Šiptarima za sve zemlje treba viza,a u Srbiju, BiH ne mogu putovati

Darksis

Primećen član
Poruka
698
I za sto godina, Kosovo ce biti rupa bez dna, prepuna siromastva, kriminala, nezaposlenog stanovnistva...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/...-mu-nisu-izdali-vizu-za-sloveniju/414452.aspx

Video: Kosovski mladić se pokušao ubiti jer mu nisu izdali vizu za Sloveniju

Državljanima Kosova vize su potrebne za sve europske države osim Albanije, Makedonije i Crne Gore, a u Srbiju i Bosnu i Hercegovinu ne mogu uopće putovati. Zbog toga je mnogim mladim Kosovarima teško napustiti svoju zemlju, koja je vodeća europska država prema stopi nezaposlenosti među mladima.
 
I za sto godina, Kosovo ce biti rupa bez dna, prepuna siromastva, kriminala, nezaposlenog stanovnistva...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/...-mu-nisu-izdali-vizu-za-sloveniju/414452.aspx

Video: Kosovski mladić se pokušao ubiti jer mu nisu izdali vizu za Sloveniju

Državljanima Kosova vize su potrebne za sve europske države osim Albanije, Makedonije i Crne Gore, a u Srbiju i Bosnu i Hercegovinu ne mogu uopće putovati. Zbog toga je mnogim mladim Kosovarima teško napustiti svoju zemlju, koja je vodeća europska država prema stopi nezaposlenosti među mladima.

sta je to kosovski mladic? cuo sam za kosovku devojku, ali ovo mi je nepoznato..
kosovo evropska drzava? bogme i ovo mi je nepoznato iz geografije..

pa nek putuje u crnu goru, tamo neka uzme crnogorsko drzavljanstvo, a posto ccg ima bezvizni sa Rusijom, eto njega u Rusiji, odatle neka predje u Kinu, pa onda brodom u Ameriku preko Sijetla, tamo neka uze americko drzavljanstvo i kako bi dokazao svoju ljubav prema americi, neka se istoga momenta uputi u avganistan, i eto to je to. albanian dream..:super:
 
Kosovo je svetski svetionik ljudskih prava,blagostanja,tolerancije,bogatstva i svih mogućih vrednosti.
Ko drukčije kaže kleveće i laže i jednog dana će ga kazniti Alah.
Na forumu je njegov izaslanik AdemKS i svi koji ne veruju u gore napisano treba da mu se obrate radi objašnjenja.

samo da potvrdim tvoje navode.
sto bih ja sada trosio reci i ponavljao ono sto ti a drugi znaju:worth::worth::worth:
 

Back
Top