Facebook

Ja te iskreno savjetujem da napravis novi profil i da uradis ono sto sam rekao u prethodnom postu:

Nisi nista zeznuo to je do facebooka ako ti se to nastavi desavati jedina opcija ti je da napravis novi profil ili na kraju krajeva provjeri podesavanja mreze i browsera vidi jesu li omoguceni kolacici i obrisi cashe itd.i skeniraj komp antivirusom mozda si i neki virus pokupio....POZZ;)

Jer facebook svakodnevno napadaju hakeri,virusi i sl.I ima mnogo gresaka u radu to mu nije prvi put...Nadam se da sam ti pomogao;)
 
Ja mogu da izstikliram ono ali na kraju kad zavrsim kviz i trazim rezultat ili mi ne izbaci rezultat nego se tako ukoci ili prikaze ali nece da ga objavi na wall-u! :(

To je do tvog profila..Idi na Account settings onda notifications i tu ima jedna opcija na kojoj trebas da kliknes (kvitica) i obelezis post my activities on my wall.

Nadam se da ces se snaci..
:)
 
Otkad se kod mene na profilu promenio izgled aplikacije za slanje poruka, ne mogu nikom da šaljem poruke, to je tako otkad je uz slanje poruka moguće dodati video i sliku.

Izaberem ispod nečije slike opciju da pošaljem poruku i kliknem šalji a pojavi mi se poruka da nemam primaoca iako se automatski posle reči ' TO:' pojavilo ime primaoca pre slanja poruke.Ne znam šta da radim.

Imam još jedan problem, kada pišem poruku na forumu Krstarici ne mogu da koristim smajlije mada sam ranije mogao.
 
Otkad se kod mene na profilu promenio izgled aplikacije za slanje poruka, ne mogu nikom da šaljem poruke, to je tako otkad je uz slanje poruka moguće dodati video i sliku.

Izaberem ispod nečije slike opciju da pošaljem poruku i kliknem šalji a pojavi mi se poruka da nemam primaoca iako se automatski posle reči ' TO:' pojavilo ime primaoca pre slanja poruke.Ne znam šta da radim.

Imam još jedan problem, kada pišem poruku na forumu Krstarici ne mogu da koristim smajlije mada sam ranije mogao.

Da ti se nije nesto zeznulo u browseru?
Reinstaliraj ga ili instaliraj neki drugi cisto da probas...
 
a mozda oni nesto rade, pa ti programi koji rade u pozadini ne rade jos kako treba. ne morate da dizete toliku paniku, ako vam fb ne radi. ako i na drugim stranicama se javaljju slicni problemi, a ne samo na fb, onda to moze da bude problem sa vasim sistemom ili samo neki programima (pretrazivac, antivirus, ....) i onda se obratite na forumu sa problemom. ovako samo iskulirajte!!!
 
I meni se to od juče dešava. a, inače otkako su uveli new look ne mogu da pišem po zidu, ne mogu da upišem aktivnost u svom profilu, i još neke sitnice. Sve u svemu, skoro neupotrebljiv.
 
Nije problem do mene, bio sam na inostranim forumima i mnogo ljudi od pre neki dan ima potpuno isti problem sa slanjem poruka a za ovo ostalo što je pisao Donqihote ne znam.
 
A sto je genije majke ti ? I meni radi bez problema sve i nije bilo nikakvih komplikacija.

Pa, genije je što misli da nije problem u FB, nego u pojedinim korisnicima.
Lepo sam rekao, od onog momenta kada je promenjen izgled (zimus) ja imam ovakve probleme, i znam za masu ljudi koji imaju iste... Nije ni do kompa, jer sam se logovao i sa tuđih kompova, čiji korisnici nemaju te probleme, pa opet isto...
 

Back
Top