Da li se folirate?
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Da li se folirate?

Početnik
    Učlanjen
    10.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Da li se folirate?

Svi znamo da zene mogu da glume i ljubav i orgazam i sve sto treba. Ali mogu i muskarci. Mogu da glume i uzbudjenost i privrzenost i sex, cak i orgazam (erekcija je refleksna radnja ca refleksnim centrom u kicmenoj mozdini, pa je moguce izazvati je i bez "saradnje" kore velikog mozga!)... Zanima me, i momci i devojke, koliko cesto se folirate u trenucima kada treba biti iskren ili intiman?

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: Da li se folirate?

Citat Original postavio yusatch
    Svi znamo da zene mogu da glume i ljubav i orgazam i sve sto treba. Ali mogu i muskarci. Mogu da glume i uzbudjenost i privrzenost i sex, cak i orgazam (erekcija je refleksna radnja ca refleksnim centrom u kicmenoj mozdini, pa je moguce izazvati je i bez "saradnje" kore velikog mozga!)... Zanima me, i momci i devojke, koliko cesto se folirate u trenucima kada treba biti iskren ili intiman?
    Nikad

Primećen član
    Učlanjen
    03.09.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

yusatch, prosvetlio si me, nisam znala da muskarci mogu da foliraju orgazam. :?

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Foliranja su jednaka karakteristika oba pola... S' tim sto zene simuliraju orgazam iz 2 razloga:

- Muskarac ih nije dovoljno 'napalio' a ne zele da ga 'povrede' time sto ce mu reci istinu - poznato je da zene teze dozivljavaju orgazam
    - Rade to cisto iz nekog svog interesa da se muskarac oseca kao da je 'majstor' u krevetu (recimo to rade drolje, sponzoruse itd.)... dakle, njima dodje da zevaju koliko im je to dosadno, ali trpe i simuliraju zbog nekog svog interesa

Kod muskaraca to ide malo drugacije... Muskarac moze gotovo uvek da dozivi orgazam, cak i da je mislima 1000 milja daleko, tako da potrebe za simulacijom nema... Uostalom, muskarac iz, je l' te, objektivnih razloga ne moze da simulira orgazam - jednostavno, lako je uocljivo

Sva ostala foliranja su podjednaka za oba pola, tj. pol nema veze s' tim, vec sama licnost doticne osobe...

Početnik
    Učlanjen
    10.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Viva
    yusatch, prosvetlio si me, nisam znala da muskarci mogu da foliraju orgazam. :?
    Srce, ako jaca polovina koristi kondom koji ti ne pregledas posebno posle sexa, kako znas da li je njegovo dahtanje i stenjanje bilo produktivno ili ne?

Domaćin raindog (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    89

Podrazumevano

Nikad, skroz je kontaproduktivno

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Treba imati u vidu i to da muskarac moze dozivjeti orgazam bez ejakulacije, a i obrnuto - ejakulaciju, bez orgazma...

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Citat Original postavio Gazdarica
    Treba imati u vidu i to da muskarac moze dozivjeti orgazam bez ejakulacije, a i obrnuto - ejakulaciju, bez orgazma...
    Da

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Sto se desava jednom u hiljadu slucajeva (ono prvo) ... ono drugo, obicno problem samo tinejdzerima (nije pravilo, ali u velikoj vecini slucajeva)

Aktivan član didy_yu (avatar)
    Učlanjen
    21.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Foliram se ,uglavnom iz gore navedenih razloga...Pa pruzim i sebi i njemu jos jednu sansu .Ako ni tu ne bude ok ,do trece ne stignemo .

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Citat Original postavio didy_yu
    Foliram se ,uglavnom iz gore navedenih razloga...Pa pruzim i sebi i njemu jos jednu sansu .Ako ni tu ne bude ok ,do trece ne stignemo .
    A da li si mu objasnila sta ti prija sta ne, da li si ga naucila da radi onako kako tebi prija?

Učlanjen
    21.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Ne ,zato sto verujem da takve stvari jednostavno treba raditi "po osecaju" .Ako nemamo takve osecaje jedno za drugo ,znaci da smo pogresni .

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Ne ,zato sto verujem da takve stvari jednostavno treba raditi "po osecaju" .Ako nemamo takve osecaje jedno za drugo ,znaci da smo pogresni .
    Gresis, takve stvari niko ne zna. Nekom prija nesto, nekom drugom prija nesto drugo. Veruj mi na rec drasticno ces poboljsati tvoj seksualni zivot ako to budete primenjivali. Znaci kazes mu sta volis i kako volis da ti se to radi (a to ce njega uzbuditi) a takodje on tebi.

Probaj, jeruj mi nemas sta da izgubis.

P.S. Gazdarice podrzaj me ovde 8)

Učlanjen
    21.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Moguce da si u pravu ,mozda i probam
    Nego ,sta je sa tobom ? Gledajuci tvoje prethodne komentare nesto si "spustio loptu"Jel ti dobro ? :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Nego ,sta je sa tobom ? Gledajuci tvoje prethodne komentare nesto si "spustio loptu"Jel ti dobro ? :wink:
    probaj stvarno imaces samo dobitak (po meni veliki)

Spustam loptu??? joj sta mi je ... upomoc

Učlanjen
    21.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Citat Original postavio Milow

Ne brini se previse ,verovatno je prolaznog karaktera ....Eto tebe uskoro jos jaceg ,otrijeg ...i uopste "eg" :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Ne brini se previse ,verovatno je prolaznog karaktera ....Eto tebe uskoro jos jaceg ,otrijeg ...i uopste "eg" :wink:
    Daj boze nahranjenijeg

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Gresis, takve stvari niko ne zna. Nekom prija nesto, nekom drugom prija nesto drugo. Veruj mi na rec drasticno ces poboljsati tvoj seksualni zivot ako to budete primenjivali. Znaci kazes mu sta volis i kako volis da ti se to radi (a to ce njega uzbuditi) a takodje on tebi.

Probaj, jeruj mi nemas sta da izgubis.

P.S. Gazdarice podrzaj me ovde 8)
    Podrzavam te...
    Btw. orgazam bez ejakulacije, dozivljavaju uglavnom muskarci koji, buduci da dobro poznaju svoje tijelo, mogu da uspostave i dobru kontrolu nad njim...
    Slazem se da takvih nema mnogo...

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Podrzavam te...
    Btw. orgazam bez ejakulacije, dozivljavaju uglavnom muskarci koji, buduci da dobro poznaju svoje tijelo, mogu da uspostave i dobru kontrolu nad njim...
    Slazem se da takvih nema mnogo...
    Vezbao sam to dosta dugo, mogu da odlozim ali ne mogu da svrsim bez ejakulacije. Neki put toliko mogu da odlozim da se smorim posle i nije mi do toga

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

[quote="yusatch"]Svi znamo da zene mogu da glume i ljubav i orgazam i sve sto treba. Ali mogu i muskarci. Mogu da glume i uzbudjenost i privrzenost i sex, cak i orgazam (erekcija je refleksna radnja ca refleksnim centrom u kicmenoj mozdini, pa je moguce izazvati je i bez "saradnje" kore velikog mozga!)... Zanima me, i momci i devojke, koliko cesto se folirate u trenucima kada treba biti iskren ili intiman?

Nemoj mi to raditi!!! Sad, posle ovog opisa EREKCIJE, to mi izgleda tako strasno, da ne znam hoce li moci da mi se DIGNE!!! :shock: :shock: :shock:

Poznat divlja-u-srcu (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    Uostalom, muskarac iz, je l' te, objektivnih razloga ne moze da simulira orgazam - jednostavno, lako je uocljivo
    Naravno da moze da simulira, sem ako riba bas uvek ne trazi dokaze pa trazi da vidi kondom , a ako uzima pilule i da ne pricam!

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio yusatch
    Ja foliram samo dok ne dodje do sexa ops: ops:

Slične teme

1. za devojke-DA LI SE FOLIRATE?
    Autor volim guze u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 18.12.2004., 01:11

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •