Da li ste imali vezu na daljinu???

Ja sam imao vezu na daljinu 3 meseca i hteo sam da poludim, ali posto mi je bas stalo do te veze, koja jos uvek traje, vratio sam se kod moje srednjoskolke!!!
Inace onako je nepodnosljivo, telefonski razgovori koji su iz dana u dan bili uzas, ljubomora i moja i njena, udaljavanje...
Mislim da opstaje samo nekoliko meseci inace ono godinu dve nema sanse!!!
 
Moja veza na daljinu je trajala 3 godine.
Bio je u Americi.Dopisivali smo se ,culi smo se ,vidjali preko leta.
U pocetku je funkcionisalo ,medjutim vremenom su nam se putevi razisli.Raskinuli smo .
Svi su mi se smejali zbog te veze i mislili da nisam normalna jer ga cekam. :x
Ja sam se borila za tu vezu iako mi je svakim danom bilo sve teze.Veze na daljinu su sranje jer osoba koju volis nije pored tebe onda kada ti je najpotrebnija,nisi u stanju da sagledas neke stvari realno, imas pregrst bledih snova u koje slepo verujes,svakim danom se opterecujes pitanjima:"da li me voli?da li me vara? da li ce da me ostavi ...."
a to je mucenje. :(
Krivo mi je u nekim momentima sto ranije nisam prekinula tu vezu ,na vreme ,ali ovako sam stekla jedno vrlo poucno iskustvo i zbog toga mi je drago.
Probala sam ,pokusala sam ,imala sam strpljenja,bila tolerantna,dala sam sve od sebe da to uspe ,nije uspelo ,i sada guram dalje.....
 
I traje godiu ipo dana.Najvazniji su ljubav pre svega,razumevanje,poverenje,strpljenje.Ovo poslednje je mnogo vazno,jer veze na daljinu cesto pucaju bas zato sto strpljenja nema.A to su zapravo uslovi koji su potrebni i vezama "na blizinu".POZDRAV SVIMA!!! :)
 

Back
Top