sreca????

Mene presrecnom cini to sto volim najlepseg i najotmenijeg coveka na svetu, coveka pored kojeg se svaka zena osecala kao princeza bila ona s njim kratko ili dugo ovako ili onako, on je jednostavno jedan od onih umetnika ali umetnika u ljubavi koji zenu uvek voli na pravi nacin. Sve su one bile srecne a i verovatno se ponose tom stavkom u svojoj biografiji, a zamislite tek kako je meni otkada sam postala njegova kraljica. Postoji li na ovom ili svim drugim svetovima, neko srecniji od mene?
 
Druga:
Mene presrecnom cini to sto volim najlepseg i najotmenijeg coveka na svetu, coveka pored kojeg se svaka zena osecala kao princeza bila ona s njim kratko ili dugo ovako ili onako, on je jednostavno jedan od onih umetnika ali umetnika u ljubavi koji zenu uvek voli na pravi nacin. Sve su one bile srecne a i verovatno se ponose tom stavkom u svojoj biografiji, a zamislite tek kako je meni otkada sam postala njegova kraljica. Postoji li na ovom ili svim drugim svetovima, neko srecniji od mene?
hm,meni ovo ne mirise na dobro :roll:
 
mene cini najsrecnijom i najopustenijom moj decko. Npr. kad odemo negde u prirodu, sedimo i po nekoliko sati, lepo opusteni... strasno smo romanticni :-)
 
Anonymous:
srecna sam kad me ON pogleda, nasmije mi se, a sve ostale curke mogu da crknu zbog toga...i bicu sa njim!!!
Ja mog muza zaista volim volim volim volim volim vollimm.................
i volimo se svaki dan i pre i posle seksa ali ja sam tuzno pace, pa cim Vas sve ovoliko davim na forumu zar to nije ocigledno? Ne bi me iznenadilo da ovde neko da inicijativu za osnivanje nekog Fonda pomoci ljubavljuugrozenoj Drugoj.
Dok ostale zene slave 8. martove, 1.majeve,rodjendanove, 13 julove (uh ja zaboravila da to nema vishe)sa svojim muzevima ja sam takvi baksus da ne mogu ni sopstvenog muza da imam.
Sve ovo zato sto on nije neki lenjivac nego mnogo radi...
 
nevesela:
Druga:
Mene presrecnom cini to sto volim najlepseg i najotmenijeg coveka na svetu, coveka pored kojeg se svaka zena osecala kao princeza bila ona s njim kratko ili dugo ovako ili onako, on je jednostavno jedan od onih umetnika ali umetnika u ljubavi koji zenu uvek voli na pravi nacin. Sve su one bile srecne a i verovatno se ponose tom stavkom u svojoj biografiji, a zamislite tek kako je meni otkada sam postala njegova kraljica. Postoji li na ovom ili svim drugim svetovima, neko srecniji od mene?
hm,meni ovo ne mirise na dobro :roll:

Ni meni.
 

Back
Top