sms-ovi idiotskog sadrzaja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

LekiC_kg

Početnik
Poruka
5
Kako bi ste odreagovali???
Dobili ste sms sledeceg sadrzaja " Zeni iz kikinde je takodje stigla ova poruka, ona ju je prosledila na4 broja i ujutru se probudila bez jednog uweta. Jowanu K.(48)izBosilegrada je takodje stigla a on je poslao na 9 brojeva i ujutru mu je umrla majka. Kristini M.(13)iz beograda je stigla a ona ju je prosledila na 13 brojeva i nista joj nije bilo.
Ako posaljes:
0-bices zaklem/a
1-5:ostaces bez dela tela
6-10:umrece ti neko
11-15:nece ti nista biti!!!"

Kako bi ste odreagovali???
 
Kako bi ste odreagovali???
Dobili ste sms sledeceg sadrzaja " Zeni iz kikinde je takodje stigla ova poruka, ona ju je prosledila na4 broja i ujutru se probudila bez jednog uweta. Jowanu K.(48)izBosilegrada je takodje stigla a on je poslao na 9 brojeva i ujutru mu je umrla majka. Kristini M.(13)iz beograda je stigla a ona ju je prosledila na 13 brojeva i nista joj nije bilo.
Ako posaljes:
0-bices zaklem/a
1-5:ostaces bez dela tela
6-10:umrece ti neko
11-15:nece ti nista biti!!!"

Kako bi ste odreagovali???

Obrisao bih poruku da mi ne zauizima mesta u mobilnom...
 
Kako bi ste odreagovali???
Dobili ste sms sledeceg sadrzaja " Zeni iz kikinde je takodje stigla ova poruka, ona ju je prosledila na4 broja i ujutru se probudila bez jednog uweta. Jowanu K.(48)izBosilegrada je takodje stigla a on je poslao na 9 brojeva i ujutru mu je umrla majka. Kristini M.(13)iz beograda je stigla a ona ju je prosledila na 13 brojeva i nista joj nije bilo.
Ako posaljes:
0-bices zaklem/a
1-5:ostaces bez dela tela
6-10:umrece ti neko
11-15:nece ti nista biti!!!"

Kako bi ste odreagovali???

Ma ajde bezi care, danas mi je ortaku stigla ista poruka, malo drukcija doduse i on se utripovao, poceo dasalje ko kreten dok nije poslao 15 komada...
Kad je meni stigla ja sam je, logicno, izbrisao... Mene cuva moc AC/DC ja.... Nece meni niko da sece usi dokle god mi one sluze da ih slusam....
 
Gluposti i seljačka posla.


katanac800m-1.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top