Mamini andjeli

Vanserijski talenat. Obližnja plastičarska radnja je našu porodičnu fotografiju obesila na zid i svako jutro kada otvore radnju nas u znak poštovanja pozdrave:hvala:
U levom gornjem uglu je fleka od motornog ulja koje je naš mezimac dohvatio neznano odakle, otvorio kantu, sav se umazao, usput umazao svoje mesto, trem, hodnik i fasadu i ostatak prosuo na ružu stablašicu:dash:

 
Žika, čovek bez koga ja ne bih bila to što jesam (a bogami ni on da mu nije mene, ali nećemo sad da razmatramo tu temu)z:kiss:
Dakle, Žika i Šaša-Maša zvana smor. To pašče iz ruku ne izlazi i u stalnoj je potrazi za žrtvom koja će da je mazi, dušica moja nežna

 
Vanserijski talenat. Obližnja plastičarska radnja je našu porodičnu fotografiju obesila na zid i svako jutro kada otvore radnju nas u znak poštovanja pozdrave:hvala:
U levom gornjem uglu je fleka od motornog ulja koje je naš mezimac dohvatio neznano odakle, otvorio kantu, sav se umazao, usput umazao svoje mesto, trem, hodnik i fasadu i ostatak prosuo na ružu stablašicu:dash:


:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

a da li imate i određen popust na vrlo redovne kupovine?
 

Back
Top