Razlika u godinama i sex sa udatom zenom?

Pa normalno da im laska i da se pale, najcesce ih niko nije startovao i pogledao jedno 20 godina osim muza koji se vec debelo smorio... i koji ako nesto radi radi to mehanicki... ja sam slusao pricu zene koja je pricala kako joj je prijalo kad je startovao neki klinac vrsnjak njenog sina otprilike jer kao zaboravila je kako to izgleda kad je neko startuje :)
Posao,muz,deca... i od lepoga malo ostane... ako ih jos muz cima i smara, velike su sanse da rese da se bar na kratko osecaju pozeljnim i mladim...
Kao sto muski vole mladje tako vole i one samo manje pricaju o tome... I naravno muski pikiraju na bas mladje od 16-22 (ocuvane) zavisi od godina a one na one od 22-28 opet zavisno od njenih godina. Da je mlad,zgodan a dovoljno iskusan...
Nema tu mnogo filozofije.
 
Ima jedna narodna:
Idealna kombinacija je starija zena i mladji muskarac, zato sto ona zna, a on moze.
Ne znam , u redu mi je ako je malo starija 5-10 god i ako je slobodna , ali ako je ona matorka duplo starija i uz sve to ima porodicu, sve mi je to malo ljigavo i bljak. Sta ti znaci da si sa nekom mlohavom matorkom umesto da budes sa nekom finom zategnutom cicom?
Mislim meni je to neshvatljivo.Mozda zato sto sam mlada. Pozdrav
 
MisterRomantik:
Prosle godine sam bio u tajnoj vezi sa udatom zenom koja je bila duplo starija od mene,ali je dobro izgledala i jos bolje se *-mnoge stvari me naucila,a i ona se samnom osetila mladjim.Zanima me vase misljenje:da li je to OK vidjati se sa duplo starijim ,a uz to i vencanim bicem(sto donosi dodatni rizik i opasnost)?
Samo ti kreši Romantik i uživaj dok te drži. Ako one nemaju moralne dileme, zašto bi se ti zamarao takvim stvarima. Navali! :wink:
 
Espanol:
Samo ti kreši Romantik i uživaj dok te drži. Ako one nemaju moralne dileme, zašto bi se ti zamarao takvim stvarima. Navali! :wink:
Ej, polako Espanol. Mojne da savetuješ čoveka da uzima tuđe. Mislim, jeste tuđe slađe, ali brate, tuđa žena ! Svašta čovek može da uradi, čuje li da mu je ko ženu 'obrađivao'.
E sad, ako je slobodna, e to je sasvim, sasvim druga priča.
 
Milojko Vasic:
Espanol:
Samo ti kreši Romantik i uživaj dok te drži. Ako one nemaju moralne dileme, zašto bi se ti zamarao takvim stvarima. Navali! :wink:
Ej, polako Espanol. Mojne da savetuješ čoveka da uzima tuđe. Mislim, jeste tuđe slađe, ali brate, tuđa žena ! Svašta čovek može da uradi, čuje li da mu je ko ženu 'obrađivao'.
E sad, ako je slobodna, e to je sasvim, sasvim druga priča.

Uzmiiiiiiiiiiiiii sFeeeeeeeeeeeee shtooooooooooo tii ziFooooooot pruuuuuzaaaaaaa!!!! Danas si cFeeeeet sutraaaa uFeeeeela ruuuuuuuUUUuuzaaaaaaaaaa... :wink:
 
Milojko Vasic:
Espanol:
Samo ti kreši Romantik i uživaj dok te drži. Ako one nemaju moralne dileme, zašto bi se ti zamarao takvim stvarima. Navali! :wink:
Ej, polako Espanol. Mojne da savetuješ čoveka da uzima tuđe. Mislim, jeste tuđe slađe, ali brate, tuđa žena ! Svašta čovek može da uradi, čuje li da mu je ko ženu 'obrađivao'.
E sad, ako je slobodna, e to je sasvim, sasvim druga priča.
Ma žene su ti Milojko uvek SVOJE, i ako reše da se kresnu uradiće to kako god ih "čuvao". Zato sam i savetovao Romantika da ne dangubi na Net-u i opterećuje se moralnim dilemama, kada možda neka tetka jedva čeka da bude prevrnuta. :wink:
 

Back
Top