NATO želi surađivati sa Rusijom

Ispravak netočnog navoda amerika je vojno ekonomski i politicki unistena.Zato Europa želi gospodarski,politički i vojni savez sa Rusijom.z:girl:

mene ovde nesto nije jasno. uvek sam nato vezivao za ameriku a sad ispade da je amerika samo obican clan nato. nato je kontrolisan od ameriku i zato ako u moskvu vidis merkelku i sarkozija sto posto dobili nalog od cia da tamo idu i da kazu ono sto im pise u nalog dobijen iz pentagon.
a bre dolar je mocna stvar.
 
mene ovde nesto nije jasno. uvek sam nato vezivao za ameriku a sad ispade da je amerika samo obican clan nato. nato je kontrolisan od ameriku i zato ako u moskvu vidis merkelku i sarkozija sto posto dobili nalog od cia da tamo idu i da kazu ono sto im pise u nalog dobijen iz pentagon.
a bre dolar je mocna stvar.

Krivo! Nemačka i Francuska su antiamerička osovina u NATO-u a tu organizaciju ne kontroliše Amerika nego se sve rešava konzensusom seti se samo veta Grčke protiv ulaska Makedonije,a naročito veto Nemačke i Francuske protiv ulaska Gruzije i Ukrajine u NATO.
 
Krivo! Nemačka i Francuska su antiamerička osovina u NATO-u a tu organizaciju ne kontroliše Amerika nego se sve rešava konzensusom seti se samo veta Grčke protiv ulaska Makedonije,a naročito veto Nemačke i Francuske protiv ulaska Gruzije i Ukrajine u NATO.

vidi kad su ameri ceo svet mogli da slazu za one slike o sadamove nuklearne i hemijske rakete i napali irak
kad su pobili 3 ipo iljade svojih sugradjana da bi par teksaskih milijardera profitiralo u rat sa irak e ondak mogu da verujem da ce sarkozi i merkel za par desetina miliona dolara da urade sve sto im se naredi pa cak i da igraju antiamericku ulogu
ma seti se samo cime se sve sloba sluzio . pa nije on valjda pametniji od cia
 
vidi kad su ameri ceo svet mogli da slazu za one slike o sadamove nuklearne i hemijske rakete i napali irak
kad su pobili 3 ipo iljade svojih sugradjana da bi par teksaskih milijardera profitiralo u rat sa irak e ondak mogu da verujem da ce sarkozi i merkel za par desetina miliona dolara da urade sve sto im se naredi pa cak i da igraju antiamericku ulogu
ma seti se samo cime se sve sloba sluzio . pa nije on valjda pametniji od cia

Ne trebaš boldati nisam slepa,prvo Francuska i Njemačka su stvaile veto u NATO-u protiv napada na Irak a Pariz je to učinio i u Veču bezbednosti UN-a New Yorku.Sloba je trebao kao Tuđman da ode kod alkoholičara Jelcina i zatraži S-300 i ne bi NATO avioni leteli po srpskoj vasdušnoj zoni.z:girl:
 
Krivo! Nemačka i Francuska su antiamerička osovina u NATO-u a tu organizaciju ne kontroliše Amerika nego se sve rešava konzensusom seti se samo veta Grčke protiv ulaska Makedonije,a naročito veto Nemačke i Francuske protiv ulaska Gruzije i Ukrajine u NATO.

Па Немци и Французи су и највише капитала уложили у Русију. Нема више Александар Невски противу Тевтонаца и Црвено армејци у Берлину ... капитал нема домовине z:)
 
Ne trebaš boldati nisam slepa,prvo Francuska i Njemačka su stvaile veto u NATO-u protiv napada na Irak a Pariz je to učinio i u Veču bezbednosti UN-a New Yorku.Sloba je trebao kao Tuđman da ode kod alkoholičara Jelcina i zatraži S-300 i ne bi NATO avioni leteli po srpskoj vasdušnoj zoni.z:girl:

ma ne boldujem ja zbog tvoje oci nego galamim sa velika slova.
pa zamisli situaciju pred napad amerike na irak di cela francuska gori di se palu mekdonaldi di se napadaju americke ambasade di se cepaju i spaljuju americke zastave a da zak sirak podrzi americki napad na irak. pa leteo bi ko kruska iz francusku politiku
i da je to tacno da se francuska i nemacka suprostavljaju americi zasto ove dve zemlje a i vecina evropskih zemalja ne udare embargo barem onaj politicki americi zato sto je ona povredila zakoni medjunarodne zajednice o suverenitet jedne zemlje irak u ovaj slucaj
pa sta mislis zasto je poneki put i tadic na strani srbije
pa zato sto sa takvo ponasanje nikada ne moze ugroziti americki interesi a sebi i amerima omogucava da ostane na vlast u srbiju i da kontrolise narodni bes prema ameriku
politika je sve samo ne ono sto mi vidimo i kako nam se prikazuje
 
http://www.nacional.hr/clanak/3368/eu-uvoz-gmo-a-jos-uvijek-ne-dolazi-u-obzir EU: UVOZ GMO-A JOŠ UVIJEK NE DOLAZI U OBZIR

S obzirom da je Europska unija ponovno odbila otvoriti svoje tržište genetski modificiranoj hrani iz SAD-a, Bushova administracija zaprijetila je zahlađivanjem odnosa između Washingtona i Bruxellesa, piše u ponedjeljak Večernji list. Administracija američkog predsjednika tvrdi da je europska politika po ovome pitanju potpuno nelegalna te da će Washington uskoro Europsku uniju prijaviti Svjetskoj trgovinskoj organizaciji (WTO) iz razloga što zbog zabrane američki poljoprivrednici i prehrambena industrija godišnje gube više od 300 milijardi dolara. Tome je pridodana i optužba da Europljani pritom krše i ljudska prava svoga stanovništva, jer im “ne daju priliku izabrati što će kupiti i kakvu će hranu jesti”. EU, s druge strane, odbija uvoz genetski modificirane hrane, tvrdeći da posljedice koje konzumiranje takve hrane može imati na ljudski organizam nisu još poznate.
Sam predsjednik George Bush optužio je Europsku komisiju da zabranom uvoza genetski modificirane hrane ozbiljno potkopava njegove napore oko borbe protiv gladi u Africi, gdje ugrožene zemlje nerado pristaju na uzgoj ovakve hrane upravo zbog toga jer Europa upozorava na njenu moguću štetnost, ali i zato što bi uzgojem GMO namirnica izgubili europsko tržište koje trenutačno kupuje mnogo poljoprivrednih proizvoda iz afričkih zemalja. EU je na to odgovorila da Europljani ionako iz svog proračuna izdvajaju proporcionalno puno više novaca za takve svrhe od SAD-a.
 
http://www.rhdk.net/index.php?option=com_content&task=view&id=13&Itemid=15 Kako nisu pa uveli su im embargo na uvoz gmo proizvoda i zabaranili letove nekim američkim kompanijama.

pa nisam mislio na taj embargo. mislio sam politicki embargo i da se naglasi da je radi napad na irak amerika kaznjena zbog nepostovanje ljudskih prava i di su sada optuzbe za ratni zlocini koje su ameri napravili irackom i avganistanskom narodu. di je sad hag.
e kad evropa bude progovorila na ovaj nacin ondak cu verujem da misli sa svoju glavu a ne americku.
 
mislim da je to suprostavljanje francuske i nemacke smisljeno od cia jer se upravo na ovaj nacin demonstrativno pokazalo da odsad svet mora da razgovara sa samo jednu zemlju u svet sa ameriku. to je bushu trebalo da pokaze onim divljacima sto se zovu amerikanci da je on od ameriku napravio apsolutnog vladara u svet
a sad zamisli da su sve evropske zemlje podrzale ameriku kad je napala irak. americka inicijativa bi se utopila u medjunarodnu zajednicu i svet bi na ameriku gledao samo kao na jednu vaznu drzavu ali ne i na gospodara sveta kako je to amerika i postala upravo zahvaljujuci programiranom protivljenju francuske i nemacke
cilj je bio ubediti americku javnost da njima amerikancima vise niko nista ne moze. da vladaju svetom i da zato trebaju imati poverenje u svoju vladu i u busha kada on bude zatrazio povecanje vojnog budzeta na 80 milijardi dolara za ratove u irak i avganistan. jer bush zna sta radi
 

Back
Top