Duca kuca Ex Svrca
Prikazujem rezultate 1 do 1 od 1

Tema: Duca kuca Ex Svrca

Zainteresovan član CicaBg (avatar)
    Učlanjen
    30.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Duca kuca Ex Svrca

Ovo je srecno udomljavanje na relaciji Novi Beograd- centar grada.
    Dunja tj.Duca je decembra prosle godine bila na ulici kod Instituta za majku i dete na Novom Beogradu.Prethodno je izbacena na ulicu od strane ljudi koji su vec izbacili divnog psa po imenu Zika fekalija.Tako su se Duca ( tada poznata kao Svrca ) i Zika blesavili po Paviljonima.No ja zaista nisam mogla da mirno spavam dok je ne sklonim na sigurno.Na zalost pojavile su se komplikacije.Covek koji se o njoj navodno brinuo nije hteo da mi je da.Od te silne njegove brige ona se redovno smrzavala u kartonskoj kutiji iza jednog drveta a on je povremeno pustao u kucu i ocigledno dobro lemao jer je bila plasljiva.Morala sam da je maznem na prevaru i odvedem kod veterinara gde je cipocana.Odatle je ekspresno prebacena kod moje drugarice na kupanjac i klopu pa pravo na stand.Srecom jedna divna porodica je videla njenu sliku na forumu ZC i odlucila da dodje da je vidi.Oni su godinu dana ranije izgubili psa koga su imali 16 godina i trazili su novog ali da to bude ljubav na prvi pogled.I Duca je imala srece.Juce sam bila da je vidim.Zivi u stanu u centru grada,gazde je obozavaju a ona je jedno veselo i razmazeno stvorenje koje spava u krevetu,ima brdo igracaka i zavidnu kolicinu garderobe.Njen drug Zika nije imao srece.poginuo je na Tosinom bunaru pre 6 meseci.

Na slikama je Duca pre i Duca sada.
    Poslednji put ažurirao/la CicaBg : 30.01.2010. u 12:13

Slične teme

1. 9.kuća
    Autor Dussica1 u forumu Kuće
    Odgovora: 209
    Poslednja poruka: 25.03.2015., 20:32

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku