Facebook

Settings -> Remove page

Ako mislis bas na stranicu, a ne na profil. Od trenutka kad podesis to za brisanje, imas 14 dana da se predomislis i restore-ujes je. Kad istekne 14 dana, pitace te da li definitivno zelis da je izbrises permanentno.
A imas i opciju da je sakrijes, tako da je vide samo admini.
 
Trenutno mi je hakovan Fejsbuk profil. Moje pravo ime i prezime je na profilu, Fejsbuk mi je trazio licne podatke, vozacku dozvolu kako bi utvrdili identitet. Koliko vremena treba da ponovo aktiviraju profil neki su pisali posle 3, neki posle 7 dana. Jel imao neko iskustva sa tim?
 
Trenutno mi je hakovan Fejsbuk profil. Moje pravo ime i prezime je na profilu, Fejsbuk mi je trazio licne podatke, vozacku dozvolu kako bi utvrdili identitet. Koliko vremena treba da ponovo aktiviraju profil neki su pisali posle 3, neki posle 7 dana. Jel imao neko iskustva sa tim?

Нећеш им ваљда показати возачку или неки други документ. Мени су тако сами блокирали и одблокирали профил два пута. Нема шансе да им дам било који лични документ.
 
Како на ос верзији windows 7 вратити мапу са градовима, дакле ''информације > пријављене локације > градови'' ?

Сада само учитава бесконачно, иначе нисам ништа дирао у подешавањима, а прочитао сам негде да је фејсбук то променио из неких разлога, друга верзија је да наводно неки аддонс смета (мада опет нисам нове инсталирао месецима), док трећи предлажу измену у подешавањима локација, а ја се ту вртим у круг и добијам само ову информацију.
Location History is off. Turning on Location History lets you explore what's around you, get more relevant ads, and help improve Facebook. It allows Facebook to build a history of precise locations received through your device. Your Location History is private and secure. You can manage it in your подешавања локације at any time.
You can change your Location Settings in the app on your device. If you don't have the app installed, locations cannot be received from the device.

Имам и фејсбук лајт и ту су потпуно иста подешавања, дакле на андроид верзији.
 
Poslednja izmena:
Како затворити страницу на фејсбуку? (трајна одјава)

Pogledaj ovaj tutorijal:
,
ali sve sto je dosad bilo na stranici to ne mozes obrisati.Jedino da kontaktiras moderatore i da ih zamolis da oni to urade.Ima ljudi koje se predomisle pa ponovo otvore nalog i to stoji sta je bilo.
 
Како затворити страницу на фејсбуку? (трајна одјава)

Мислио сам на профил у п.м.

Ипак сам на крају одустао од првобитног наума. :ok:

п.с. У профилном делу испод насловне фотографије постоји хоризонтални мени са опцијама Временска линија(падајући мени), Информације Пријатељи Фотографије и опција Још са падајућим менијем која је мени тренутно избрисана и уместо које се на секунду-две појави опција Архива са малим катанчићем. Укратко.. Како да вратим ту опцију Још да буде активна и да могу да ажурирам активности(прочитане књиге,погледани филмови и слично)
 
Molim za pomoc nekog strucnijeg :
Nekada sam ispod video klipova koje postavljam mogao da vidim ko je sve pregledao iste a sada mi samo pise broj ljudi koji su gledali.
Ne znam jesam li ja nesto poremetio u podesavanjima [mislim da nisam] ili je sam fejs ukinuo tu opciju.
Hvala unapred na odgovoru
 
Zavisi gde postavljaš video, ako je na profilu onda možeš videti samo broj pregleda dok na poslovnoj stranici možeš dobiti i podatke o onima koji su pogledali video, koliko pregleda, minuta, kojih godišta, iz kojih država i sl. Poslovne stranice imaju mogućnost praćenja statistike. U manjim grupama ima mogućnosti videti ko je sve video objavu, ali kad broj poraste to se gubi. Evo na pr. jedne grupe od 200 članova gde možeš videti ko je video objavu.

https://www.facebook.com/groups/1376271265769554/
 
Hi...imam jedno pitanje.... drugar me je blokirao na fb i sada posle nekog vremena me odblokirao...prijatelji smo ali ne mozemo da koristimo mesindzer ni ja ni on jedno drugom ne mozemo.da posaljemo poruku... kada pokusamo samo nam pise ovo: (#230) permissions disallow message to user.... molim vas kako da resimo to....hvala
 
Hi...imam jedno pitanje.... drugar me je blokirao na fb i sada posle nekog vremena me odblokirao...prijatelji smo ali ne mozemo da koristimo mesindzer ni ja ni on jedno drugom ne mozemo.da posaljemo poruku... kada pokusamo samo nam pise ovo: (#230) permissions disallow message to user.... molim vas kako da resimo to....hvala

Pokusaj ovo:

Izbrisi ga sa fejsa, i reci mu da on tebe doda.
Nakon toga, kad te prihvati, izbrisi ga iz kontakata u Messengeru.
 
Мислио сам на профил у п.м.

Mislim da je ta opcija direktno vidljiva sad pored opcije za deaktivaciju.
Ista procedura, cekas 14 dana

После 14 дана контактирај ФБИ ..и провери да ли су те ..УКЛОНИЛИ СА СПИСКА
Ако нису...донт вори..кад стигну...УКЛОНИЋЕ ТЕ...:hehe: ...:hahaha: :zcepanje:
 
Tamo su svi lepi u komentarima. Sto moraju sestre, drugarice, najblizi jedni drugima da napisu "lepa si, lep si". U redu je "imas lepu haljinu, lepa ti je kosa", pa i "lepa ti je slika" ali ispade da su svi na svetu lepi. To "lepotice" je obavezno. To me nervira.
 

Back
Top