Njegovi ili Moji ?

Hexy Bee

Buduća legenda
Poruka
36.858
Evo nešto ljudi da se kaže i na OVU temu !

Što se moga mišljenja tiče > nikakve razlike NEMA - verujte mi !
Čak sam i mišljenja da posle 15 godina braka Negovi imaju više Tolerancije od Mojih ! Živimo kod Njegovih već duuugi niz godina - a ljudi nam netraže Kintu za kiriju !
A toga kod Mojih ne bi bilooo,verujte znam Ljude !

Bilo je tu svega i svačega - Sada je sve OK (hvala Bogu) !
Što se tiče čuvanja unučiča e tu je već Mrtva Trka nijedni uopšte nisu u TOJ priči !


Eto sada nama još jedne Neiscrpne Teme za ćaskanje ! z:dm:

PS. Ako Ova Tema već postoji Unapred se Izvinjavam ! ......pozdravčić......z:girl:...Hexy...
 
Његови су дефинитивно кул скроз и много већа помоћ од мојих...
Мада ни моја мама није да не помаже....
Али његови су права подршка, знаш оно права породица!
Никад нисам на то гледала нити ћу
Ја ћу бити мојој ћерки оно што су његови нама!
 
imamo sreće da živimo ni kod njegovih ni kod mojih....i decu smo dosta samostaalno podigli. kad kažem samostalno - mislim da smo se maximalno potrudili da babe i dede ne osete 'obaveze' prema unukama, nego...tako, kad požele da budu sa njima, on - ok. (trpela je karijera, li - tako je moralo i tako smo hteli da bude)
mislim da je to, posle skoro 18 godina, rezultiralo sasvim stabilnom situacijom i čistim računima.
p.s. inače, ja prva ne bih živela sa mojima. nikad.
 
Ми живимо засебно и од мојих и од његових, па зато причам с аспекта помоћи....
Нека помажу и подржавају и једни и други колико ко може и сви ће бити задовољни
 
То је најчешће, ретки су они који на то не гледају, који се и заиста да тако кажем ороде....
Волела бих свим срцем да наши људи кад постану пријатељи дубоко проникну у значење те речи и зарад среће своје деце и потомака и традиције испоштују ту реч, јер лепо каже шта треба да буду - пријатељи............
 
Ma i mi naše klince samostalno odgajamo i ako živimo kod njegovih ! Oni su ljudi stvarno OK i uopšte se ne mešaju u Vaspitavanje ! Klinci nam sada imaju Ćerka 13 a Sin 6 i po godina ! Imamo neki svoj fazon (mi nas četvoro) i tako ga furamo > do sada je sve bilo u redu nadam se da će tako i ostati !

A i u pravu ste najbolje je Viđati se sa Matorcima samo za praznike !

A i mi smo u priči za Iseljenje - pa ćemo se onda ređe viđati - Što nam pravo da vam kažem i odgovara !
Nego krivo mi je ljudi što se sa klincima ovi naši Matorci nisu više družili Kvalitetno -kako ja to kažem ! Posle će da bude šmrc,šmrc,šmrc.....

pOZdrav .....od Hexy.....z:girl:
 

Back
Top