opterecenje procesora

RAJIC

Primećen član
Poruka
568
problem je sledeci, ostavim komp da skida sa net-a nocu i vec par jutara zateknem da je restartovan.
vidim da je procesor opterecen 60-70 posto i kad se konektujem na net onda se vrati u normalu.
a kad sam iskljucim net onda je ok .
 
kad ga restartujem i procesor je opterecen vidim u tune up utilites ---tune up process manager da pored IE PRO {internet explorer} da stoji preko 30 posto i pored system idle process isto stoji neki fin procenat.
cim se konektujem na net procesor dodje na normalu a IE PRO vise nije u tune up process manager-u
 
1. posibility: format C:\
koliko ti je star windows?
2. posto vidim da koristis tune-up utilities, proveri da li ti je ukljucen 1click maintaince ! ...tj. kada ti je racunar na idle, 1click krene da sredjuje diskove, memoriju... pa ga mozda on zaglupi kada naidje na problem. Ali znaci ipak postoji problem gde 1click zabrlja. ovo je samo predpostavka !

...................................formac c:\
 
reseno,posto me je upucivalo da je problem u IEPRO video sam da me vodi u program files- internet explorer- plugins i tamo je bila ikona IEPRO i jos dve pa sam ih obrisao i sad je sve ok. prvo nisam bio siguran da li tamo smem brisati al dobro je. hvala svima na pokusaju pomoci.z:lol:
 

Back
Top