devojka koja fura sa tudjim tipom je...

Goscica:
Kokoska...

znaci sa (od prilike) ovog oblika:
OYNQSMNWNGDC.JPG


Postala je ovo:
5mei.jpg


iskreno cisto sumnjam...
 
Anonymous:
Vec 6 meseci sam suocena sa tim da jedna moja nazovi prijateljica ima vezu sa mojim bivsim...Doduse on je bio moj bivsi vec i pre nje ispao je skot prema meni...sto je jednom ovde ispricano a kasnije ga je eto preuzela ta moja nazovi prijateljica i napricala mu sve ono sto sam ja njoj rekla o nama i o tome kakav je bio prema meni...Nazvala sam je kurvom jer u toj ljutini nisam imala bolji naziv za njen postupak a ona i on su poceli da mi prete i udaraju niskim udarcima...I dan danas su zajedno glume neku srecu a ja cujem da on u jednom lokalnom kaficu prica onjoj isto tako lose kao o meni nekad...Ja znam da je on bez jkaraktera..ali sta je sa njom????????? Delile smo sve tajne i bile zaista bliske...ona govori kako ja nisam bila dovoljno atraktivna za njega i kako ona ume zamislite da ga zadovolji...pa neka se samo zadocvoljavaju a ja sam eto naucila da na svetu ima i tako jadnih zena...na kraju videcemo ko ce biti srecniji...ja sto sam sama i imam obraza ili ona koja je i svoje dete zanemarila prateci ga svuda i izigravajuci srecnu zenu...
 

Back
Top