicama normale ... ali ni blizu ovoga , nemam nameru da izigravam detektiva jer i meni to smeta mrzim referate , dokle god i ako imam poverenja tu sam a ako ne.. cao zurim lepo se razidjemo i sve super na prevaru ne znam kako bih reagovao nikad me ni jedna nije prevarila ili ja to nisam saznao
 

Back
Top