Facebook

Mani se facebooka. To je obicna glupost ;)

Istina.

facebook je najjacxhii!
Meni je najwisxe dobra u zhiwotu doneo uprawo facebook <3 <3 <3

Face ne može doneti dobro, nema ruke da išta donese ili da.

Opismenila si se uz pomoc facebook-a ? :D Pitacu te kad malo odrastes da li je "najjacxhii" ...

Da se opismeni? Na facebook-u? Šališ se.

Ne nego sam "nasxla" dosta dewojaka preko facea xD

Auuu, muški lezbejizam. To donosi facebook, svakako.
 
Da li postoji program koji jednostavno blokira SVE pozive na "virtualne prijatelje" sa ovog glupog socijalnog sajta. Javljaju mi se i poznati i totlano nepoznati za ih prihvatim za nekakvo prijateljstvo. Valda je organizovano neko trakmicenje ko ce imati vise nazovi prijatelja a sve moj do mojeg.
Program mi treba da blokiram sve ove sajtove, posto vidim da je i KRSTARICA od skoro postavila linkove ka njima
 
Slusaj,ovako umijes li zastititi profil da mogu da ti ga vide samo prijatelji?(podesavanja privatnosti)Ako znas ukloni iz prijatelja sve "nepotrebne"osobe i zastiti profil tako ti niko nece moci slati pozive za prijateljstvo jer te necje mocji nacji:D wjeruj mi tako ja radim i ja poziwam samo one prijatelje koje zelim :D
 
@Alex imas reputaciju:)

Volim i ja tebe :hahaha::hahaha::hahaha: šalim se. :per:

Da li postoji program koji jednostavno blokira SVE pozive na "virtualne prijatelje" sa ovog glupog socijalnog sajta. Javljaju mi se i poznati i totlano nepoznati za ih prihvatim za nekakvo prijateljstvo. Valda je organizovano neko trakmicenje ko ce imati vise nazovi prijatelja a sve moj do mojeg.
Program mi treba da blokiram sve ove sajtove, posto vidim da je i KRSTARICA od skoro postavila linkove ka njima

Poslao sam Čaka Norisa da reguliše to sa Tabom, jer sam lepo rek'o da se ne stavljaju ti linkovi.

Sad se Tab zaključao u stan, gleda kroz ključaonicu da ne naiđe Čaki, teško njemu :mrgreen:

Ma to ti je glupost kao da je cilj fb-a da se ima najvise prijatelja...:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Naravno. :ok:
 
Ljudi, pomagajte!
Ne znam ni sama kako, namestila sam da mi se sifra i adresa zapamte na fejsbuku, BEZ PRITISKANJA ZAPAMTI ME I SAD SVAKI PUT KAD ODEM NA SAJT FEJSBUKA stoji moja sifra i adresa, a nije zapamceno...i nije ulogovano, vec samo treba pritisnuti log in. POMAGAJTE, SAD MI BRACA MOGU ULAZITI NA PROFIL :rumenko::dash::dash:
 
Pa sta ako mogu da udju:roll:?Nisi diler droge ili prostitutka da bi videli nesto...valjda.Aj razumem to,privatnost i te gluposti,ali ako su ti braca,mogu valjda da te razumeju,nisu ni oni marsovci.
Ne vidim u cemu je problem:confused:,stavi drugu sifru,zapamti je ti,a ne kompjuter,tako da kad ulazis na profil ukucas lepo sifru(nije to neki posao,par slovca),i samo ti mozes da vidis sadrzaj.;)
 
Pa sta ako mogu da udju:roll:?Nisi diler droge ili prostitutka da bi videli nesto...valjda.Aj razumem to,privatnost i te gluposti,ali ako su ti braca,mogu valjda da te razumeju,nisu ni oni marsovci.
Ne vidim u cemu je problem:confused:,stavi drugu sifru,zapamti je ti,a ne kompjuter,tako da kad ulazis na profil ukucas lepo sifru(nije to neki posao,par slovca),i samo ti mozes da vidis sadrzaj.;)

ma znam ja to...bre...tako sam i radila do sada....nego, znate, braca ko braca...:)))
skakali bi mi po profilu....dop se sa ljudima u moje ime....tj. brat....:rumenko: :lol:
 
Imam jedan problem sa facebook-om vec zadnjih par meseci I sestra i ja imamo profile medjutim ona kod sebe mzoe da radi sve kvizove bez problema a ja ne... Mogu da uradim ali nece ni da mi prikaze rezultat niti da ga objavi cak i ako ga priakzE!Ili npr choose top 5 nece uopste otvori mi aplikaciju ali nece da trazi!
Jel sam zeznuo nesto od podesavannja? :(
 
Nisi nista zeznuo to je do facebooka ako ti se to nastavi desavati jedina opcija ti je da napravis novi profil ili na kraju krajeva provjeri podesavanja mreze i browsera vidi jesu li omoguceni kolacici i obrisi cashe itd.i skeniraj komp antivirusom mozda si i neki virus pokupio....POZZ;)
 
Imam jedan problem sa facebook-om vec zadnjih par meseci I sestra i ja imamo profile medjutim ona kod sebe mzoe da radi sve kvizove bez problema a ja ne... Mogu da uradim ali nece ni da mi prikaze rezultat niti da ga objavi cak i ako ga priakzE!Ili npr choose top 5 nece uopste otvori mi aplikaciju ali nece da trazi!
Jel sam zeznuo nesto od podesavannja? :(

Ako sestri radi, a tebi ne onda je problem u tvom profilu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top