Sportske Stipendije u USA

sareni bik

Početnik
Poruka
1
zdravo,
sto se tice odlaska u USA preko sporta ja sam otisao preko agdencije LZSPORT(www.lzsport.com) i jako sam zadovoljan...igrao sam kosarku u drugoj srpskoj ligi gde sam odprilike davao oko 15ak poena po tekmi...znaci nisam bio neki bas bas dobar igrac nego bolji od proseka...obratio sam te momcima iz agencije LZSPORT koji su me uputili kako i sta treba da se radi i kroz ceo postupak su me pratili i pomagali...od mog video materijala,SAT,TOEFL-a,papirologije sa skolama i na kraju VIZOM...stvarno su korektni momci i nasli su mi solidnu skolu na NCAA D1 (diviziji jedan)...zaboravi da kezem da su oni isto poslali mog drugara koji igra fudbal na NCAA D1 isto kao i drugaricu koja igra odbojku na NCAA D1...tek posto su oni otisli ja sam se javio agenciji LZSPORT(www.lzsport.com)...

p.s moji roditelji su bas zadovoljni jer su tokom procesa cimali non stop momke iz agencije sta se desava i tog tipa stvari...heheheh
 
Cula sam za LZsport. sve to deluje pomalo idilicno... nego me zanima koliko oni naplacuju svoje posredovanje? i koliko sve ukupno kosta... mislim na sve ispite, viza, i ostal;i troskovi?
koliko dugo treba da se trenira neki sport, da li je to uopste uslov, mislim duzina treniranja? da li traze dokaze od kluba? za pocetak ako bi bio ljubazan da mi odgovoris, hvala...z:poz:
 
COLLEGE STAR
SVIM SPORTISTIMA KOJI ZELE DA DOBIJU SPORTSKU STIPENDIJU U AMERICI, PREPORUCIO BI DA IDU PREKO COLLEGE STARA, PROVERENO NAJBOLJE KONEKCIJE I PROVERENO NAJEFTINIJI, SAD SU NASLI JEDNOJ KOSARKASICI 100 POSTO STIPENDIJU NA BARKLIJU U CALIFORNIJI
 
Zdravo svima,

Zovem se Nemanja, i zaposlen sam u LZ Sportu. Privuklo mi je paznju to sto su se korisnici ovog sajta pozitivnim komentarima izrazili o nasoj firmi. Takodje sam zeleo da malo bolje predstavim LZ Sport zainteresovanima.

Kao sto ste verovatno shvatili, mi se bavimo obezbedjivanjem sportskih stipendija na univerzitetima u Sjedinjenim Drzavama. LZ Sport postoji vec sedam godina, i poslali smo preko dvesta studenata-sportista iz Srbije, Francuske i Svajcarske. Ono sto nas izdvaja od ostalih agencija je potpuno profesionalni pristup u radu sa nasim klijentima.

Kao prvo, ne stupamo u uzajamnu saradnju dok se ne uverimo da potencijalni klijent ima zadovoljavajuci sportski nivo, na osnovu kog se moze obezbediti sportska stipendija. Sportski nivo utvrdjujemo na osnovu video snimka sa utakmica, ili ako je potrebno licnim prisustvom na utakmicama potencijalnih klijenata.

Ukoliko potencijalni klijent zadovolji sportske kriterijume, na licnom sastanku (uz obavezno prisustvo roditelja) predstavimo nasu viziju o tome koliku stipendiju klijent moze ocekivati.

Ugovor o saradnji se potpisuje ukoliko je potencijalnom klijentu i njegovim roditeljima nasa ponuda prihvatljiva. Nasa usluga kosta 2800 evra (1400 po potpisivanju ugovora, a 1400 nakon obezbedjene stipendije), s' tim sto ukoliko obezbedjena stipendije ne odgovara cilju postavljenom u razgovoru pre potpisivanja ugovora, ceo iznos se vraca klijentu, dakle klijent ne gubi nista.

Takodje bih hteo da kazem da sam i ja pre sest godina bio klijent ove agencije, i preko njih dobio fudbalsku stipendiju u Njujorku. Nakon sto sam diplomirao posle cetiri godine, zaposlio sam se u LZ Sportu, i danas radim sa ljudima koji su meni pomogli da provedem cetiri nezaboravne godine u Americi.

Ukoliko zelite da dobijete vise informacija, posetite nas sajt www.lzsport.com, ili me kontaktirajte na nemanja@lzsport.com

Pozdrav
 
American Studio iz N. Sada vec 10 godina daje pomoc u pripremama za polaganje neophodnih ispita TOEFL i SAT za apliciranje na americke univerzitete. Izvorni govornici insistiraju na obogacenju vokabulara, pismenom i usmenom komuniciranju, ali i snalazenju u matematickom delu Sat ispita.
Za one koji nisu u mogucnosti da licno dodju, radi se i preko Skype-a.
 

Back
Top