sunderi i krpe

  • Začetnik teme canada199555
  • Datum pokretanja
C

canada199555

Gost
obozavam da stalno kupujem razne sundere i krpe za domacinstvo,
kakvo je vase iskustvo, da li uzivate u tim stvarima, probavate nove proizvode ili vam je svejedno sta vas okruzuje u kuhinji
 
Sestro slatka ,kuhinju ne mogu ocima da vidim !!!Sasvim mi je dovoljno sto svaki dan provedem 2 sata u njoj ,tako da necu dalje da sirim ovu temu .
O sundjerima i krpama da ne govorim ......
 
Anonymous:
Milow:
Anonymous:
Ne volim da kuvam, ne volim da perem sudove, ne volim da brisem sudove, ne volim cak ni da jedem. Sta vise da ti kazem? Vise volim da kupujem cipele i garderobu.
Ne volis da jedes... :(
Neces verovati ali NE!
Ne znam sta da ti kazem, pomalo ti zavidim (barem sto se linije tice)...ali kad se setim koliko ja volim ukus hrane (ne toliko kolicinski), odmah zaboravim na liniju
embaressed_smile.gif
 
Bas sam iznenadena Vasim odgovorima. Ja sam pravi manijak sto se tice kupovine tih stvari, mada mislim da to nema veze sa kuvanjem, vec cisto sa uzivanjem u sredenosti kuhinje.

Posebno ako je taj prostor onaj u kome provodite najveci deo vremena. Volim da je lepo sredena i puna lepih "stvarcica" za ciscenje.

Zamisli super gajbu, jos lepsu kuhinju i ruzan istrosen sunder ili trulex krpa na sudoperi.
 
canada199555:
Bas sam iznenadena Vasim odgovorima. Ja sam pravi manijak sto se tice kupovine tih stvari, mada mislim da to nema veze sa kuvanjem, vec cisto sa uzivanjem u sredenosti kuhinje.

Posebno ako je taj prostor onaj u kome provodite najveci deo vremena. Volim da je lepo sredena i puna lepih "stvarcica" za ciscenje.

Zamisli super gajbu, jos lepsu kuhinju i ruzan istrosen sunder ili trulex krpa na sudoperi.
Pa ne ide... ali ako bih se ja ikad zenio moja zena bi imala spremacicu... Zamisli posle posla dodjem kuci a ona (zena) sredjena, odmorna ... pa oma da skocim na nju :)
 
Ma ljudi mene interesuje koliko vi paznje pridajete lepim sunderima, raznim trulex krpama i ostalim sitnicama za ciscenje u kuhinji. Pa to su ceste teme izmedu zena i domacica. Nema veze ko pere ali mi smo te koje te stvari kupujemo. Neke vole da trose pare na te stvari i cak komentarisu o kvalitetu tih proizvoda kao klinke na primer o markama kozmetike
 
canada199555:
Ma ljudi mene interesuje koliko vi paznje pridajete lepim sunderima, raznim trulex krpama i ostalim sitnicama za ciscenje u kuhinji. Pa to su ceste teme izmedu zena i domacica. Nema veze ko pere ali mi smo te koje te stvari kupujemo. Neke vole da trose pare na te stvari i cak komentarisu o kvalitetu tih proizvoda kao klinke na primer o markama kozmetike
Ja ne znam kako sundjer moze da bude lep, ili ne daj boze truleks krpa...
 
:twisted:
canada199555:
obozavam da stalno kupujem razne sundere i krpe za domacinstvo,
kakvo je vase iskustvo, da li uzivate u tim stvarima, probavate nove proizvode ili vam je svejedno sta vas okruzuje u kuhinji
Probaj krpe "TOP STAR" proizvodjaca Interclean, Beograd.Ali moras da kupis najmanje po 100 kom od svakog proizvoda da bi imalo efekta na ribanje i brisanje po kuhinji.Osebno su pogodni za kupatilo ili pranje automobila...Javi kako si prosla!!!Ali zapamti samo ako kupis po 100 komada od svake krpe ili sundjera!!!
 

Back
Top