Firefox add-ons

Поздрав свима ! Хоће ли неко да ми помогне због овога:
Скидао сам филм са хотфајла...Оставио сам компјутер да "сам ради" и знам да је
био стигао до неких 80 %...Кад сам после неког времена дошао обрадовах се ,мислио сам да је филм скинут..Али пошто је дошло до "прекида везе" на мом бежичном - ево проблема....Кад оно скинуто је до неких 95 % (барем тако мислим) али смештен је у директоријум виндовс/темп и ту сам успео да га гледам(у ствари премотавам) скоро до краја ...али следећи пут када
сам то пробао - нема га нигде ...Има ли шансе да се настави скидање и где бих могао да нађем
макар оно што је већ скинуто ?
Иначе у питању је фајерфокс 3.56 ,на српском
 
Поздрав свима ! Хоће ли неко да ми помогне због овога:
Скидао сам филм са хотфајла...Оставио сам компјутер да "сам ради" и знам да је
био стигао до неких 80 %...Кад сам после неког времена дошао обрадовах се ,мислио сам да је филм скинут..Али пошто је дошло до "прекида везе" на мом бежичном - ево проблема....Кад оно скинуто је до неких 95 % (барем тако мислим) али смештен је у директоријум виндовс/темп и ту сам успео да га гледам(у ствари премотавам) скоро до краја ...али следећи пут када
сам то пробао - нема га нигде ...Има ли шансе да се настави скидање и где бих могао да нађем
макар оно што је већ скинуто ?
Иначе у питању је фајерфокс 3.56 ,на српском

Kako si opisao "problem" nema sanse da nastavis skidanje...

Sledeci put, pitanje postavi u odgovarajucoj temi ili otvori novu u odgovarajucem podforumu... Jer ipak, tvoje pitanje nema nikakve veze sa ovom temom...
 
Pozdravljam sve clanove foruma i molim za pomoc! Da li znate da mi kazete koji je to dodatak za FF sa kojim se moze prevesti tekst cele strane sa engleskog na neke druge jezike ,po izboru?
 
Danima me smarao sa ovim obaveštenjem o novoj verziji FIREFOX-a.I ja sam stalno kliktala remind me later,remind me later,remind me later,remind me later...Malopre sam mu napokon dala da se skine više i instalira.Ali sam provalila da sad ako npr.kliknem da mi u nju tab-u otvori neku sliku,taj tab ne otvara na kraju nego odma pored onog sa kog sam tražila da se otvori novi Ja sam poprilično stereotipna i volim da sve bude kako sam navikla,tj navikla sam da odma idem na kraj....Pa me sad ovo poprilično zbunjuje.Da li postoji neka opcija da to podesim,ili ću morati da se zadovoljim time da skinem opet onu prethodnu verziju...Doduše...:think:Nisam obratila pažnju koja je ovo.Znam da je 3.???? Pa eto...Ako ne postoji opcija da se ono podesi,kažite mi koja je bila prethodna verzija Ffx-a?:lo
(o Bože!!!!! :besna:valjda me razumete šta pokušavam da kažem jer ne znam kako drugačije da kažem) .
 
Poslednja izmena:
Приметио сам и сам ту промену у новој верзији стога сам и ја морао да променим мало сетовања.
Отвори нови таб и укуцај следеће
  • about:config
Притисни дугме

  • I'll be careful, i promise
У поље Filter укуцај

  • browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent
Када се прикаже сетовање, кликни двапут на исто како би се вредност променила на false.

 
Poslednja izmena:
A zna li neko kako koristiti RDown na 3.6,posto nije kompatibilan,a jedan mi je od drazih?:D Negde sam nasao neka obavestenja da se nesto promeni na nekom fajlu,ali kod mene takvih fajlova postoji bar 3 na razlicitim putanjama,a tu nije pisalo na koji se odnosi.:(
 

Back
Top