Srbija mimo sveta
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Srbija mimo sveta

Aktivan član srbija do grcke (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Srbija mimo sveta

http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&sifra=7bdc66fcacb2171608bc76214f33fe8d&dan=21&mesec=12&godina=2008

Većina dosadašnjih kriznih mera državnih organa Srbije skoro da se potpuno razlikuje od poteza širom sveta. Iako Srbija nije u istoj poziciji kao najjače svetske ekonomije, poruka Džozefa Stiglica, dobitnika Nobelove nagrade za ekonomiju, da kriza neće zaobići ni Srbiju jer je povezana s Evropom koja će u celoj priči proći gore nego SAD, govori da nadležni treba da se zamisle. Za početak, Srbija je zakasnila sa merama dva meseca, a poređenje mi-svet o povučenim potezima pokazuje dve različite slike.

Elita
    Učlanjen
    16.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Srbija mimo sveta

...pa ovim nasim politicarima svetska kriza bas super odgovara...sad mogu da se vade za sve svoje brljotine

KOLEGA IVAN nije na forumu
    ПОМАЖЕ СВЕЦКУ ЕКОНОМИЈУ НА ГЛОБАЛНОМ НИВОУ
    Poznat KOLEGA IVAN (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2008.
    Pol
    muški
    КОНТРАОБАВЕШТАЈНИ СЕКТОР БИА-Е, АНТИСУБВЕРЗИВНА УПРАВ
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    216

Preduhitri me sa temom. Ti kao da non-stop visiš na vestima Krstarice. A ni ja nisam bolji.

To nije cela vest. Ovo je cela vest: http://www.blic.rs/temadana.php?id=71028

Krstarica je sklopila takav ugovor sa Blicom da Krstarica u svojim vestima prikazuje samo uvodni pasus vesti iz Blica a ne celu vest. To je od skoro tako što znači da kad vidiš kratku vest iz Blica na vestima Krstarice znaj da je to samo uvodni pasus vesti i da moraš da odeš na sajt Blica da bi video celu vest. Malo je komplikovano za nas ali to je otprilike tako pravedno jer ipak je Blic izvor te vesti ne računajući novinske agencije koje su primarni izvori većine vesti naravno. A mislim da je kod drugih novina politika objavljivanja vesti na Krstarici ostala ista kao i pre.

Poznat DJM (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    120

Ne valja da se kvari tradicija.
    Доста смо се упознавали.
    Срьбїя Срьбомъ 6897!

Aktivan član srbija do grcke (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio KOLEGA IVAN Pogledaj poruku
    Preduhitri me sa temom. Ti kao da non-stop visiš na vestima Krstarice. A ni ja nisam bolji.

To nije cela vest. Ovo je cela vest: http://www.blic.rs/temadana.php?id=71028

Krstarica je sklopila takav ugovor sa Blicom da Krstarica u svojim vestima prikazuje samo uvodni pasus vesti iz Blica a ne celu vest. To je od skoro tako što znači da kad vidiš kratku vest iz Blica na vestima Krstarice znaj da je to samo uvodni pasus vesti i da moraš da odeš na sajt Blica da bi video celu vest. Malo je komplikovano za nas ali to je otprilike tako pravedno jer ipak je Blic izvor te vesti ne računajući novinske agencije koje su primarni izvori većine vesti naravno. A mislim da je kod drugih novina politika objavljivanja vesti na Krstarici ostala ista kao i pre.
    krstarica spada u lake droge, zato je to tako. malo brze menjaj brzine , hbg, ali najjace je kad otvoris temu pa vidis da je neko vec otvorio. pre tri dana

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio srbija do grcke Pogledaj poruku
    http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&sifra=7bdc66fcacb2171608bc76214f33fe8d&dan=21&mesec=12&godina=2008

Većina dosadašnjih kriznih mera državnih organa Srbije skoro da se potpuno razlikuje od poteza širom sveta. Iako Srbija nije u istoj poziciji kao najjače svetske ekonomije, poruka Džozefa Stiglica, dobitnika Nobelove nagrade za ekonomiju, da kriza neće zaobići ni Srbiju jer je povezana s Evropom koja će u celoj priči proći gore nego SAD, govori da nadležni treba da se zamisle. Za početak, Srbija je zakasnila sa merama dva meseca, a poređenje mi-svet o povučenim potezima pokazuje dve različite slike.
    Ako cemo bas iskreno, nije ni imalo potrebe da ranije vuku neke poteze i preduzimaju mere, zato sto kod nas kriza nije bila ni "stigla".
    Sad se neki privatnici "vade" na krizu (ne svi) da bi otpustili radnike.
    Mislim da to ne treba da bude briga samo Vlade, vec najsire strucne javnosti, da se osmisli strategija i planovi A, B i C, ako ne uspeju vec donete mere.
    P.S. Ali oni ni za Kosovo zapravo nisu imali "akcioni plan" osim u diplomatiji...

KOLEGA IVAN nije na forumu
    ПОМАЖЕ СВЕЦКУ ЕКОНОМИЈУ НА ГЛОБАЛНОМ НИВОУ
    Poznat KOLEGA IVAN (avatar)
    Učlanjen
    27.05.2008.
    Pol
    muški
    КОНТРАОБАВЕШТАЈНИ СЕКТОР БИА-Е, АНТИСУБВЕРЗИВНА УПРАВ
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    216

Citat Original postavio srbija do grcke Pogledaj poruku
    krstarica spada u lake droge, zato je to tako. malo brze menjaj brzine , hbg, ali najjace je kad otvoris temu pa vidis da je neko vec otvorio. pre tri dana
    Ma da spada u LAKE, bilo bi dobro.

Slične teme

1. Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 05.04.2009., 12:16
  2. Slovačka i Malta protiv nezavisnosti mimo UN
    Autor ilkebgd u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.09.2007., 21:30
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.01.2006., 01:03

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu