Deprimiran

pa nisi ti zezno on je :)
il trazhi drugog direktora ili utichi na ovoga..ja ovo teorijski ja mrzim da uticem :I
a kakav je to posao neke nekretnine aaa
 
didy_yu:
I ,sta se dogodilo?

Je*biga. Nije nam proslo. Imamo jos neke sanse u ponedeljak, ali ti ljudi su pukli na nas (to je ono sto je moj direktor zabrljao) tako da mi ostaje samo da se bogu (u koga ne verujem) molim i da se nadam da ce se ti likovi do ponedeljka smiriti.
Uzgred budi receno, ljudi kakvih je sinoc riba bilo u Hajatu!!!! Bila je promocija pantena i bila je masa nekih manekenki :D , kakve ribe!!! A tek hostese da ste videli! Skoro gole! a vrhunske ribe!
 
strani placenik:
didy_yu:
I ,sta se dogodilo?

Je*biga. Nije nam proslo. Imamo jos neke sanse u ponedeljak, ali ti ljudi su pukli na nas (to je ono sto je moj direktor zabrljao) tako da mi ostaje samo da se bogu (u koga ne verujem) molim i da se nadam da ce se ti likovi do ponedeljka smiriti.
Uzgred budi receno, ljudi kakvih je sinoc riba bilo u Hajatu!!!! Bila je promocija pantena i bila je masa nekih manekenki :D , kakve ribe!!! A tek hostese da ste videli! Skoro gole! a vrhunske ribe!

:lol:
Eto kako je covek lako zaboravio na 15 000 eurica. Vido dobru ribu i sva deprimiranost ga prosla :wink:
 
Ma ne lozim se ja lako, ali tamo su bile samo manekenke, vrhunski obucene! Ustvarni glavno je bilo sto su bile polu - obucene.
A sto se posla i para tice, sta cu! Pomirio sam se, od 'sigurice' mi je postalo totalno neizvesno, ali idu novi poslovi i nove sanse. Dobra stvar je sto me sad direktor vise slusa nego ja njega :lol:
 

Back
Top