Facebook

NECA15

Zainteresovan član
Poruka
260
Kako da ga nabavim?odem na njihov site i probam da se ukljucim ,ali nesto nece.Da li treba prethodno tamo da se registrujem itd...pomagajte

ako mozete da mi lepo redom objasnite
BICU VAM ZAHVALAN! :mrgreen:

(svi moji ortaci ga imaju,a ja ne znam kako da ga namestim :(
 
ja ne mogu da udjem na facebook,moze li mi ko pomoci da udjem,meil koji sam stavila za facebook sam koristila i kao msn,ali nije bila ista sifra za msn i facebook,i odjednom mi se sjebao msn,ne mogu da udjem znaci nikako,izgleda da mi neko sjebao,i kad sam za facebook kucala taj meil i sifru kaze pogresna sifra,tako da ne mogu da udjem ni na taj mail ni na facebook.poludela sam!:)
 
ja ne mogu da udjem na facebook,moze li mi ko pomoci da udjem,meil koji sam stavila za facebook sam koristila i kao msn,ali nije bila ista sifra za msn i facebook,i odjednom mi se sjebao msn,ne mogu da udjem znaci nikako,izgleda da mi neko sjebao,i kad sam za facebook kucala taj meil i sifru kaze pogresna sifra,tako da ne mogu da udjem ni na taj mail ni na facebook.poludela sam!:)

Klikni na forgot youre password i ukucaj mail kojim se logujes na Facebook. Na taj mail ce ti poslati link za resetovanje lozinke. Promeni lozinku i eto..
Pozz..:bye:
 
Imam problem sa Facebook-om, naime ne radi mi slanje poruka, na mogu da "potvrdim" prijateljski zahtev...jednostavo dugmici ne reaguju na klik.... Trazimo sam u HELP-u i tu pise da iskljucim antiviruse ali i pored toga nema pomaka.... Sta da radim>...????
Unapred hvala
 
Znas sta se meni desava, kada se ulogujem sve mi zabaguje, sve je normalno, ali nista mi nereaguje na klik. Onda se izlogujem pa ponovo udjem i sve je OK. To mi se samo desava na Facebooku i nigde vise. Jeli i tebi ovako ili non stop nece ?
 
Мени се то догодило пар пута. Једном ми је помогло реинсталирање драјвера за рутер, и повезао сам рутер са рачунаром преко уесбеа (раније је био повезан преко мрежне карте). Други пут фб. није хтео да ради све до нисам обрисао Adobe flash player....
 
U poslednje vreme to mi se dogadja svaki put na FaceB, ne znam sta da radim - a Browser je internet explorer - Windows Xp - servis pack 1..... Ne mogu da pisem po tudjem "zidu", da pozovem, potvrdim prijatelja, da posaljem poruku....
 
neko mi je na pokeru na facebook hakovao 400 miliona cipova kako je to izveo
sedeo sam za privatni sto od 100 miliona!seo sam sa 200 miliona i dobio 400 miliona. ustao sam sa stola i skinuo se sa fejsa kad sam ponovo usao imao sam samo 33m
neko mi je hakovao i ukrao 400miliona
kako ljudi kako?????????????
 
neko mi je na pokeru na facebook hakovao 400 miliona cipova kako je to izveo
sedeo sam za privatni sto od 100 miliona!seo sam sa 200 miliona i dobio 400 miliona. ustao sam sa stola i skinuo se sa fejsa kad sam ponovo usao imao sam samo 33m
neko mi je hakovao i ukrao 400miliona
kako ljudi kako?????????????

ne znam kako se to radi ali sam čuo da se radi...odnosno zam druga koji je to uradio nekom liku iz makedonije!!!uzeo mu je oko 2 000 000 čipova :) posle se malo bahatio i delio nama siromašnima :D

a koji je ti **** toliko čipova...:P
 
Pa sada mora da se uputi zahtev njihovom timu za brisanje koliko sam provalio ja sam nesto natumbao, sad sta ce biti ????? Samo Bog zna. :D:D

Da mora da im se pošalje zahtev, na koji oni odgovore mailom, pa vam onda kažu, da li ste sigurni-sigurni da hoćete da vam se trajno obriše nalog :D pa vi kažete, DA! Gubim vreme bez razloga na gluposti, hoću da se TRAJNO obriše!, pa oni kažu, ok, al još valjda dve nedelje će biti otvoren u slučaju da se predomislite :D

Bitno je u te dve nedelje biti jak i ne popustiti iskušenju :D

Inače ja sam to uradila pre par meseci i sećam se da na njihovom sajtu i uputstvima nije uopšte bilo očigledno kako se nalog trajno briše, a ne samo deaktivira, morala sam da izguglam.. možda je sad drugačije.
 

Back
Top