Mamini andjeli

Miloš je zakukao da hoće svog psa. Godinu dana me molio da nagovorim Žiku. I pošto sam ja poštena i sposobna žena, ove godine je stigla naša najnovija radost (kasnije se ispostavilo i šteta). Nemački ovčar star 2,5 meseca. Ime je dobio po dobermanu moga brata koga su deca dok su bila mala jahala, gnjavila, jurila a on je sve jadničak podnosio.
Meš u kolima dolazi u novi čopor

 
Ovako je izgledalo naše dvorište sa dve bretonke i malim šteneton nemačkog ovčara.
Sada...... to više nije tako lepo:rida:zahvaljujući hortikulturnim aktivnostima našeg gore uslikanog bebčeta (koji je samo u glavi bebac a gabaritno nikako)

 
Baš su lepi! :grudvanje2: Svi.
Do sada mi bretonci nisu bili nešto posebno, ali Maza i Maša su stvarno lepe i čisto bele! Svaka im čast na urednosti z:lol:

A moram da komplimentiram i nekadašnjoj bašti! Pogotovo onom žbuniću - drvetu od ruža u pozadini. z:)
 
Baš su lepi! :grudvanje2: Svi.
Do sada mi bretonci nisu bili nešto posebno, ali Maza i Maša su stvarno lepe i čisto bele! Svaka im čast na urednosti z:lol:

A moram da komplimentiram i nekadašnjoj bašti! Pogotovo onom žbuniću - drvetu od ruža u pozadini. z:)

Zahvaljujemo svi odreda, av,av,av,
E stvarno nam treba jedan smajlić koji laje
 
Poslednja izmena:
Ko španska serija:rotf: nastavljamo

Ovo je kereća solidarnost. Meš je napravio neku štetu, ne sećam se više šta jer je toliko toga da čak ni knjigovodja ne može da sve da evidentira, i kad sam dreknula na njega dame su automatski otišle na njegovo mesto u kaznu. I tako su svo troje bili u kazni i svi imaju spuštene uši kao da su krivi. Stvar izbora.

 

Back
Top