Firefox add-ons

Da, ali moze li kako kao na Operi da bude vise ,,prozorcica'' ?
Koristim Operu, zbog toga, nemogu svaki cas da kucam i trazim, nego samo kliknem, pa bih se malo prebacio i na mozilu ako moze i ona vise da ima ?

Mozzila ima vise speed dial-a, imas 9, pa mozes jos 9 na drugoj strani, tako je meni rekao drug koji koristi taj addon! Ja koristim i Mozzilu ali Operu malo vise! :lol:
 
Znam za operu, na njoj imam 4x4 to jest 16 ,,prozorcica'' i to mi je dovoljno, naravno valjalo bi jos vise, ali ako stavis jos 5x5 postaju znatno sitniji i nesvidja mi se da piljim da vidim gde mi je sta, nego ja sam pitao za mozilu moze li ona naprimer da ima 4x4 ili 5x5 umesto standardnih 3x3 ?
 
Ma imas u tom addonu za Firefox da stavis u opcijama koliko hoces da imas prozorcica za speed dial...evo bas sad probao moze i 8 x 8......ali to je previse....meni 5x4 stoji

Da uspeo sam, hvala, nije mi palo napamet da pogledam moze li da se nameti da ima vise, hvala jos jednom :D.


Uzgred ima li kakav ad-on za mozilu da kao na operi pored taba ima onaj plusic i kliknes na njega i automatski ti otvara novi tab ?
 
Poslednja izmena:
Uzgred ima li kakav ad-on za mozilu da kao na operi pored taba ima onaj plusic i kliknes na njega i automatski ti otvara novi tab ?

Pa imas i to u opcijama.
wki6hc.jpg


Ides na Costumise i tu imas gomilu "dugmica" da ubacis.

2gtuf08.jpg

Evo ovo pored GMAIL-a s leva je za novi tab
 
Ja koristim mozillu,ali imam jedan problem u vezi nje.Potrbno joj je 10 sekundi da otvori pocetnu stranicu,pa onda tek radi normalno.Pokusao sam reinstalaciju,ali nije pomoglo...Da li neko zna sta je problem,unapred zahvalan. p.s.(Internet je 1mbit).
 
FoxyTunes
Ako volite da slusate muziku dok surfujete ovo je prava stvar. Kontrola winamp-a,WMP i mnogih drugih player-a direktno iz FF.
1209467145

Jednostavan pristup www.foxytunes.com sa automatskim pronalazenjem numere koja se slusa u tom trenutku. Sajt sadrzi veoma mnogo podataka o pesmi (ukljucijuci i tekst peme) i izvodjacu. Prakticno jednim klikom dolazite do pretrage youtube,google i plus podaci na samom sajtu.


Integrise se i u prozor u kom kucate post,tako da uz dva klika mozete ispisati na forumu (slicno potpisu) naziv pesme koju slusate. Ovako to izgleda:


----------------
Now playing: U2 - New Year's Day
via FoxyTunes
Trazi mi masu regis. da bih video sve treba za svaki site nov player :dash:
 

Back
Top