Earthlings.. make the connection

Dabapas

Aktivan član
Poruka
1.472
Veliki je film i ne mogu da ga upload-ujem pa ako neko nije odgledao film narezacu mu na disk da odgleda.
Ko ima brzi internet ovde je link pa moze da se skine, besplatno je..

http://veg-tv.info/Earthlings

With an in-depth study into pet stores, puppy mills and animals shelters, as well as factory farms, the leather and fur trades, sports and entertainment industries, and finally the medical and scientific profession, EARTHLINGS uses hidden cameras and never before seen footage to chronicle the day-to-day practices of some of the largest industries in the world, all of which rely entirely on animals for profit. Powerful, informative and thought-provoking, EARTHLINGS is by far the most comprehensive documentary ever produced on the correlation between nature, animals, and human economic interests. There are many worthy animal rights films available, but this one transcends the setting. EARTHLINGS cries to be seen. Highly recommended!

Dokumentarni film, traje sat i 35 minuta koji ce vam bukvalno promeniti poglede na svet.

Ko nije odgledao film a ima sporiji internet, kontaktirajte me nije mi tesko narezacu vam i poslati postom.

Za one koji su film odgledali.. kakvi su vam utisci, komentari, osecanja dok ste gledali film..?
 

Prilozi

  • Earthlings.jpg
    Earthlings.jpg
    18,7 KB · Pregleda: 0
Nisam gledala film, ali sam doduse povrsno upoznata sta se desava iza kulisa mnogih industrija. Dovoljno mi je jezivo koliko znam, mada ne bih imala nista protiv da odgledam film. Samo jedno.. nikada vise ne bih kupila instant supu, svakakvi otpaci se ubacuju, nije bas puno razlicit sastav od dehidrata.
 
Uspeo sam film da razbijem na delove, tako da cu uskoro da postavim na youtube pa ce moci direktno da se gleda.

Priznajem da sam cesto u toku gledanja spustao prozor od player-a da se malo saberem i nastavim dalje. Ovo je tuga sta se radi, ovo na dobro nece izaci !!!
 
dzaba stavljas kada velika vecina nece da odgleda
ljudi jednostavno ne razmishljaju o tome...zato se takve stvari i desavaju...zato sto ljudi okrecu glavu i zatvaraju ochi....
i takve stvari prolaze nekaznjeno.
cak i u americi gde postoje zakoni,animal police i gde ti oduzmu psa ako je malo mrsaviji nego sto treba....
onaj deo sa klanjem one krave....znate na sta mislim....da ne idem u detalje...braon krava ako se dobro secam....to je u americi....eto....
i nikom nista...zasto? zato sto svi zmure i snicle gledaju prosto kao sniclu a ne zivotinju koja se nevidjeno napatila pre smrti...od rodjenja pa do tanjira...
 
Trenutno smo u pregovorima sa jednom distributerskom kucom, koja je zainteresovana da finansira projekciju ovog dokumentarca u DKC ili na tako nekom mestu obzirom da Dom Omladine ne radi trenutno. U koliko postignemo dogovor zamolio bi sve koji dolaze na ovaj forum i kojima je stalo, da obaveste ljude u svojoj okolini da dodju na projekciju jer ce biti besplatna. O svemu tome posle praznika.
 

Back
Top