Da li se folirate?

yusatch

Početnik
Poruka
44
Svi znamo da zene mogu da glume i ljubav i orgazam i sve sto treba. Ali mogu i muskarci. Mogu da glume i uzbudjenost i privrzenost i sex, cak i orgazam (erekcija je refleksna radnja ca refleksnim centrom u kicmenoj mozdini, pa je moguce izazvati je i bez "saradnje" kore velikog mozga!)... Zanima me, i momci i devojke, koliko cesto se folirate u trenucima kada treba biti iskren ili intiman? :?:
 
yusatch:
Svi znamo da zene mogu da glume i ljubav i orgazam i sve sto treba. Ali mogu i muskarci. Mogu da glume i uzbudjenost i privrzenost i sex, cak i orgazam (erekcija je refleksna radnja ca refleksnim centrom u kicmenoj mozdini, pa je moguce izazvati je i bez "saradnje" kore velikog mozga!)... Zanima me, i momci i devojke, koliko cesto se folirate u trenucima kada treba biti iskren ili intiman? :?:
Nikad
 
Foliranja su jednaka karakteristika oba pola... S' tim sto zene simuliraju orgazam iz 2 razloga:

- Muskarac ih nije dovoljno 'napalio' a ne zele da ga 'povrede' time sto ce mu reci istinu - poznato je da zene teze dozivljavaju orgazam
- Rade to cisto iz nekog svog interesa da se muskarac oseca kao da je 'majstor' u krevetu (recimo to rade drolje, sponzoruse itd.)... dakle, njima dodje da zevaju koliko im je to dosadno, ali trpe i simuliraju zbog nekog svog interesa

Kod muskaraca to ide malo drugacije... Muskarac moze gotovo uvek da dozivi orgazam, cak i da je mislima 1000 milja daleko, tako da potrebe za simulacijom nema... Uostalom, muskarac iz, je l' te, objektivnih razloga ne moze da simulira orgazam - jednostavno, lako je uocljivo ;)

Sva ostala foliranja su podjednaka za oba pola, tj. pol nema veze s' tim, vec sama licnost doticne osobe...
 
didy_yu:
Ne ,zato sto verujem da takve stvari jednostavno treba raditi "po osecaju" .Ako nemamo takve osecaje jedno za drugo ,znaci da smo pogresni .
Gresis, takve stvari niko ne zna. Nekom prija nesto, nekom drugom prija nesto drugo. Veruj mi na rec drasticno ces poboljsati tvoj seksualni zivot ako to budete primenjivali. Znaci kazes mu sta volis i kako volis da ti se to radi (a to ce njega uzbuditi) a takodje on tebi.

Probaj, jeruj mi nemas sta da izgubis.

P.S. Gazdarice podrzaj me ovde 8)
 
didy_yu:
Moguce da si u pravu ,mozda i probam :roll:
Nego ,sta je sa tobom ? Gledajuci tvoje prethodne komentare nesto si "spustio loptu"Jel ti dobro ? :wink:
probaj stvarno imaces samo dobitak (po meni veliki)

Spustam loptu???
confused_smile.gif
joj sta mi je
cry_smile.gif
... upomoc
bowwow.gif
 
Milow:
didy_yu:
Moguce da si u pravu ,mozda i probam :roll:
Nego ,sta je sa tobom ? Gledajuci tvoje prethodne komentare nesto si "spustio loptu"Jel ti dobro ? :wink:
probaj stvarno imaces samo dobitak (po meni veliki)

Spustam loptu???
confused_smile.gif
joj sta mi je
cry_smile.gif
... upomoc
bowwow.gif

Ne brini se previse ,verovatno je prolaznog karaktera ....Eto tebe uskoro jos jaceg ,otrijeg ...i uopste "eg" :wink:
 
didy_yu:
Milow:
didy_yu:
Moguce da si u pravu ,mozda i probam :roll:
Nego ,sta je sa tobom ? Gledajuci tvoje prethodne komentare nesto si "spustio loptu"Jel ti dobro ? :wink:
probaj stvarno imaces samo dobitak (po meni veliki)

Spustam loptu???
confused_smile.gif
joj sta mi je
cry_smile.gif
... upomoc
bowwow.gif

Ne brini se previse ,verovatno je prolaznog karaktera ....Eto tebe uskoro jos jaceg ,otrijeg ...i uopste "eg" :wink:
Daj boze nahranjenijeg
 
Milow:
didy_yu:
Ne ,zato sto verujem da takve stvari jednostavno treba raditi "po osecaju" .Ako nemamo takve osecaje jedno za drugo ,znaci da smo pogresni .
Gresis, takve stvari niko ne zna. Nekom prija nesto, nekom drugom prija nesto drugo. Veruj mi na rec drasticno ces poboljsati tvoj seksualni zivot ako to budete primenjivali. Znaci kazes mu sta volis i kako volis da ti se to radi (a to ce njega uzbuditi) a takodje on tebi.

Probaj, jeruj mi nemas sta da izgubis.

P.S. Gazdarice podrzaj me ovde 8)
Podrzavam te... :lol:
Btw. orgazam bez ejakulacije, dozivljavaju uglavnom muskarci koji, buduci da dobro poznaju svoje tijelo, mogu da uspostave i dobru kontrolu nad njim...
Slazem se da takvih nema mnogo...
 
Gazdarica:
Podrzavam te... :lol:
Btw. orgazam bez ejakulacije, dozivljavaju uglavnom muskarci koji, buduci da dobro poznaju svoje tijelo, mogu da uspostave i dobru kontrolu nad njim...
Slazem se da takvih nema mnogo...
Vezbao sam to dosta dugo, mogu da odlozim ali ne mogu da svrsim bez ejakulacije. Neki put toliko mogu da odlozim da se smorim posle i nije mi do toga :roll:
 
yusatch:
Svi znamo da zene mogu da glume i ljubav i orgazam i sve sto treba. Ali mogu i muskarci. Mogu da glume i uzbudjenost i privrzenost i sex, cak i orgazam (erekcija je refleksna radnja ca refleksnim centrom u kicmenoj mozdini, pa je moguce izazvati je i bez "saradnje" kore velikog mozga!)... Zanima me, i momci i devojke, koliko cesto se folirate u trenucima kada treba biti iskren ili intiman? :?:

Nemoj mi to raditi!!! Sad, posle ovog opisa EREKCIJE, to mi izgleda tako strasno, da ne znam hoce li moci da mi se DIGNE!!! :shock: :shock: :shock:
 
yusatch:
Svi znamo da zene mogu da glume i ljubav i orgazam i sve sto treba. Ali mogu i muskarci. Mogu da glume i uzbudjenost i privrzenost i sex, cak i orgazam (erekcija je refleksna radnja ca refleksnim centrom u kicmenoj mozdini, pa je moguce izazvati je i bez "saradnje" kore velikog mozga!)... Zanima me, i momci i devojke, koliko cesto se folirate u trenucima kada treba biti iskren ili intiman? :?:

Ja foliram samo dok ne dodje do sexa :oops: :lol: :oops:
 

Back
Top